رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

سوال و انتقاد از موسس سرور جهت کاهش درآمد ماهیگیری

KARLO

ارسال‌های توصیه شده

در 3 ساعت قبل، KARLO گفته است:

سس ماست پلیز :(

?

تنها راهی که بشه جلوشونو گرفت ضد هوایی گذاشتنه :) 

الان FARAB میگه میشه رفت جزیره بقیه؛ مطمئن باش یکم دیگه علی مثل باس و گت گیفت راهی برای شوت شدن هواپیما درست میکنه.(این متنی که من اینجا نوشتم توی فروم باقی میمونه،تاریخ قضاوت میکنه.)

منم لول 21 هستم از دار دنیا فقط یه توریزمو دارم که اونم وقتی ارزون بود خریدم ، جایی هم راهم نمیدن هرجا خونه رنت میکنم میندازن بیرون :| (خونه های رایگان رنت میکنم) ?

بیا خونه ی شماره ی LV نزدیک به فیش هستش واقعا توش خوشگله رنتش کن با 0$

من حدود ۹-۱۰ ماه پیش که نوب بودم هیچکی بهم چیزی رو یاد نمیداد.

اون زمان حتی یک نفر هم نبود مثلا بهم بگه با چه دستوری زنگ بزنم به معلم.

وقتی لول ۸ بودم فهمیدم.

و فهمیدم با دستور /helpme میشه سوال کرد.

اما من به شدت به این حکمت روزگار عقیده دارم، که هیچکی بهم کمک نکرد الان خودم خیلی بیشتر از چیزی که باید بدونم میدونم.

و نمیخوام کسی مثل من باشه.(findhouse 33/)

یه سس ماست دیگه هم اینجا لازمه ??

?

.?? ??? è ????, è ??? ???????.??

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 242
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

در 2 ساعت قبل، iErfaN گفته است:

همونطور که خود علی گفتن، قیمت فیش پایین نیومده، ظرفیت کم شده که از نظر درآمد ثابت تر هستش، 

رای مثال قبلا، 14کا در 11دقیقه بدست میارن، الان 10کا در 8دقیقه

اگه بخواید نسبتشونو بدست بیارید تقریبا باهم مساوی ان و فقط زمان الان یکم به خاطر رفت و آمد شاید فقط 1دقیقه دیرتر است!

نه عرفان جان ببین این مثال(مشکل من فیشه|مشکل تو FPS هستش).

اجازه بده یک مثال خوب برات بزنم: ببین مثل چهار گزینه ای جواب بده(درحالیکه دو گزینه ای هستش)

اگر تو باشی دوست داری"

۱.ده بار از سمت خونه قدیمیتون تا خونه ی جدیدنتو بدوی و هربار یک وسیله ای رو حمل کنی.

۲.بتونی یکبار همرو سوار وانت کنی ببری.

کدوم رو انتخاب میکنی ؟

ببین در واقع 300KG ماهی الان ۱۰ کا میده که وقتی یک کالو هم بیشتر بگیره میشه ۱۱ کا.

اما قبلا 400KG بودش و ۱۵ کا میداد ولی وقتمون هدر نمیرفت.

خب اگر خیلیا موافق باشن علی ظرفیت رو بیاره روی 500KG اینجوری به نفع تره برای ۲۰ کا میری و میای.

اگر علی جان الان زمان قدیم بود و روزی زیاده زیادش ۲۰۰ تا ممبر داشت اونموقع میگفت نه بچه ها ناراضین فیش رو میبرم بالا اما الان با خودش میگه حالا که ۳۰۰ تا پلیر ثابت دارم خب چرا اینکار رو کنم.

بای دادن هم بای دادن مهم نیست!!!

یک منیجر حالا منیجر هر جایی شما یک برقکار هم میاری خونت اگر با مبلغه ناراضی از خدنت بره بیرون دیگه اصلا نگاهتم نمیکنه.

