رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

سوال و انتقاد از موسس سرور جهت کاهش درآمد ماهیگیری

KARLO

ارسال‌های توصیه شده

با سلام خدمت همه بازیکنان عزیز و کارکنان زحمتکش آرساکیا گیم 

خب همانطور که خودتان هم میدانید از یکی دو ماه پیش به روز رسانی آمد که کام همه ماهیگیران سرور رو تلخ کرد و به جای 400kg ماهی از آن تاریخ به بعد تنها میتوان 300kg ماهیگیری کرد و طبیعتا قیمت تمام شده هر دست ماهی گیری از 14.400 دلار به 11.800 رسیده، درست است که قیمت هر کیلوگرم ماهی 36 دلار باقی مانده اما با توجه به کاهش ظرفیت جمع آوری ماهی و مقایسه آن با قبلا منطقی است که بگوییم نهایتا درآمد ماهیگیری بسیار پایین آمده و به ضرر ماهیگیران تمام شده...

در این باره در بازی از شخص علی (موسس سرور ) سوال پرسیدم و جواب آن را اینگونه دریافت کردم :

https://uupload.ir/view/cimj_gta_sa_2021-03-23_20-33-58-189_(2)_(2).avi/

و بعد از آن هم دیگر موفق به ارتباط با ایشان نشدم.

با توجه به اینکه قیمت همه خدمات buy/ و ماشین ها و غیره... 10% گران تر شده و درآمد ها بسیار پایین میباشد بسیاری از بازیکنان تقریبا از بازی نا امید شده اند بنده از صاحب نظران گرامی صمیمانه خواهشمندم حداقل به عنوان سنگر آخر بازیکنان در درآمد ماهی گیری مقداری تجدید نظر فرمایید.

از دیگر دوستان ماهیگیر هم خواهشمندم در صورتی که شما هم خواهان برگشتن درآمد های ماهی گیری به حالت قبل هستید زیر همین پست اعلام کنید، و اگر خوشتون اومد پست من رو لایک کنید.

@Ali   @Taaj   @mohamad12344   @Rony   @N0B0DY   @iDeaTH   @Somyri   @angel   @Yaxun   @OmidGH   @iKinG   @Mahdi91   @SoheiI   @Yoda   @Meli   @LeoNarD   @Farab   @Xtra    @scorpro1234   @amirjaxon   @korush1386   @mhyr1384   @RIPMOHAMMAD   @Original   @Smoke   @mmd160   @Felatios   @s1tako @VARTOLU    @PayamKingG

• دوست دارم که 14
  • مرسی 4
  • ناراحت 2

تا وقتی برات کم نزارن، تا وقتی احتیاج نداشته باشی که به گدایی نمیوفتی!
گدایی کردن عیب هست اما نه عیب اونی که گدایی میکنه، عیب اونیه که باعث شده به گدایی بیوفتی ۷۸
من نگویم که مرا از قفس آزاد کنید...
قفسم برده به باغی و درش باز کنید!
خودم میرم ۷۸ :)

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 242
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

منم موافقم

پول فیش یک سوم شده سایه من نمیدونم چی بگم

• مرسی 1

هرچه کنی به خود کنی                                                                        گر همه نیک و بد  کنی 

لینک به دیدگاه

ممنون از شما بخاطر دعوت در نظرسنجی

منم با این پیشنهاد موافقم قبلا جزیره بود و کار برای ماهیگیرا راحت تر بود.همه چیز گرون شد و قیمت فیش هم کمی رفت بالا.اما جزیره که حذف شد خیلی ها از جمله خودم ماهیگیری رو به کلی رها کردن چون اکتیویتی و کار های دیگه این اجازه رو نمیداد که تا ته ال وی بریم.و دوباره با یک آپدیت حداکثر فیش شد ۳۰۰ کیلو گرم که باز ضد حال شد و انگار شد همون دوران ارزونی فیش چون در هر دو حالت درامد هر بار ماهیگیری حدود ۱۰۰۰۰ هست

• دوست دارم که 2

شب فراق نداند که تا سحر چند است
مگر کسی که به زندان عشق در بند است

لینک به دیدگاه

فقط فیلم مساحبه را ببینیت

هرچه کنی به خود کنی                                                                        گر همه نیک و بد  کنی 

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، 50Cent گفته است:

