رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Kurd - کیک نکردن ممبر خود

laststorm

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: LastStorm.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: KurD.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: نیاز نیست

• توضیحات: با سلام توضیح خاصی لازم نیست و فک نکنم بررسی این شکایت زمان زیادیو ببره و از سرپرست @TwilighT درخواست میکنم سریعن به این موضوع رسیدگی کنه . مرسی. ایشون ممبر خود M_Ghost که حدودن 20 روزه انلاین نیستو کیک نکردند. یه تخلف دیگم داشتند ( پست یارو تایید نشده بود به فکشن اوردنش ) که بنده از ایشون شکایت نکردم.همچنین ایشون Activity مناسب برای تیم استاف ندارن و خیلی کم انلاین میشن ( هر هلپر ، ادمین ، یا لیدر باید حداقل سه ساعت در روز انلاین باشد )

• مدارک (فیلم یا عکس): http://agsa.arsacia.ir/players/faction/.M_GHOST.

df.png

ویرایش شده توسط laststorm
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام به شما دوست عزيز كه خيلي به نكات توجه ميكنيد، با توجه به شكايت قبلي شما با اكانت فيك كه كاملا درست بود و به نتيجه اي نرسيد و باز هم ممنون از شكايت شما با اكانت اصلي. 

اول از همه :

١- شما به من مدركي نشون بديد كه ممبري قبل از تاييد شدن پست ايشون من اينوايت كرده باشم :)

٢- اولا اينكه من فعال باشم يا نه به شما مربوط نميباشد به تيم مديرت مربوطه كه خودشون acitovty هارو چك ميكنن من روزانه حدود بيش از ٥ ٦ ساعت در سرور انلاين هستم و تو هفته ٣ ساعت انلاين خودمو سعي ميكنم هميشه پر كنم 

٣- راجب ممبر من اقاي M_ghost  ايشون بن شدن و شما از كجا ٢٠ روز و اورديد كه تو فكشن هستش و كيك نكردم  ؟  ايشون ١٠ روز ميشه كه انلاين نشدن كه و بن بودن كه من طبق قانون ايشون و با FP 60 كيك كردم و واسه اينكه يكم دير كيك شدن بنده در مرخصي ١ هفته اي بودم و نتونستم به مسائل ليدري برسم  با مديريت هماهنگي كرده ام . 

اميدوارم موفق باشيد :) 

لینک به دیدگاه

چه ربطی داره ! ؟ لیدر ما اقای محمدNerVous * (8) مرخصی بودن اما بازهم به پستا و کیک کردنا رسیدگی میکردند و بهانه ی قابل توجهی نیست !

دوما شما ممبرتونو که بن شده همین دیروز کیک دادید :))

سوما بنده اون شخص نیستم و از کسیم نمیترسم که با اکانت فیک شکایت کنم.

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

با سلام.

بله بنده شکایتمو پس گرفتم که ظاهرا تایید نشد پستش و برای همین دیگه پست دوباره نزدم و صرف نظر کردم.

قبول کن کارت اشتباه بوده ، در ضمن سعی کن از این به بعد قوانینو درست اجرا کنی تا مشکلی پیش نیاد.

@KurD 

ویرایش شده توسط laststorm
لینک به دیدگاه

• 5 هفته بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...