تجدید نظر فرمایید علی جان!

• دوست دارم که 1

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، iErfaN گفته است:

واسه همین هست که اقتصاد واسم معنی نداره! چون از بازی بهترین استفاده رو میکنم

در آینده موفق نمیشی!!

این بازی یک جورایی داره کمک میکنه برای تلاش کردن واسه ی  بالا رفتن تجربه ی یک بیزینس و کسب و کار اگر شما اینجا نتونی خوب کسب و کار کنی توی زندگی ببخشیدا چیزی جزء شغل متوسط نخواهی داشت

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، KARLO گفته است:

با سلام خدمت همه بازیکنان عزیز و کارکنان زحمتکش آرساکیا گیم 

خب همانطور که خودتان هم میدانید از یکی دو ماه پیش به روز رسانی آمد که کام همه ماهیگیران سرور رو تلخ کرد و به جای 400kg ماهی از آن تاریخ به بعد تنها میتوان 300kg ماهیگیری کرد و طبیعتا قیمت تمام شده هر دست ماهی گیری از 14.400 دلار به 11.800 رسیده، درست است که قیمت هر کیلوگرم ماهی 36 دلار باقی مانده اما با توجه به کاهش ظرفیت جمع آوری ماهی و مقایسه آن با قبلا منطقی است که بگوییم نهایتا درآمد ماهیگیری بسیار پایین آمده و به ضرر ماهیگیران تمام شده...

در این باره در بازی از شخص علی (موسس سرور ) سوال پرسیدم و جواب آن را اینگونه دریافت کردم :

https://uupload.ir/view/cimj_gta_sa_2021-03-23_20-33-58-189_(2)_(2).avi/

و بعد از آن هم دیگر موفق به ارتباط با ایشان نشدم.

با توجه به اینکه قیمت همه خدمات buy/ و ماشین ها و غیره... 10% گران تر شده و درآمد ها بسیار پایین میباشد بسیاری از بازیکنان تقریبا از بازی نا امید شده اند بنده از صاحب نظران گرامی صمیمانه خواهشمندم حداقل به عنوان سنگر آخر بازیکنان در درآمد ماهی گیری مقداری تجدید نظر فرمایید.

از دیگر دوستان ماهیگیر هم خواهشمندم در صورتی که شما هم خواهان برگشتن درآمد های ماهی گیری به حالت قبل هستید زیر همین پست اعلام کنید، و اگر خوشتون اومد پست من رو لایک کنید.

@Ali   @Taaj   @mohamad12344   @Rony   @N0B0DY   @iDeaTH   @Somyri   @angel   @Yaxun   @OmidGH   @iKinG   @Mahdi91   @SoheiI   @Yoda   @Meli   @LeoNarD   @Farab   @Xtra    @scorpro1234   @amirjaxon   @korush1386   @mhyr1384   @RIPMOHAMMAD   @Original   @Smoke   @mmd160   @Felatios   @s1tako @VARTOLU    @PayamKingG

با سلام به همه 

فک میکنم قصد @Ali از اینکار اینه که پلیر ها فقط نرن سراغ فیش

یه سرور باید همه نوع ادمی داشته باشه یکی راننده کامیون یکی اشغالا رو جمع کنه یکی ماشین مردم رو درست کنه.

اینجا علی فک کرده که در امد فیش کم بشه شاید فیشر ها برن تو بقیه کار ها(اینها احتمال هستش)ولی مهم ترین مشکلی که هست اینه که باید در امد JOB ها زیاد بشه برای مثال job مکانیک خیلی پول کمی میده ولی زحمت زیادی داره 

از نظر من تنها چیزی که میتونه مشکل پول در اوردن رو حل کنه بیشتر کردن پول جاب ها هستش. اینطوری هرکی میره تو یه کار و کار کردن معنی پیدا میکنه

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Yaxun گفته است:

با سلام به همه 

یه سرور باید همه نوع ادمی داشته باشه یکی راننده کامیون یکی اشغالا رو جمع کنه یکی ماشین مردم رو درست کنه.