خدا بهتون صبر بده

%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B1%DB%B0%DB%B4%DB%

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، KARLO گفته است:

خب همانطور که خودتان هم میدانید از یکی دو ماه پیش به روز رسانی آمد که کام همه ماهیگیران سرور رو تلخ کرد و به جای 400kg ماهی از آن تاریخ به بعد تنها میتوان 300kg ماهیگیری کرد و طبیعتا قیمت تمام شده هر دست ماهی گیری از 14.400 دلار به 11.800 رسیده، درست است که قیمت هر کیلوگرم ماهی 36 دلار باقی مانده اما با توجه به کاهش ظرفیت جمع آوری ماهی و مقایسه آن با قبلا منطقی است که بگوییم نهایتا درآمد ماهیگیری بسیار پایین آمده و به ضرر ماهیگیران تمام شده...

در این باره در بازی از شخص علی (موسس سرور ) سوال پرسیدم و جواب آن را اینگونه دریافت کردم :

با توجه به اینکه قیمت همه خدمات buy/ و ماشین ها و غیره... 10% گران تر شده و درآمد ها بسیار پایین میباشد بسیاری از بازیکنان تقریبا از بازی نا امید شده اند بنده از صاحب نظران گرامی صمیمانه خواهشمندم حداقل به عنوان سنگر آخر بازیکنان در درآمد ماهی گیری مقداری تجدید نظر فرمایید.

از دیگر دوستان ماهیگیر هم خواهشمندم در صورتی که شما هم خواهان برگشتن درآمد های ماهی گیری به حالت قبل هستید زیر همین پست اعلام کنید، و اگر خوشتون اومد پست من رو لایک کنید.

@Ali   @Taaj   @mohamad12344   @Rony   @N0B0DY   @iDeaTH   @Somyri   @angel   @Yaxun   @OmidGH   @iKinG   @Mahdi91   @SoheiI   @Yoda   @Meli   @LeoNarD   @Farab   @Xtra    @scorpro1234   @amirjaxon   @korush1386   @mhyr1384   @RIPMOHAMMAD   @Original   @Smoke   @mmd160   @Felatios   @s1tako @VARTOLU    @PayamKingG

عزیز هرچی درامد ها پایین بیاد پلیر ها مجبور میشن گلد بفروشن که ای به سود موسس سروره طبیعتا 

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، mmd160 گفته است:

عزیز هرچی درامد ها پایین بیاد پلیر ها مجبور میشن گلد بفروشن که ای به سود موسس سروره طبیعتا 

خب وقتی بازیکن ببینه درآمدی نداره از سرور زده میشه و دیگه پلی نمیده

لینک به دیدگاه

منم موافقم چون ظرفیت رم کم کردن من خودم روزی 100k ماهی میگیرم و باید ظرفیت رو همون 400KG  کنن

زندگی مِثلِ تاس میمونه اِمروز حکم میکنی فردا اِلتماس. :ph34r:

⚫ Death..png ⚫

⭕

⚫ Ruger.png ⚫

لینک به دیدگاه

من‌ کلا با ماهیگیری مخالفم 

پول مفت دارن میریزن تو سرور 

لول ۵ ماشین میلیونی داره و لول ۱۰ اسکین گلدی

الان شما خیلی از ماشین های قیمت پایین رو توی سرور نمیبینی در صورتی که وقتی ماهیگیری نبود هر ماشینی تو سرور پیدا میشد 

هرکس به اندازه هوش و توان خودش پول درمیاورد به هر راه و روشی شده نه اینکه بره واستا یه جا هر چند ثانیه یه دکمه رو بزنه و سر ۵دیقه ۱۰k مفت بدون هیچ تلاشی در بیاره

• دوست دارم که 2
  • مرسی 3

!Washup/

لینک به دیدگاه

اره دیگه کسی فیش نمیگیره بعد اپدیت خیلی خلوت شده

در 10 دقیقه قبل، Rony گفته است:

الان شما خیلی از ماشین های قیمت پایین رو توی سرور نمیبینی در صورتی که وقتی ماهیگیری نبود هر ماشینی تو سرور پیدا میشد 

هرکس به اندازه هوش و توان خودش پول درمیاورد به هر راه و روشی شده نه اینکه بره واستا یه جا هر چند ثانیه یه دکمه رو بزنه و سر ۵دیقه ۱۰k مفت بدون هیچ تلاشی در بیاره

اینم قشنگ بود

در 31 دقیقه قبل، mmd160 گفته است:

صحیح

کاش یکم برف بیاد آدم بسازیم ...

