رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

سوال و انتقاد از موسس سرور جهت کاهش درآمد ماهیگیری

KARLO

ارسال‌های توصیه شده

در 13 ساعت قبل، KARLO گفته است:

با سلام خدمت همه بازیکنان عزیز و کارکنان زحمتکش آرساکیا گیم 

خب همانطور که خودتان هم میدانید از یکی دو ماه پیش به روز رسانی آمد که کام همه ماهیگیران سرور رو تلخ کرد و به جای 400kg ماهی از آن تاریخ به بعد تنها میتوان 300kg ماهیگیری کرد و طبیعتا قیمت تمام شده هر دست ماهی گیری از 14.400 دلار به 11.800 رسیده، درست است که قیمت هر کیلوگرم ماهی 36 دلار باقی مانده اما با توجه به کاهش ظرفیت جمع آوری ماهی و مقایسه آن با قبلا منطقی است که بگوییم نهایتا درآمد ماهیگیری بسیار پایین آمده و به ضرر ماهیگیران تمام شده...

در این باره در بازی از شخص علی (موسس سرور ) سوال پرسیدم و جواب آن را اینگونه دریافت کردم :

https://uupload.ir/view/cimj_gta_sa_2021-03-23_20-33-58-189_(2)_(2).avi/

و بعد از آن هم دیگر موفق به ارتباط با ایشان نشدم.

با توجه به اینکه قیمت همه خدمات buy/ و ماشین ها و غیره... 10% گران تر شده و درآمد ها بسیار پایین میباشد بسیاری از بازیکنان تقریبا از بازی نا امید شده اند بنده از صاحب نظران گرامی صمیمانه خواهشمندم حداقل به عنوان سنگر آخر بازیکنان در درآمد ماهی گیری مقداری تجدید نظر فرمایید.

از دیگر دوستان ماهیگیر هم خواهشمندم در صورتی که شما هم خواهان برگشتن درآمد های ماهی گیری به حالت قبل هستید زیر همین پست اعلام کنید، و اگر خوشتون اومد پست من رو لایک کنید.

@Ali   @Taaj   @mohamad12344   @Rony   @N0B0DY   @iDeaTH   @Somyri   @angel   @Yaxun   @OmidGH   @iKinG   @Mahdi91   @SoheiI   @Yoda   @Meli   @LeoNarD   @Farab   @Xtra    @scorpro1234   @amirjaxon   @korush1386   @mhyr1384   @RIPMOHAMMAD   @Original   @Smoke   @mmd160   @Felatios   @s1tako @VARTOLU    @PayamKingG

سلام خدمت دوستان سرور

بنده هم موافقم بعضی دوستان میگویند درآمد فیش زیاد شده 

از نظر من اگر هم درآمد فیش افزایش داشته باز هم کمه لطفاً درآمد فیش رو بیشتر کنید 

و بنده با این که دارم فیش میگیرم اما هنوز تا الان که لول 12 هستم خونه ندارم و ماشینم آلفا هست و پول اینفرنوس ندارم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 242
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

با سلام بنده هم موافقم شما قیمت ماشینارو که فکر نکنم پایین بیارید.ولی پایین هم نیارید  اشکالی نداره ولی حداقل در امدو بیشتر کنید آخه من از وقتی که اون جزیره بود و ساعت ۶ صبح هم توش آدم بود اومدم به سرور و از رویه اون پل پول وسیله ی نقلیه به نام savanna رو در آوردم ولی الان با این در آمد کم فکر نکنم بشه 

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، KARLO گفته است:

با سلام خدمت همه بازیکنان عزیز و کارکنان زحمتکش آرساکیا گیم 

خب همانطور که خودتان هم میدانید از یکی دو ماه پیش به روز رسانی آمد که کام همه ماهیگیران سرور رو تلخ کرد و به جای 400kg ماهی از آن تاریخ به بعد تنها میتوان 300kg ماهیگیری کرد و طبیعتا قیمت تمام شده هر دست ماهی گیری از 14.400 دلار به 11.800 رسیده، درست است که قیمت هر کیلوگرم ماهی 36 دلار باقی مانده اما با توجه به کاهش ظرفیت جمع آوری ماهی و مقایسه آن با قبلا منطقی است که بگوییم نهایتا درآمد ماهیگیری بسیار پایین آمده و به ضرر ماهیگیران تمام شده...