اینجا علی فک کرده که در امد فیش کم بشه شاید فیشر ها برن تو بقیه کار ها(اینها احتمال هستش)ولی مهم ترین مشکلی که هست اینه که باید در امد JOB ها زیاد بشه برای مثال job مکانیک خیلی پول کمی میده ولی زحمت زیادی داره 

از نظر من تنها چیزی که میتونه مشکل پول در اوردن رو حل کنه بیشتر کردن پول جاب ها هستش. اینطوری هرکی میره تو یه کار و کار کردن معنی پیدا میکنه

بله درسته ، تشکر از دیدگاه ارزشمند شما  

اما به نظرم این حرکتی که زده شده پاک کردن صورت مسئله بوده و هیچ فایده ایی برای سرور نداشته و خیلیا رو هم از سرور نا امید کرده... 

خیلی خوب میشد اگر به طور کلی یه بالانس ایجاد میشد بین درآمد جاب ها مثلا همین مکانیک که مثال زدید باید کلی سختی بکشه بعد نهایتش بتونه یه repair/ و یه refill/  بده و نهایتش 400 دلار بگیره (اگه خیلی گرون بگیره) 

تا وقتی برات کم نزارن، تا وقتی احتیاج نداشته باشی که به گدایی نمیوفتی!
گدایی کردن عیب هست اما نه عیب اونی که گدایی میکنه، عیب اونیه که باعث شده به گدایی بیوفتی ۷۸
من نگویم که مرا از قفس آزاد کنید...
قفسم برده به باغی و درش باز کنید!
خودم میرم ۷۸ :)

لینک به دیدگاه

با سلام ممنون برای دعوت به نظرسنجی بله بنده موافقم برای آیندگان سرور، بنده که دیگر به سرور دسترسی ندارم. آرزوی موفقیت دارم برای همه دوستان چه در دنیای Game چه در زندگی واقعی شون امیدوارم به هر آرزویی دارید برسید.

یاعلی!

ویرایش شده توسط Somyri
ویرایش متن

LiN.png

NumberOne Family

لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، KARLO گفته است:

بله درسته ، تشکر از دیدگاه ارزشمند شما  

اما به نظرم این حرکتی که زده شده پاک کردن صورت مسئله بوده و هیچ فایده ایی برای سرور نداشته و خیلیا رو هم از سرور نا امید کرده... 

خیلی خوب میشد اگر به طور کلی یه بالانس ایجاد میشد بین درآمد جاب ها مثلا همین مکانیک که مثال زدید باید کلی سختی بکشه بعد نهایتش بتونه یه repair/ و یه refill/  بده و نهایتش 400 دلار بگیره (اگه خیلی گرون بگیره) 

?

در 57 دقیقه قبل، KARLO گفته است:

refill/  بده و نهایتش 400 دلار بگیره (اگه خیلی گرون بگیره) 

در این مورد اگر اون این قیمت بده بعضیا نامردی میکنن. و مدرکی ازشون میگرن و میزارن تو فروم.

در 29 دقیقه قبل، Somyri گفته است:

با سلام ممنون برای دعوت به نظرسنجی بله بنده موافقم برای آیندگان سرور، بنده که دیگر به سرور دسترسی ندارم. آرزوی موفقیت دارم برای همه دوستان چه در دنیای Game چه در زندگی واقعی شون امیدوارم به هر آرزویی دارید برسید.

یاعلی!

ممنون از شما.❤

در ۱ ساعت قبل، Yaxun گفته است:

JOB ها زیاد بشه برای مثال job مکانیک خیلی پول کمی میده ولی زحمت زیادی داره

مکانیک چون towls و towlv داره (اگه تو فکشن باشه)paycheck زیادی داره.