N0B0DY.png

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Rony گفته است:

حرف شما درست.ولی آقای عزیز همه که نمیتونن برن گلد بخرن و بفروشن.برای معامله هم باید یه سرمایه باشه.نیوپلیری که میاد خسته میشه ربع ساعت داخل شهر با ماشین زباله بر بچرخه فقط برای ۵کا.خیلی زود بازیکن سرور رو ول میکنه

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، mmd160 گفته است:

داش گلد دیگه سود نداره خرید و فروشش

داش من ماهیگیر نیستم ولی موافقیم که باید یا در آمد فیش بیشتر شه و یا بهتر از اون قیمت گلد هارو درست کنن،آخه آدم ۲K گلد بخره سل بده ۱میل و ۳۰۰ ????

تو چه خواهی دید با این چشم تنگ
روز می‌بینی تو و من روزگار
کار می‌بینی تو و من عیب کار

xD

Himmler.png

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، Rony گفته است:

دوست عزیز فرمایش شما درست اما اگر از دید ما ماهیگیران نگاه کنید متوجه میشید به همین راحتی ها هم نیست ! من محاسبه کردم در مکان فاضلاب شهر LV که بهترین جا برای ماهیگیری هستش هم حداقل یک دست فیش گرفتن در حالتی که پلیر هم ماشین هم قایق برای حمل و نقل داشته باشه 10 دقیقه طول میکشه (بهترین حالت)  تا یک دست ماهی رو بگیره و ببره بفروشه و در صورتی که ماهی کم کم گیرش بیاد هم حداکثر 20 تا 25 دقیقه طول میکشه تا پر بشه و ببره بفروشه (بد ترین حالت) پس در نتیجه ماهیگیری هم کار بدون تلاشی نیست

مطلبی هم که میگید لول 5 ها ماشین ملیونی دارند و لول 10 ها اسکین گلدی دارند من اصلا قبول ندارم که پول ها شون رو از طریق فیش در آورده باشن (با توجه به توضیحات بالا و یه محاسبه سر انگشتی) و اگر بروید و از آنها بپرسید آن ماشین و یا اسکین گلدی را از کجا آورده اند میگویند این اکانت مولتی منه و یا میگویند از سایت بازی گلد خریداری کرده اند

و اینکه اگر مقداری از مفاهیم اقتصاد بدانید متوجه میشوید در یک جامعه ( حالا هر جامعه ایی میتونه واقعیت باشه یا توی هر بازی ) یه مقدار مشخص پول وجود داره که روزانه مقداری هم به دست میاره و یه مقداری هم داره از دست میده،  برای ثبات اقتصادش لازمه تعادل برقرار باشه وگرنه نتیجه اش میشه این که میان جلو cnn میگن need pool ( که در مجلات خبری سرور هم بهش اشاره شده )

پس لطفا از اظهار نظر غیر تخصصی خود داری فرمایید ما اینجا قصد داریم دست در دست هم تغییرات مثبتی توی سرور ایجاد کنیم . با تشکر

تا وقتی برات کم نزارن، تا وقتی احتیاج نداشته باشی که به گدایی نمیوفتی!
گدایی کردن عیب هست اما نه عیب اونی که گدایی میکنه، عیب اونیه که باعث شده به گدایی بیوفتی ۷۸
من نگویم که مرا از قفس آزاد کنید...
قفسم برده به باغی و درش باز کنید!
خودم میرم ۷۸ :)

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، KARLO گفته است:

ممنونم از دعوت شما برای نظرسنجی.

محسن جان با حرف شما کاملا موافقت میکنم.البته اقای Rony  درست میگن هرکی یه اقتصادی توی سرور داره.هرکسی با هرچیزی میتونن پول دربیاره.و فعلا این اوضاع هست تا اپدیت بعدی ایشالا همچی درست میشه.ممنون از شما.❤

در 40 دقیقه قبل، KARLO گفته است:

مطلبی هم که میگید لول 5 ها ماشین ملیونی دارند و لول 10 ها اسکین گلدی دارند من اصلا قبول ندارم که پول ها شون رو از طریق فیش در آورده باشن (با توجه به توضیحات بالا و یه محاسبه سر انگشتی) و اگر بروید و از آنها بپرسید آن ماشین و یا اسکین گلدی را از کجا آورده اند میگویند این اکانت مولتی منه و یا میگویند از سایت بازی گلد خریداری کرده اند

پول ددی خوشبختی میاره.?

