رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Respawn بی مورد و goto بی مورد MiCroB

Amir147

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: FasTRunner.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Microb.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: خدا.

• توضیحات: با سلام 

ایشون هر روز منو Respwan میدن و منو اذیت میکنن من دارم تو چهار راه Repair و Refill میدم به اعضایی سرور و کمک میکنم من زیاد کمک میکنم و باعث کم شدن خونم میشه و من نمیخام برم جون پر کنم ایشون میگن شما دارید سرور را به هم میزنید و /Call میدید اره اگه کسی برای ازیت منو بکشه و کارمو نکنم و Call/ را گذشتن برای اینجور چیزا که تکرار نشه.

لطفا رسیدگی کنید.

• مدارک (فیلم یا عکس)sa_mp_004.pngsa_mp_006.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

بنده شاهد بودم که شما اچ پیتونو کم میکردید ( خیلی کم میکردید ) و میومدید وسط چهار راه که ماشین به شما بزنه و شما از دستور { Call110/ } استفاده کنید.

این کارتون " Non Rp " یا سو استفاده از باگ محسوب میشد که ادمین جیل یا بن داشت اما ادمین مورد نظر از Respawn استفاده کردند !

خواستم بهتون بگم که الکی از ادمینای سرور شکایت نکنید ، موفق باشید.

لینک به دیدگاه

با سلام خدمته شما شاکی محترم!
دوست عزیز من یک بار فقط شمارو رسپاون دادم که مدرکش خدمت منیجر ارسال خواهد شد!
دوما اینکه راجبه اسکرین شات دوم شما بگم!
چجوری ساعت 18:32 دقیقه چت لاگ ساعت 1:02 رو نشون میده؟!
مدرک رو خودتون دادین! ساعت 1:13:06 ثانیه شما رسپاون شدید! بعد باز چجوری من ساعت 1:02 شماره رسپاون دادم، در حالی که ساعته سرور داره ساعته 18:32 رو نشون میده؟ از مدیریت سرور تقاضا دارم به این قضیه رسیدگی کنن! حالا فرض رو بر این بگیریم که تاخیر در سیستم شما وجود دارد چجوری داخل اسکرین شاته اول کاملا درسته؟!
سوما اینکه من از شما تقضا دارم از اینکه هر روز و هر دقیقه شمارو رسپاون میدم مدرک بدید!
و چهارما اینکه شما به دلیله بی احترامی بن هستید! شما که میگی دارم کاره خودمو میکنم چرا پس توهین کردید به ایشون؟! تا جایی که من میدونم یک رسپاون موردی نداره! (تازه وقتی دارید با میزان سلامتیه کم وسط چهار راه به پلیس زنگ میزنید!) با تشکر از شکایت شما و واضح شدن مسئله برای بازیکنان گل سرور.
و در اخر بگم دلیل رسپاون رو: کم بودن میزان سلامتی و اذیت شدن پلیر ها برای عبور! «محمدMiCroB»

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم
دوست عزیز دلیل رسپاون اول وقتی بود که من داشتم با عزیزی که مشغول اذیت کردن پلیر ها بود صحبت می کردم و شما با مشت مانع از صحبت کامل من و ایشون می شدید! (مدرک خدمت مدیریت ارسال شد و
به شاهدین هم اطلاع دادم!)
دلیل رسپاون دوم که کاملا توی فیلم مشخصه کار هر روز شماست، که با قدرت سلامتی کم (Health power) وسط خیابان می ایستید و مانع از عبور ماشین ها می شوید! و من به شما تذکر دادم که HP خودتون رو پر کنید، و این کار رو انجام نداید (گفتید بلد نیستم)، و بنده مجبور به رسپاون شما شدم که با قدرت سلامتی پر به کار خود که تعمیر کردن ماشین های مردم هست بپردازید!
مدارک و توضیحات خدمت مدیریت ارسال شد! با تشکر «محMiCroBمد»

لینک به دیدگاه

سلام خدمت مدیریت محترم!

کار ادمین مورد نظر کاملا صحیح بود خودم شاهدم اون شب 4 تا report اومد که یه نفر داره تو 4 راه hp خودش دو کم میکنه میره وسط خیابون میمونه تا یه ماشین بیاد بخوره بهش بمیره بعد به طرف wanted بده! 3 نفر از ادمینا که یکی من بودم رفتیم 4 راه دیدم کاملا درسته report هایی که دادن (تو فیلمی که microb به مدیریت داده مشخص شده) ، کار ادمین صحیح بوده.

دوست عزیزی که اومدی شکایت کردی ، همینجا بهت میگم که اگه دیده بشه باز از این کارا میکنی خودم به علت به هم ریختن نظم سرور از سرور محرومت میکنم عزیزم!

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...