در این باره در بازی از شخص علی (موسس سرور ) سوال پرسیدم و جواب آن را اینگونه دریافت کردم :

https://uupload.ir/view/cimj_gta_sa_2021-03-23_20-33-58-189_(2)_(2).avi/

و بعد از آن هم دیگر موفق به ارتباط با ایشان نشدم.

با توجه به اینکه قیمت همه خدمات buy/ و ماشین ها و غیره... 10% گران تر شده و درآمد ها بسیار پایین میباشد بسیاری از بازیکنان تقریبا از بازی نا امید شده اند بنده از صاحب نظران گرامی صمیمانه خواهشمندم حداقل به عنوان سنگر آخر بازیکنان در درآمد ماهی گیری مقداری تجدید نظر فرمایید.

از دیگر دوستان ماهیگیر هم خواهشمندم در صورتی که شما هم خواهان برگشتن درآمد های ماهی گیری به حالت قبل هستید زیر همین پست اعلام کنید، و اگر خوشتون اومد پست من رو لایک کنید.

@Ali   @Taaj   @mohamad12344   @Rony   @N0B0DY   @iDeaTH   @Somyri   @angel   @Yaxun   @OmidGH   @iKinG   @Mahdi91   @SoheiI   @Yoda   @Meli   @LeoNarD   @Farab   @Xtra    @scorpro1234   @amirjaxon   @korush1386   @mhyr1384   @RIPMOHAMMAD   @Original   @Smoke   @mmd160   @Felatios   @s1tako @VARTOLU    @PayamKingG

با سلام. درست است همه چیز گران شده و درآمد هم کم شده :( 

?? ???????                          Daggers.png 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mohhamadhadi گفته است:

تو این شرایط فقط بابای پولدار لازمه :)

Just a Fuckin Rich Stepmom?

—---------------------------------------------------

xr2w_webp.net-resizeimage_(1).png                                                                                                        

Alive For National Guard    285.png 

PunisheR.png

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، seyDiliY گفته است:

خب درسته اگر من هم سرور ۴۰۰ پلیری داشتم که روزی کمه کمش ۵۰ پلیر گلد ۸۰۰ تائی میخرن و ماهانه خدا تومان درآمد داشته باشم خب منم قیمت گلد رو میبرم بالا و قیمت کالا های بازی رو بالا

سس ماست پلیز :( 

در 4 ساعت قبل، AMOOPARSA گفته است:

با سلام بنده هم موافقم شما قیمت ماشینارو که فکر نکنم پایین بیارید.ولی پایین هم نیارید  اشکالی نداره ولی حداقل در امدو بیشتر کنید آخه من از وقتی که اون جزیره بود و ساعت ۶ صبح هم توش آدم بود اومدم به سرور و از رویه اون پل پول وسیله ی نقلیه به نام savanna رو در آوردم ولی الان با این در آمد کم فکر نکنم بشه 

ما تلاش خودمونو کردیم ، امیدواریم علی درستش کنه چون خیلیا دیگه از بی انگیزگی آنلاین نمیشن نمونه اش خودم 

در 2 ساعت قبل، mohhamadhadi گفته است:

تو این شرایط فقط بابای پولدار لازمه :)

بازم سس ماست پلیز :) 

اولا: چیزی هست به اسم حریم شخصی.

تنها راهی که بشه جلوشونو گرفت ضد هوایی گذاشتنه :) 

در 9 ساعت قبل، aliwolf22 گفته است:

با سلام و خسته نباشید بله من کاملا موافقم که در امد ماهیگیران بازیکنان ارساکیا گیم رو بیشتر باشه  و قیمت ماشین هارو ارزون تر  با تشکر از تیم عالیه ارساکیا گیم ♥♥♥

تشکر از نظر ارزشمند شما ?

من الان لول ۲۳ هستم من یک خونه با استاندارد ۱ میلیون دارم و یک موتور bf-400 

منم لول 21 هستم از دار دنیا فقط یه توریزمو دارم که اونم وقتی ارزون بود خریدم ، جایی هم راهم نمیدن هرجا خونه رنت میکنم میندازن بیرون :| (خونه های رایگان رنت میکنم) ?

عزیز جان اگر تو هم مثل ما ادمین نبودی و ما رو درک میکردی و میتونستی بر خلاف سرور حرفی بزنی قطعا مارو درک میکردی اما حیف ما که نمیتونیم چیزی بگیم چون جایزمون چیزی جزء مجازات نیست.