در 1 ساعت قبل، seyDiliY گفته است:

الان FARAB میگه میشه رفت جزیره بقیه؛ مطمئن باش یکم دیگه علی مثل باس و گت گیفت راهی برای شوت شدن هواپیما درست میکنه.(این متنی که من اینجا نوشتم توی فروم باقی میمونه،تاریخ قضاوت میکنه.)

علی اگه این قبلیت رو بیاره کل سرور میزارن میرن.

?‍♂️
GranDeuR.png

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، seyDiliY گفته است:

در آینده موفق نمیشی!!

این بازی یک جورایی داره کمک میکنه برای تلاش کردن واسه ی  بالا رفتن تجربه ی یک بیزینس و کسب و کار اگر شما اینجا نتونی خوب کسب و کار کنی توی زندگی ببخشیدا چیزی جزء شغل متوسط نخواهی داشت

درود بر تو  

#حرف_حق

گدایی کردن عیب هست اما نه عیب اونی که گدایی میکنه، عیب اونیه که باعث شده به گدایی بیوفتی ۷۸

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، KARLO گفته است:

همچنین این دوستان هم اگر نظر خودشون رو درباره موضوع بحث ما اگر اعلام کنند ممنون میشیم 

@Glares   @DiViNePoWeR   @RudeGod   @RudeBoY   @RuBicK   @AmiN   @AminsVn   @maahii   @Mary   @MarCiN   @YaS   @Kiyarash   @FaTeH   @ZombieRanger   @Zombie   @ZombieScray   @RealBadMan   @LEOJOON   @Leodor   @Leomatyx   @Leon   @LeoNarD   @aliwolf22   @AliwolfMD   @SFC   @MEGA007   @Ali1382   @antoomi   @Rahan1388   @mohamad109333   

با سلام خدمت دوست عزیزی که بنده رو تگ کردن در خصوص این مورد موانع هایی وجود داره که باعث اختلال در نظم و خارج شدن از حالت طبیعی بازی میشه. 

بدین گونه به طور مثال که زمانی بنده برای خرید یه Wayfarer به اقلیت معلم ها رفتم و با تلاش های بسیار تونستم نصف پول اون رو در بیارم ولی اکنون با این سیستم اکثرا تصمیم میگیرن که فیش بگیرن تا کار کنن و اینگونه اقلیت های خالی میمونن

در صورتی که این مسئله باعث ساده و اسان بدست اوردن و رسیدن به خوشبختی و درآمد بالا برای یک فرد جدید که پا به سرور گذاشته است میشود. 

با این تصور که شخص وقتی با لول 15 ماشین 3 میلیونی سوار میشه دیگه بهونه و دلیلی نداره که به نقطه نهاییش برسه با خودش میگه که من دیگه الان گرون ترینارو راحت بدست میارم و هیچ تلاشی هم لازم نیست بکنم و به مرور زمان بازی براش تکراری میشه و... 

و این نظره شخصی بنده است و دلیلی بر این نیست که باعث ناراحتی شما و... بشم. 

با تشکر 

• مرسی 2

??? ???? ?? ???

Kyarash.png

?

Maryam.png

هَرچی بیشتَر از آدمها میفـَهمم،بیشتَر از سَگ ها خوشَم میاد️

لینک به دیدگاه

با سلام

از اونجایی که من در این پست تگ شدم لازم دونستم نظرمو بنویسم.

"این نظر شخصی من بوده و با کمال احترام سعی در نقض صحبت های بقیه و ایجاد دلخوری ندارم"

در رابطه با ماهیگیری باید بگم که خیلی از بازیکنان تازه وارد رو دیدم که از طریق درآمد ماهیگیری با سطح خیلی پایین ماشین هایی رو خریدن که من با سطح +50 قابلیت خرید اون ها رو نداشتم.

و این موضوع خارج از زندگی واقعی بوده و هیچکس با درآمد ماهیگیری پورش سوار نشده!