ویرایش شده توسط Taaj

?‍♂️
GranDeuR.png

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، mhyr1384 گفته است:

حرف شما درست.ولی آقای عزیز همه که نمیتونن برن گلد بخرن و بفروشن.برای معامله هم باید یه سرمایه باشه.نیوپلیری که میاد خسته میشه ربع ساعت داخل شهر با ماشین زباله بر بچرخه فقط برای ۵کا.خیلی زود بازیکن سرور رو ول میکنه

مگه ما که گلد نخریدیم به خواسته هامون نرسیدیم؟

در ۱ ساعت قبل، amirjaxon گفته است:

داش گلد دیگه سود نداره خرید و فروشش

داش من ماهیگیر نیستم ولی موافقیم که باید یا در آمد فیش بیشتر شه و یا بهتر از اون قیمت گلد هارو درست کنن،آخه آدم ۲K گلد بخره سل بده ۱میل و ۳۰۰ ????

من گلدی نیستم ولی حرفتو قبول دارم حتما باید ارزش طلا‌ از پول بیشتر باشه نه کمتر

در ۱ ساعت قبل، KARLO گفته است:

دوست عزیز فرمایش شما درست اما اگر از دید ما ماهیگیران نگاه کنید متوجه میشید به همین راحتی ها هم نیست ! من محاسبه کردم در مکان فاضلاب شهر LV که بهترین جا برای ماهیگیری هستش هم حداقل یک دست فیش گرفتن در حالتی که پلیر هم ماشین هم قایق برای حمل و نقل داشته باشه 10 دقیقه طول میکشه (بهترین حالت)  تا یک دست ماهی رو بگیره و ببره بفروشه و در صورتی که ماهی کم کم گیرش بیاد هم حداکثر 20 تا 25 دقیقه طول میکشه تا پر بشه و ببره بفروشه (بد ترین حالت) پس در نتیجه ماهیگیری هم کار بدون تلاشی نیست

و اینکه اگر مقداری از مفاهیم اقتصاد بدانید متوجه میشوید در یک جامعه ( حالا هر جامعه ایی میتونه واقعیت باشه یا توی هر بازی ) یه مقدار مشخص پول وجود داره که روزانه مقداری هم به دست میاره و یه مقداری هم داره از دست میده،  برای ثبات اقتصادش لازمه تعادل برقرار باشه وگرنه نتیجه اش میشه این که میان جلو cnn میگن need pool ( که در مجلات خبری سرور هم بهش اشاره شده )

پس لطفا از اظهار نظر غیر تخصصی خود داری فرمایید ما اینجا قصد داریم دست در دست هم تغییرات مثبتی توی سرور ایجاد کنیم . با تشکر

چند نفر رو برات نام ببرم که با ماهیگیری هم اسکین هم ماشین میلیونی دارن

اگه شما ماهیگیر باشی،هروقت بری میبینی یکسری آدم خاص اونجان و هروقت میری هستن!!!

در ۱ ساعت قبل، KARLO گفته است:

چند نفر رو برات نام ببرم که با ماهیگیری هم اسکین هم ماشین میلیونی دارن

اگه شما ماهیگیر باشی،هروقت بری میبینی یکسری آدم خاص اونجان و هروقت میری هستن!!!

در ضمن قیمت ماهی هم تغییر نکرده 

حجمش کم شده قیمتشم کمتر شده

در ۱ ساعت قبل، Farab گفته است:

فیش 400kg بود و 10k

400kg=15k

در 45 دقیقه قبل، Taaj گفته است:

تا اپدیت بعدی ایشالا همچی درست میشه.ممنون از شما.❤

دلتو به آپدیت خوش نکن

اینا یه اشتباهی کردن واسه همین آپدیت که شهر sf باز شد اونم این بود که تاریخ آپدیت گفتن

نتونستن وعدشون رو عملی کنند چند روز یا چند هفته دیر شد آپدیت بعد که اومد تا مردم بیزینس های شهر رو خریدن همرو گرفتن از پلیرا و گفتن باید قیمت ست بشه

فقط بیزینس اضافه شده بود از اون همه چیز که واسه آپدیت گفتن اونم الکی آوردن که مسعولیت از سرشون باز بشه و الکی مثلا اپدیت دادن وگرنه بیزینس باشه نشه خرید با نبودنش فرقی نداره

خیلی طول کشید که بعدها قیمت هارو ست کردن و خونه هاشو باز کردن این تغییر قیمت ها هم که اخیرا به وجود اومده قرار بود همون موقع بیاد...