یه سس ماست دیگه هم اینجا لازمه ??

تا وقتی برات کم نزارن، تا وقتی احتیاج نداشته باشی که به گدایی نمیوفتی!
گدایی کردن عیب هست اما نه عیب اونی که گدایی میکنه، عیب اونیه که باعث شده به گدایی بیوفتی ۷۸
من نگویم که مرا از قفس آزاد کنید...
قفسم برده به باغی و درش باز کنید!
خودم میرم ۷۸ :)

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، KARLO گفته است:

درآمد ماهی گیری مقداری تجدید نظر فرمایید.

همونطور که خود علی گفتن، قیمت فیش پایین نیومده، ظرفیت کم شده که از نظر درآمد ثابت تر هستش، 

رای مثال قبلا، 14کا در 11دقیقه بدست میارن، الان 10کا در 8دقیقه

اگه بخواید نسبتشونو بدست بیارید تقریبا باهم مساوی ان و فقط زمان الان یکم به خاطر رفت و آمد شاید فقط 1دقیقه دیرتر است!

در 18 ساعت قبل، mhyr1384 گفته است:

حرف شما درست.ولی آقای عزیز همه که نمیتونن برن گلد بخرن و بفروشن.برای معامله هم باید یه سرمایه باشه.نیوپلیری که میاد خسته میشه ربع ساعت داخل شهر با ماشین زباله بر بچرخه فقط برای ۵کا.خیلی زود بازیکن سرور رو ول میکنه

گلد نخریدم، خرج نکردم، واسه خودم بازی کردم، براساس سلیقم چیزی میخرم، خسیسم، وقتمو صرف خرید و فروش نمیکنم، پول به اندازه کافی واسه ی رفع نیاز هایم دارم، Voodoo سوار هستم، خونم در منطقه ای دور افتادست! از امکاناتی که دارم هم راضیم

براساس پول خودمو به جلو پیش نمیبرم که مثلا Infernus سوار بشم! (جوریم که بشدت با اینفرنوس مخالفت کامل دارم) چون این وسیله نه کسی فکر میکنه پولدارم، سرعتش کاملا با مپی که بازی داره سازگاری نداره، Hp ای که حتی با زدن یک مشت 50.0 تا از HP کم میکنه! ماشینی که دخلش از خرجش بیشتره!

نمیرم خونه ای تو مرکز شهر بگیرم که چشمشون تو چشمام باشن ؛ چون خونه ی بزرگ و در دید و جای شلوغ جز خودنمایی به هیچ دردی نمیخوره! میلیون ها پول نمیاد خرج ی خونه کنم! خونه ای دارم با امنیت و خلوت، ارزون

واسه همین هست که اقتصاد واسم معنی نداره! چون از بازی بهترین استفاده رو میکنم 

در 14 ساعت قبل، Farab گفته است:

میشه با وسیله نقلیه ای به نام Maverick رفت

عه :| من اگه میرفتم با وسیله ی نقلیه ای به نام Dodo میرفتم که! :| خخخ

ویرایش شده توسط iErfaN
  • دوست دارم که 1
  • هاها 1

??? ??????? Oʅԃ lover                           

MysticisM.png        

mrpatrickold_1jjg.png          

ץรՇเςɭภ1.เгรŦค๓ฬคгєՇค~             

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، iErfaN گفته است:

ماشینی که دخلش از خرجش بیشتره!

اگه منظورتون اینه که خرجش از دخلش بیشتره باید بگم اصلا دخل نداره

و من از شما میپرسم شما همین زندگی ساده رو هم رو از کجا آوردید که نه خرید و فروش میکنید نه تو کار گلد هستید؟

شب فراق نداند که تا سحر چند است
مگر کسی که به زندان عشق در بند است

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، iErfaN گفته است:

همونطور که خود علی گفتن، قیمت فیش پایین نیومده، ظرفیت کم شده که از نظر درآمد ثابت تر هستش، 

رای مثال قبلا، 14کا در 11دقیقه بدست میارن، الان 10کا در 8دقیقه

اگه بخواید نسبتشونو بدست بیارید تقریبا باهم مساوی ان و فقط زمان الان یکم به خاطر رفت و آمد شاید فقط 1دقیقه دیرتر است!