برای همین خیلی از بازیکنان بجای رفتن به اقلیت های مختلف و سرگرم کردن خود از طریق کار کردن در اقلیت ها، ترجیح دادن که ساعت ها یکجا ایستاده و اقدام به ماهیگیری کنند و خیلی بیشتر از افرادی که زحمت میکشند و در فکشن های مختلف تلاش به گرفتن وانتد یا دادن جان یا ... یا حتی تاکسی و یدک کشان و ... در روز درآمد بدست آورند.

به نظر من قیمت ماهیگیری هنوز مناسب هست و بهتره که نیمه پر لیوان رو ببینین.

شغل ها درآمدشون بیشتر شده حقوق ثابت اقلیت ها، پی چک اقلیت ها همه بیشتر شده و حتماً نبایستی تمام درآمد رو از "ماهیگیری" به دست بیارین!

خود شخص بنده ترجیح میدم که از بازیم لذت ببرم تا بخوام یک جای ساده بایستم و مانند یک ربات تنها چیزی که برام اهمیت داشته باشه در آوردن پول از یکجا ایستادن باشه.

مسلماً فردی که با سطح 10 با یکجا ایستادن ماشین Infernus سوار میشه زودتر از همه بازی براش تکراری خواهد شد.

با تشکر.

• دوست دارم که 4
لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، Somyri گفته است:

یاعلی!

داداش من نوکرتم چرا بن شدی انصافا ? هرچی ادم درست و حسابیه بن میشه :( 

• دوست دارم که 2

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Mary گفته است:

با سلام

"این نظر شخصی من بوده و با کمال احترام سعی در نقض صحبت های بقیه و ایجاد دلخوری ندارم"

در رابطه با ماهیگیری باید بگم که خیلی از بازیکنان تازه وارد رو دیدم که از طریق درآمد ماهیگیری با سطح خیلی پایین ماشین هایی رو خریدن که من با سطح +50 قابلیت خرید اون ها رو نداشتم.

برای همین خیلی از بازیکنان بجای رفتن به اقلیت های مختلف و سرگرم کردن خود از طریق کار کردن در اقلیت ها، ترجیح دادن که ساعت ها یکجا ایستاده و اقدام به ماهیگیری کنند و خیلی بیشتر از افرادی که زحمت میکشند و در فکشن های مختلف تلاش به گرفتن وانتد یا دادن جان یا ... یا حتی تاکسی و یدک کشان و ... در روز درآمد بدست آورند.

شغل ها درآمدشون بیشتر شده حقوق ثابت اقلیت ها، پی چک اقلیت ها همه بیشتر شده و حتماً نبایستی تمام درآمد رو از "ماهیگیری" به دست بیارین!

خود شخص بنده ترجیح میدم که از بازیم لذت ببرم تا بخوام یک جای ساده بایستم و مانند یک ربات تنها چیزی که برام اهمیت داشته باشه در آوردن پول از یکجا ایستادن باشه.

مسلماً فردی که با سطح 10 با یکجا ایستادن ماشین Infernus سوار میشه زودتر از همه بازی براش تکراری خواهد شد.

تشکر از دیدگاه ارزشمند شما 

در 29 دقیقه قبل، Kiyarash گفته است:

با سلام خدمت دوست عزیزی که بنده رو تگ کردن در خصوص این مورد موانع هایی وجود داره که باعث اختلال در نظم و خارج شدن از حالت طبیعی بازی میشه. 

بدین گونه به طور مثال که زمانی بنده برای خرید یه Wayfarer به اقلیت معلم ها رفتم و با تلاش های بسیار تونستم نصف پول اون رو در بیارم ولی اکنون با این سیستم اکثرا تصمیم میگیرن که فیش بگیرن تا کار کنن و اینگونه اقلیت های خالی میمونن

در صورتی که این مسئله باعث ساده و اسان بدست اوردن و رسیدن به خوشبختی و درآمد بالا برای یک فرد جدید که پا به سرور گذاشته است میشود. 