اگه دقت کرده باشی وقتی همین آپدیت اخری اومد که قیمت ها رفت بالا علی اعلام کرد که درآمد ها ثابت نخواهد ماند و اقتصاد تغییر میکنه روز به روز

ولی مگه هنوز همچین اتفاقی افتاده؟!؟!

!Washup/

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Farab گفته است:

علی راست میگه کجاش قیمت فیش امده پاین؟ چرا شایعه سازی می کنی ?
فیش
400kg بود و 10k میداد ولی الان شده 300kg و 11k میده پس یعنی حجم و زمان فیش کمتر شده و درامدش هم کمی بیشتر.

و هنوز هم جزیره هست که بشه رفت و فیش گرفت.

خب به این میگن سیاست

گلد گرون نمیشه ولی آیتم های گلدی گرون تر میشن

فیش ارزون نمیشه ولی مقدار فیشی که میشه گرفت کمتر میشه

در 32 دقیقه قبل، Rony گفته است:

مگه ما که گلد نخریدیم به خواسته هامون نرسیدیم؟

رسیدی.ولی آیا خودت که حداقل نصف دارایی هات رو از راه فیش بدست آوردی چرا میخوای بقیه نتونن ماهیگیری کنن؟

• دوست دارم که 1

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، mhyr1384 گفته است:

خب به این میگن سیاست

گلد گرون نمیشه ولی آیتم های گلدی گرون تر میشن

فیش ارزون نمیشه ولی مقدار فیشی که میشه گرفت کمتر میشه

رسیدی.ولی آیا خودت که حداقل نصف دارایی هات رو از راه فیش بدست آوردی چرا میخوای بقیه نتونن ماهیگیری کنن؟

عزیزم من اون موقع که بودم فیش نبود

بعدش اومد که منم ماهی میگرفتم مثل بقیه چون پول خوبی میداد

کی از پول بدش میاد، من خودمم هر از گاهی ماهی میگیرم ولی موافق نیستم باهاش دلایلمم بالا گفتم

کی گفته نصف دارایی من از فیشه؟

!Washup/

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، Rony گفته است:

عزیزم من اون موقع که بودم فیش نبود

بعدش اومد که منم ماهی میگرفتم مثل بقیه چون پول خوبی میداد

کی از پول بدش میاد، من خودمم هر از گاهی ماهی میگیرم ولی موافق نیستم باهاش دلایلمم بالا گفتم

کی گفته نصف دارایی من از فیشه؟

حتی اگه ۵ درصد دارایی هاتون هم از فیش باشه باز هم بازیکنان بهش نیاز دارن.نه طبق روال قبلی که همه برا خودشون با فیش پدرخوانده بودن.ولی حداقل از ۴۰۰ کیلو نباید میکردنش ۳۰۰ کیلو

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، mhyr1384 گفته است:

حتی اگه ۵ درصد دارایی هاتون هم از فیش باشه باز هم بازیکنان بهش نیاز دارن.نه طبق روال قبلی که همه برا خودشون با فیش پدرخوانده بودن.ولی حداقل از ۴۰۰ کیلو نباید میکردنش ۳۰۰ کیلو

هرکی یه نظری داره منم نظر خودمو گفتم

!Washup/

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، mmd160 گفته است:

به نظر شما چرا طلایه 2.1 میل شده 1.3 میل؟

MohammadMahan.png

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Rony گفته است:

هرکی یه نظری داره منم نظر خودمو گفتم

نظر شما محترمه،نظر منم محترمه،نظر اونا هم محترمه،ولی علی هیچکدوم رو نمیبینه?

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، KARLO گفته است:

جواب آن را اینگونه دریافت کردم

?

بنظر من باید برگرده به 400kg و از سل دادنش 20k بدست بیاد چون فیش گرفتن خیلی رو مخه من زخم خورده ام پول اینفرنوس رو با فیش جمع کردم?

Avalanche.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...