خب قطعا نظر شما هم مثل بقیه نظر ها برای ما محترم هست، اما فکر میکنم دچار خطای محاسباتی شده اید 

ببینید حرف شما در صورتی درست بود که همزمان با کاهش ظرفیت جمع آوری قیمتشم بالاتر میرفت مثلا اگر میشد با همین 300kg مثل قبلا 14.400k در بیاریم اونجوری حرف شما درست بود

اگر زمان رفت و آمد را بین 2 تا 5 دقیقه در نظر بگیریم ، و زمان فیش گرفتن را به طور متوسط همان 10 دقیقه در نظر بگیریم حداکثر میشود 15 دقیقه و حداقل میشود 12 دقیقه 

خب حالا ما قبلا در طول این 15 دقیقه میتوانستیم 14.400k پول در بیاوریم اما اکنون در همین زمان میتوانیم 11.800k در بیاوریم 

و علاوه بر آن رفت و آمد ما اضافه و تعداد دفعاتی که میخواهیم وارد رستوران شویم بیشتر شده ! پس در نتیجه درآمد کل ما *کمتر* شده 

در 7 دقیقه قبل، mhyr1384 گفته است:

و من از شما میپرسم شما همین زندگی ساده رو هم رو از کجا آوردید که نه خرید و فروش میکنید نه تو کار گلد هستید؟

نکته ظریفی بود ?

گدایی کردن عیب هست اما نه عیب اونی که گدایی میکنه، عیب اونیه که باعث شده به گدایی بیوفتی ۷۸

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، KARLO گفته است:

خب قطعا نظر شما هم مثل بقیه نظر ها برای ما محترم هست، اما فکر میکنم دچار خطای محاسباتی شده اید 

ببینید حرف شما در صورتی درست بود که همزمان با کاهش ظرفیت جمع آوری قیمتشم بالاتر میرفت مثلا اگر میشد با همین 300kg مثل قبلا 14.400k در بیاریم اونجوری حرف شما درست بود

اگر زمان رفت و آمد را بین 2 تا 5 دقیقه در نظر بگیریم ، و زمان فیش گرفتن را به طور متوسط همان 10 دقیقه در نظر بگیریم حداکثر میشود 15 دقیقه و حداقل میشود 12 دقیقه 

خب حالا ما قبلا در طول این 15 دقیقه میتوانستیم 14.400k پول در بیاوریم اما اکنون در همین زمان میتوانیم 11.800k در بیاوریم 

و علاوه بر آن رفت و آمد ما اضافه و تعداد دفعاتی که میخواهیم وارد رستوران شویم بیشتر شده ! پس در نتیجه درآمد کل ما *کمتر* شده 

قبلا که جزیره بود و قیمت فیش بهتر بود حتی اعضای دیپارتمنت هم ماهیگیری میکردن ولی الان اکثرا شهروند هستن و خیلی کم از اعضای فکشن ها ماهیگیری میکنند

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، mhyr1384 گفته است:

قبلا که جزیره بود و قیمت فیش بهتر بود حتی اعضای دیپارتمنت هم ماهیگیری میکردن ولی الان اکثرا شهروند هستن و خیلی کم از اعضای فکشن ها ماهیگیری میکنند

بله دقیقا ! حیف شد نباید جزیره از دست میرفت خیلی مکان مناسبی بود برای ماهی گیری و جا داره بعد درست کردن قیمت فیش برای برگشتن جزیره تاپیک ایجاد کنیم 

یکی از خوبی های جزیره این بود که کلا قایق رو حذف کرده بود از ماهیگیری یعنی خیلی راحت تر و سریع تر بود کارمون ، سریع میومدیم با ماشین میگرفتیم و میرفتیم...
یادش بخیر ?

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، mhyr1384 گفته است:

گه منظورتون اینه که خرجش از دخلش بیشتره باید بگم اصلا دخل نداره

?اهوم، اشتباه لُپی بود.