با این تصور که شخص وقتی با لول 15 ماشین 3 میلیونی سوار میشه دیگه بهونه و دلیلی نداره که به نقطه نهاییش برسه با خودش میگه که من دیگه الان گرون ترینارو راحت بدست میارم و هیچ تلاشی هم لازم نیست بکنم و به مرور زمان بازی براش تکراری میشه و... 

با تشکر 

تشکر از دیدگاه ارزشمند شما 

• مرسی 1

لینک به دیدگاه

بنظرم من درامد فیش کمه و قیمت ها بسیار بالا وقتی کسی لول ۱۸و اینفرنوس داره معلوم ما هم میگیم ایشون انفرنوس دادر من ندارم لطفا درامد بیشتر کنید

با تشکر 

@Ali

Loverbuy.png

?

Iam King

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Kiyarash گفته است:

با تشکر 

موافقم

ویرایش شده توسط AMOOPARSA
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Yaxun گفته است:

با سلام به همه 

درسته ولی توازن سرور بهم خورد

جزیره حذف شد میزان درآمد هر فرد خیلی پایین اومد مثل خودم.توی یک هفته ۵۰۰کا جمع کردم اون زمان ولی الان کلا ۳۵۰ کا توی حسابمه

اگه درآمد شغل های سرور بیشتر بود اینجوری توازن و تعادل به سرور بر میگشت و همه راضی بودن

در 5 ساعت قبل، Mary گفته است:

با سلام

با تشکر.

حرف شما درسته

علی این کار رو برای جذابیت بیشتر سرور انجام داد

و این باعث شد که بازی آسون تر بشه و همه ارباب بشن و به قول آقای کیارش بازی تموم بشه

به هر حال علی این سیستم رو اضافه کرد و الان هم به احتمال زیاد پشیمونه

ولی همه بالاخره از فیش گرفتن خسته میشن این تو ذات انسانه که تنوع طلبه پس یه روزی مثل خود من دست از فیش میکشه و میره سراغ فکشن ها

به نظرم چیزی که خیلی باعث بای دادن بازیکنان میشه اینه که نمیتونن وارد دسته ویژه بشن

و اینو نمیشه گردن فیش انداخت

من قصد هیچگونه بی احترامی به شما عزیزان را نداشته و نخواهم داشت و برای نظرات شما ارزش قائل هستم?

شب فراق نداند که تا سحر چند است
مگر کسی که به زندان عشق در بند است

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mhyr1384 گفته است:

درسته ولی توازن سرور بهم خورد

جزیره حذف شد میزان درآمد هر فرد خیلی پایین اومد مثل خودم.توی یک هفته ۵۰۰کا جمع کردم اون زمان ولی الان کلا ۳۵۰ کا توی حسابمه

اگه درآمد شغل های سرور بیشتر بود اینجوری توازن و تعادل به سرور بر میگشت و همه راضی بودن

**حرف حق**

در 3 ساعت قبل، Erfan23 گفته است:

بنظرم من درامد فیش کمه و قیمت ها بسیار بالا وقتی کسی لول ۱۸و اینفرنوس داره معلوم ما هم میگیم ایشون انفرنوس دادر من ندارم لطفا درامد بیشتر کنید

با تشکر 

@Ali

تشکر از نظر ارزشمند شما?

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۱/۲۳ در 18:09، Rony گفته است:

من‌ کلا با ماهیگیری مخالفم 

پول مفت دارن میریزن تو سرور 

لول ۵ ماشین میلیونی داره و لول ۱۰ اسکین گلدی

الان شما خیلی از ماشین های قیمت پایین رو توی سرور نمیبینی در صورتی که وقتی ماهیگیری نبود هر ماشینی تو سرور پیدا میشد 

هرکس به اندازه هوش و توان خودش پول درمیاورد به هر راه و روشی شده نه اینکه بره واستا یه جا هر چند ثانیه یه دکمه رو بزنه و سر ۵دیقه ۱۰k مفت بدون هیچ تلاشی در بیاره

لول 55 سرورم سر 1 دونه اسکین هم ندارم فقط و فقط 1 اینفرنوس دارم پشمام ریخته بود یارو لول 7 بود اسکین داشت ??

