رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Slap - /goto - DM

AmiNPioneeR

ارسال‌های توصیه شده

"فرم:

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ZeO.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MetroPlex.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: ali_80.png

• توضیحات:  ایشون بی مورد goto میکنه و اسلحه میگیره تیر اندازی میکنه چند بار پشت سر DM  میکنه و وقتی فرار میکنیم  از دست ایشون Slap میده بعد میزنه. به ادمین 6 سرور گفتیم میگن تازگی ها تست Ping هستش. اگه اینطوری Ping چک میشه ما هم همه رو DM کنیم بگیم چک پینگ.

• مدارک (فیلم یا عکس): 

sa_mp_033.png"sa_mp_032.png
sa_mp_034.png
sa_mp_035.png

1f451.png AmiNPioneeR 1f451.png
acigar.gif   همیشه حق کسی رو با حق دیگری جبران نکنacigar.gif

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/HajiGan.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام ، شما به علت لگ بودن slap خوردید ادمین های عزیزی که اون موقع انلاین بودن دیدن ، این که شما میگید من dm کردم به درخواست خود شما بوده برای duel که در ts حضور داشتیم و manager هم اونجا بود که خود ایشون شاهد هستن ، در ثانی از شما که روزی آشنای ما بودی انتظار همچین کاری نمیرفت ولی خوشبختانه از صورت اصلی شما دیدن کردیم :) 

و من الله توفیق

در آخر از دوست عزیزمون @Mamadphp درخواست داریم با بازیکنی که شکایت کرده، آشنا بشن!

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم،

دوست عزیز شما تعیین میکنید که Slap دلیل داره یا خیر؟ شما دسترسی دارید که ببینید به چه دلیل slap خوردید؟

فکر نمیکنم شما در مقامی باشید که به خاطر بالا بودن پینگ بر روی بقیه بازیکنان DM کنید!

اگر DM کرده باشند دلیل داشته که توسط خود شما ذکر شده! نا گفته نماند شما عضو تیم کارکنان هستید و باید این قضیه رو باید بدونید که شکایات مربوط به DM و DB نیاز به فیلم و /Whokill دارند.

شما به خودتون نگیرید ولی این تیم کارکنان یکی از بهترین تیم ها هست و از یکدیگر شکایت نمیکنند که این قسمت جای تامل دارد!

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

پس الان که اینطوریه از فاندر محترم درخواست جوابگو به این شکایت رو میکنم.

شما که میگی منیجر که شاهده
خودتون هم میگین پیش ایشون تو تی اس گفتم.
مدرک میخوام ازتون که من تو تیم اسپیک کی بهتون گفتم من با شما Duel میدم؟
من مدرک میخوام که لگ بودم؟

با فاندر هم تو این مورد حرف زده شده.
با شاهده این کارا نیست. اگه اینطوری باشه ما هم بگیم فاندر شاهد هر کاری کنیم.
اگه گفتین من تو تی اس گفتم ریکورد رو بفرستین ماهم بشنویم البته باید فیلم باشه که اسم خودم شخصا دیده بشه.
طبق قوانین اگه مدرک نداشته باشن چون منیجر هم قاطی به این موضوع کردن هر دوتا باید AV بگیرن 
دلیل هم اینکه به پلیر یا استف ریزاین داده توهمت زدن.

ویرایش شده توسط AmiNTanhA
ناقص

1f451.png AmiNPioneeR 1f451.png
acigar.gif   همیشه حق کسی رو با حق دیگری جبران نکنacigar.gif

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/HajiGan.png

لینک به دیدگاه

فاندر محترم وقتش رو هیچوقت برای یک شکایت الکی صرف نمیکنه و کسی که این قدر زحمت کشیده اینجا رو الکی مجازات نمیکنه ، من 10 برابر تو اینجا بودمو به اینجا کمک کردم

شما لگ بودی و وارنت اومد ما هم slap دادیم نیازی به مدرک نیست میتونید اطلاعات عمومی خودتون رو بالا ببرید

من هیچوقت از کسی به عنوان دوست با من حرف میزنه مدرک جمع نمیکنم پسر خوب ، حالا این که تو به خودتم شک داری وقتی داری راه میری عکس میگیری و نمیفهمی چی دارم میگم بحث جدایی داره =))

ویرایش شده توسط AliKeRmaN
لینک به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید.

عزیز من وقتی وارن میاد Spec میشن بد Slap میدن بعد Goto میکنن و به شما یک تیر میزنن تا چک شه شما Godmod دارید یا خیر؟

حالا این موضوع که ایشان Goto کرده و باشما Duel داده (به گفته خودتون) فک نمیکنن کمی خنده دار هست این موضوع؟ که منجر AV بگیره ایشون اصلا اینجا صحبتی کردن؟ جالبه o.O

و موضوع اخر هیچ ادمینی برای وارن LAG که به Slap یا شلیک چند گلوله ختم میشود مدرک جمع نمیکنه.

ویرایش شده توسط warp
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...