رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

تعلیق بی دلیل - Meli

AssassiN

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:away.iman.png

Bademjun.png

و تمامی مولتی ها ...

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Meli.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: راستش نمیدونم چجوری به دلیل خرید و فروش تعلیق شدم! اتفاقا خود بنده کاملا مخالفم با خرید و فروش چون از نظر شرعی مشکل داره و همچین کاری رو نمیکنم هیچ وقت که یک وقت دِینی به گردنم نمونه.

اگه مدارکی دال بر تعلیق بنده دارید لطفا ارائه بدین که خودمم در جریان کاری که کردم باشم!

• مدارک (فیلم یا عکس): -

ویرایش شده توسط AssassiN

دوست ندارم شمع باشم دخترا فوتم کنن. دوست دارم سیگار باشم رفقا دودم کنن...

oldwinrar_qri1.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و احترام خدمت شاکی محترم @AssassiN

شکایت شما رد شد.

ما موظف به ارائه ی مدارک به شما نیستیم تا اشخاص گزارش دهنده شناخته نشوند و مشکلی برایشان پیش نیاید.

هم شما (فروشنده) و هم MehdiOG (خریدار) تعلیق شدید ایشون هم از ما درخواست مدرک کردند اما با نشانی هایی که دادیم متوجه شدند که به چه دلیل بن شدند.

تاریخ و ساعت انتقال پول که طریق اکانت away.iman صورت گرفته گویای انتقال پول واقعی به شماره کارت خودتان بوده، همچنین خواستار این نیز هستم که تراکنش های بانکیتونو برای من بفرستید تا متوجه دروغگوی واقعی بشیم.

به هیچ عنوان ما در صورت اطمینان نداشتن به مدارک و کامل نبودن مدارکمان اقدام به تعلیق نمی کنیم.

در 19 ساعت قبل، AssassiN گفته است:

از نظر شرعی مشکل داره و همچین کاری رو نمیکنم هیچ وقت که یک وقت دِینی به گردنم نمونه.

اگر شما اینقدر با وجدان بودید یک بار به دلیل خرید و فروش بن نمیشدید.

egfegd.png

ما هنوز منتظر ارسال گردش مالیتون هستیم @AssassiN

ویرایش شده توسط Meli
  • دوست دارم که 4
  • مرسی 1
  • هاها 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...