رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

cheats - Mohammad.nice

Rha

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: DeniRia.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Mohammad.nice.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: فیلم گویاست

• توضیحات: با سلام . طریقه kill دادن ایشون بسیار مشکوک به استفاده از تقلب هستش از ایشون تقاضای فیلم از لحظه کیل دادن بنده رو دارم با تشکر.

• مدارک (فیلم یا عکس):
http://uupload.ir/view/xek5_mohammad-nice.mp4

?<>?<>?<>?*¸.✬★*´´☽*ԑ̮̑ঙ¸.★*´´☽*¸.★*´´☽*ԑ̮̑ঙ¸.★*´´☽??<>?<>?<>?

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1با سلام که شما خیلی گلی که زحمت می کشی شکایت می کنی!

2 هر نوبی با hp شماره که 23 با mp5 میتونه شمارو کیل کنه.

http://s9.picofile.com/file/8301996676/Videos.rar.html

فیلم دیگر  کیل ها در همان روز.

فشار زندیگتونو رو سر ما خالی نکنید. 

معلومه که با من مشکل دارن.

انجا که این اقا کیل شدن بندی کام بنده 10 دقیقه بیشتر فیلم نمی گیره ولی فیلم قطع شده وبه دلیل تغیب متوجه نشدم.

ادمین مربوط هر طور صلاح میدیونی. حتی شما میتینوی منو به جورم سو استفاده از باگ که ایشون گزارش دادن هم منو بنو کنید.

حتی منیجر محترم هم میتونی منو بن کن دلیل هم نباشه.

حالا هر جور صلاح می دونی تو این فیلم ها که دادم البته من خاک زیر پای گانرا نیستم ولی خوب دیگه چی بگم.

بن می کنید بکنید یا بای میدم چون دگه حال بازی کردن ندارم تازه ان بن شدم بعد 20 روز_یا هم گلد میخرم.

یا حق اگه یعنی من همین قدر دستو پا چلوفتیم که hp25 نتونم کیل بدم چطوری منو اوردن دپارتمنت؟ 

یه نصیحتم به دوست گلمون که شکایت کرده عزیزم  امید وارم دیگه فشار زندگی این قدر روت زیاد نشه که الکی بیای و مردمو بن کنی خوش حال میشی؟ و در ادامه بگم که یا شما پرو هستید که شکی نیستم یا انقدر نوبید که منو aimer خطاب می کنید. تصمیم بن شدن بنده هم با ادمین مربوطه هس. حالا دیگه اگه ما چیترم بن بدن اگرم فیلما صلاحیتم بازی کردن تو ارساکیا رو داد در خدمت شما هستم.مشکلی بود در خدمتم.

بندی کام بنده license نداره.

نقل قول
نقل قول

یه دوستی داشتم همیشه ناراحت که مشید می گف+ گور بابای بعضیا پیش به سوی بعدیا 

کوچیک شما                                                                                                          MoHaMMAD.NiCE@<3

ویرایش شده توسط Basijiii
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...