رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

LegionKilleR - اشتباه در جواب دادن به شکایات

laststorm

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: LastStorm.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: LegionKilleR.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: با سلام خدمت اعضای تیم استاف و خسته نباشید بهشون بابت زحمت هایی که برای سرور میکشند ، اگر کنترل پنل بنده را چک کنید بنده دو روز پیش از اف بی ای کیک شدم به دلیل /mt با ماشین شخصی که هیج جای قوانین ننوشته ممنوعه و اون برای آررست کردن هست ، و ایشون شیش هفت ساعت پیش به شکایت اقای Zeo جواب دادند که اخطار به ایشان داده شد ! من موندم وقتی من کیک شدم چه اخطاری بم بدند ، و یکیشم توهین به Zeo بود اگر اسکرین شات زئو رو چک کنید اولن من با یکی دیگه بودم دوما شاخ نباش یا شاخ نشو فحش نیست اون یکی شکایتشم که سر میتینگ هشدار لفظی گرفتم اما چک کنید وقتی من کیک شدم چرا باید در کارشون اشتباه بکنند ، من کیک شدم دیگه پس چرا جواب شکایتو اینطور میدند ، باید میگفتند شکایت شما رد شد ممبر مورد نظر در فکشن حضور ندارد، دوما شاخ نباش فحش نیست بنده از همه هلپرا + لیدر ها پرسیدم فحش حساب نیست دوما من با ایشون نبودم ! اقا مدرکی دارند اقای زئو که این جمله رو با اون بودم؟

• مدارک (فیلم یا عکس): leaders.png

ویرایش شده توسط laststorm
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام
در مورد این شکایت ها بنده با منیجر محترم صحبت کردم  در شکایت اول که شما av گرفتی و زمانی بود که شما داخل اقلیت بودی
در مورد دوم هم شاخ نباش توهین سطح پایین هست و در این مورد که من با ایشون نبودم  بنده به شما وقت برای پاسخگویی داده بودم
در مورد دیر جواب دادن هم تو اون تایم بنده مرخصی بودم و از قبل این پست رو اماده کرده بودم  و به این دلیل که شکایت برای قبل بود بنده جواب پست ایشونو دادم
مورد دیگری بود درخدمتم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 هفته بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...