• ناراحت 1

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، djamer گفته است:

لول 55 سرورم سر 1 دونه اسکین هم ندارم فقط و فقط 1 اینفرنوس دارم پشمام ریخته بود یارو لول 7 بود اسکین داشت ??

مال منم همین الان ریخت ?

البته توی همه ی مشکلات یه پدر پولدار جوابه حتی توی بازی ? شاید طرف با پول گلد خریده بوده اسکین گرفته نمیشه گفت که از طریق فیش مثلا طرف 10 میل در آورده اصلا منطقی نیست مگه اینکه طرف ربات باشه 24 ساعت شبانه روز هی فیش بگیره هی ببره سل بده که البته اونم انقدر طول میکشه که رسپکتای یارو تا لول 15 میرسه ? 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز،

واقعا باید بگم که فیش رو میتونید به عنوان یکی از چند دسته مشاغل در آمد زا قرار بدید درستش این هستش که شما وارد اقلیت های بالاتر بشید و از اونجا چند در آمد جدا داشته باشید.

به Boss برید و خیلی فعالیت کنید.

الان برای مثال ما برای Kill کردن یک Wanted Kill با 6 تا ستاره فکر کنم چیزی حدودا 5k میگیریم اگه حداقل 30 تا توی هفته وانتد کیل بگیریم تمومه از اونور پول Arrest هم بهمون داده میشه وانتد های بالاتر یه بار دیدیم 3,600 هم بوده.

و از روی دیگری حقوق Meeting هفتگی هم افزایش پیدا کرده و اینم بگم هرچقدر Level شما بالاتر باشه وقتی اکانت رو روی حالت Sleep بزارید یا زیاد داخل سرور آنلاین بشید خودتون متوجه نمیشید اما به مقدار Money بازیتون 1درصد Payday میده و من اینو دیدم و میگم.

دسته متوسط هم خوبه خیلی در آمد اگه بتونید واردش بشید.

اینم نظر شخصی بنده بود و این باعث نمیشه جلوی پیشنهاد شما گرفته بشه.

ویرایش شده توسط Soli

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

♅ ???? ???? ??????? ?????? ✤  

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، Soli گفته است:

دوست عزیز،

واقعا باید بگم که فیش رو میتونید به عنوان یکی از چند دسته مشاغل در آمد زا قرار بدید درستش این هستش که شما وارد اقلیت های بالاتر بشید و از اونجا چند در آمد جدا داشته باشید.

به Boss برید و خیلی فعالیت کنید.

الان برای مثال ما برای Kill کردن یک Wanted Kill با 6 تا ستاره فکر کنم چیزی حدودا 5k میگیریم اگه حداقل 30 تا توی هفته وانتد کیل بگیریم تمومه از اونور پول Arrest هم بهمون داده میشه وانتد های بالاتر یه بار دیدیم 3,600 هم بوده.

و از روی دیگری حقوق Meeting هفتگی هم افزایش پیدا کرده و اینم بگم هرچقدر Level شما بالاتر باشه وقتی اکانت رو روی حالت Sleep بزارید یا زیاد داخل سرور آنلاین بشید خودتون متوجه نمیشید اما به مقدار Money بازیتون 1درصد Payday میده و من اینو دیدم و میگم.

دسته متوسط هم خوبه خیلی در آمد اگه بتونید واردش بشید.

اینم نظر شخصی بنده بود و این باعث نمیشه جلوی پیشنهاد شما گرفته بشه.

