رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

رعایت نکردن صف عضویت - .karim

Hoseineblis

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: hosein_eblis.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: KARiM..png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: شاهد ندارم

• توضیحات: من 1 بار درخواست دادم قبول شدم و ازم تست گرفت که رد شدم.. دفعه ی دوم هم درخواست دادم برای یدک کش ایشون قبلش با مایک بهم گفت که چون یک بار تست رو رد شدی دفعه ی دومته باید 140000 بهم بدی تا اون موقع ازت تست بگیرم و من همون موقع بهش گفتم وایسا به ادمین بگم بیاد ببینم واقعا باید این مقدارو بدم یا نه و این هم سری از بازی لفت داد و 3 ساعت دیگه اومد تو بازی و هرچی بهش زنگ میزدم جواب نمیداد الان هم درخواست همه رو قبول کرده تو فروم ولی برای منو قبول نمیکنه. و من دوباره تو بازی دیدمش گفتم چرا قبول نمیکنی میگه بنال. بخاطر اینکه گفتم به ادمین میگم نه ازم  تست میگیره نه قبول میکنه. برام مهم نیست شکایتم رد شه یا قبول شه فقط میخوام ادمینا در جریان باشن

• مدارک (فیلم یا عکس): forum_2_dg4v.jpg2021-06-01_01_50_04-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D2021-06-01_01_48_39-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D

• هاها 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شما شاکی نه چندان محترم 

اول مدارکی مبنی بر اینکه بنده به شما گفتم 140000 بده ارسال کنید

دوم مدارکی مبنی بر اینکه گفتن کلمه بنال با شما بودم

سوم شما دوبار پست دادید و یک بار در تست رد شدید یک بارم به دلیل اسپم کردن جهت تست رد شدید 

چهارم گویا شما به ممبر های اینجانب در فکشن فحاشی کردید که به گفته ممبرای من و خصوصا سابلیدر اینجانب مدارکی جهت فحاشی از شما دارند 

و در اخر با همه اینها من چیزی نگفتم و پستتان را دوباره قبول کردم درضمن لازم به ذکر است من در پایین همه پست های فرومم 

مینویسم حتما جهت تست با لیدر هماهنگ کنید.

شما حتی این هم رعایت نکرده و سابلیدر بنده را تحت فشار قرار دادید.

پ.ن: مدارک تست خدمت ادیمن محترم ارسال شد.

ویرایش شده توسط KARiM
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم @Hoseineblis.

شکایت شما رد شد، اگر مدرکی مبنی بر باجگیری لیدر دارید در چت گفتگوی شخصی برای بنده ارسال کنید. دومن اینکه هنگامی که شما در تست رد میشوید باید بعد از 3 روز دوباره پست دهید، بنابراین اگر زودتر از 3 روز درخواست عضویت دهید، درخواست شما رد میشود.

+ بسته شد.

ویرایش شده توسط EBi
.
  • دوست دارم که 1

? 

Ebi.png

⚠️⚠️

ـــ۸ـہـ۸ـــ۸ـہـ۸ـ۸ـہـ۸ـــہـ۸ـــ.???????????ـــ۸ـہـ۸ـــہـ۸ــــ۸ـہـ۸ـــ۸ـہـ۸ــ

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...