درسته

ولی مخالفت با فیش مسلما کار درستی نیست.فیش باعث شد رستوران ها رونق بگیرن.معلم ها اکتیویتی بیشتری داشته باشن.رفتن فیش به ال وی هم‌باعث شد افراد زیادی قایق بخرن.خونه های داخل ال وی خالی نمونن.رفت و آمد داخل ال وی بیشتر بشه

پس فیش همش عیب نیست

شب فراق نداند که تا سحر چند است
مگر کسی که به زندان عشق در بند است

لینک به دیدگاه

چقدرم که همه خوشبختن...

فکر می کنی بدبخت نیستی! 

میرن گلد میخرن دیگه اگه فیش نرن 

ویرایش شده توسط 50Cent

کی چی دیده اصن غیر خوبیام

CENT.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۱/۲۳ در 17:00، KARLO گفته است:

با سلام خدمت همه بازیکنان عزیز و کارکنان زحمتکش آرساکیا گیم 

خب همانطور که خودتان هم میدانید از یکی دو ماه پیش به روز رسانی آمد که کام همه ماهیگیران سرور رو تلخ کرد و به جای 400kg ماهی از آن تاریخ به بعد تنها میتوان 300kg ماهیگیری کرد و طبیعتا قیمت تمام شده هر دست ماهی گیری از 14.400 دلار به 11.800 رسیده، درست است که قیمت هر کیلوگرم ماهی 36 دلار باقی مانده اما با توجه به کاهش ظرفیت جمع آوری ماهی و مقایسه آن با قبلا منطقی است که بگوییم نهایتا درآمد ماهیگیری بسیار پایین آمده و به ضرر ماهیگیران تمام شده...

در این باره در بازی از شخص علی (موسس سرور ) سوال پرسیدم و جواب آن را اینگونه دریافت کردم :

https://uupload.ir/view/cimj_gta_sa_2021-03-23_20-33-58-189_(2)_(2).avi/

و بعد از آن هم دیگر موفق به ارتباط با ایشان نشدم.

با توجه به اینکه قیمت همه خدمات buy/ و ماشین ها و غیره... 10% گران تر شده و درآمد ها بسیار پایین میباشد بسیاری از بازیکنان تقریبا از بازی نا امید شده اند بنده از صاحب نظران گرامی صمیمانه خواهشمندم حداقل به عنوان سنگر آخر بازیکنان در درآمد ماهی گیری مقداری تجدید نظر فرمایید.

از دیگر دوستان ماهیگیر هم خواهشمندم در صورتی که شما هم خواهان برگشتن درآمد های ماهی گیری به حالت قبل هستید زیر همین پست اعلام کنید، و اگر خوشتون اومد پست من رو لایک کنید.

@Ali   @Taaj   @mohamad12344   @Rony   @N0B0DY   @iDeaTH   @Somyri   @angel   @Yaxun   @OmidGH   @iKinG   @Mahdi91   @SoheiI   @Yoda   @Meli   @LeoNarD   @Farab   @Xtra    @scorpro1234   @amirjaxon   @korush1386   @mhyr1384   @RIPMOHAMMAD   @Original   @Smoke   @mmd160   @Felatios   @s1tako @VARTOLU    @PayamKingG

دوست  عزیز این فکره بدی نیست که

اکانته ویژه بگیرید برید رفتگر 

من میرفتم درآمدش از ماهیگیری بیشتره

هر ده دقیقه ۱۱۴۸۰ برید امتحان کنید

البته این فقط نظره من هست

ویرایش شده توسط lMahan

MohammadMahan.png

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، lMahan گفته است:

دوست  عزیز این فکره بدی نیست که

اکانته ویژه بگیرید برید رفتگر 

من میرفتم درآمدش از ماهیگیری بیشتره

هر ده دقیقه ۱۱۴۸۰ برید امتحان کنید

البته این فقط نظره من هست

اره یه مدت خیلیا که لول متوسط در حد ۱۵ ۲۰ بودن این کار رو انجام دادن ولی گلد هم مفتی نیستش که همش اکانت پرمیوم کنی

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...