در 13 دقیقه قبل، mhyr1384 گفته است:

فکشن، راب، کمک به افراد(50کا میکنن به پاچم) 

??? ??????? Oʅԃ lover                           

MysticisM.png        

mrpatrickold_1jjg.png          

ץรՇเςɭภ1.เгรŦค๓ฬคгєՇค~             

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، KARLO گفته است:

بله دقیقا ! حیف شد نباید جزیره از دست میرفت خیلی مکان مناسبی بود برای ماهی گیری و جا داره بعد درست کردن قیمت فیش برای برگشتن جزیره تاپیک ایجاد کنیم 

یکی از خوبی های جزیره این بود که کلا قایق رو حذف کرده بود از ماهیگیری یعنی خیلی راحت تر و سریع تر بود کارمون ، سریع میومدیم با ماشین میگرفتیم و میرفتیم...
یادش بخیر ?

حتی به دلیل در گیری و تیراندازی یه سری دوستان اکتیویتی برا مدیک ها و دیپارتمنت ها بیشتر بود

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، iErfaN گفته است:

?اهوم، اشتباه لُپی بود.

فکشن، راب، کمک به افراد(50کا میکنن به پاچم) 

پس از اعضای DADA PUL MEDE هستی?

شما داخل فکشنی.شما راب میری.نیوپلیری که تازه اومده و حتی نمیدونه اینا چی هستن از این همه یکنواختی خسته میشه و دیگه پلی نمیده

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، iKinG گفته است:

پول میخای چکار bike بخر جامپ بزن لذت ببر خونه هم رنت کن به قران پول تو بازی هیچ فایده ای نداره....

فکر کنم شما از استراتژی کمتر دستشویی رفتن =  مصرف غذای کمتر = مصرف پول کمتر 
استفاده میکنید ?

just for fun 

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، KARLO گفته است:

یکم فکر کن! 

ظرفیت که کمتر بشه زمان سریع تری انجام میشه!

در 6 دقیقه قبل، mhyr1384 گفته است:

همه یکنواختی خسته میشه و دیگه پلی نمیده

مگه من اسم یکنواختی رو به زبون آوردم؟!

با یکم کار میتونه ماشین بگیره! نگفتم اونا هم برن راب! ولی با بالا رفتن لولشون اینها تجربشونه!

کم کم باید واسه خودشون بازی رو بسازن نه اینکه خیلی راحت فقط فقط با Fish , Gold برن Inf , House بگیرن

اینجا الان اینقدر اتقصاد خوبه کسی نمیگه من فقیرم :| ولی ماشالله اخبار که روز به روز داره 1میلیون فقیر رو نشون میده :| 

در 9 دقیقه قبل، KARLO گفته است:

فکر کنم شما از استراتژی کمتر دستشویی رفتن =  مصرف غذای کمتر = مصرف پول کمتر 

واسه صرفه جویی برای آیندگان، مصرف گرایی که حرام هست و توشه ای برای آخرت انجام میدهیم!

??? ??????? Oʅԃ lover                           

MysticisM.png        

mrpatrickold_1jjg.png          

ץรՇเςɭภ1.เгรŦค๓ฬคгєՇค~             

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، iErfaN گفته است:

با یکم کار میتونه ماشین بگیره! نگفتم اونا هم برن راب! ولی با بالا رفتن لولشون اینها تجربشونه!

کم کم باید واسه خودشون بازی رو بسازن نه اینکه خیلی راحت فقط فقط با Fish , Gold برن Inf , House بگیرن

طرز فکر شما اینه و من به طرز فکر شما احترام میذارم

ولی همه مثل شما فکر نمیکنن.بازیکن وقتی ببینه برای ربع ساعت چرخیدن تو شهر با ماشین زباله ۵۰۰۰ تا میگیره و ببینه ماشین های خوب بازی نزدیک ۱ میلیون هستند.کم کم زده میشه و میگه آخرش که چی

و اینجاست که به همه ما ربط داره.اگه نیوپلیر نباشه کی میخواد سرویس مدیک و تاکسی و مکانیک بده؟

کی میخواد خلاف کنه تا اکتیویکی اعضای دیپارتمنت

جور بشه؟

تو این بازی همه ما به هم نیاز داریم

ویرایش شده توسط mhyr1384

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، iErfaN گفته است:

یکم فکر کن! 

ظرفیت که کمتر بشه زمان سریع تری انجام میشه!

https://uupload.ir/view/zqvr_173453044_2902301916710732_9051130047272104742_n.mp4/

داداش ببین به طور کلی و بعد از مثلا دو سه دست فیش گرفتن متوجه میشی که پول کمتری نسبت به قبلا به دست آوردی و همچنین رفت و آمدت هم بیشتر شده  (برای هر بار ورود به رستوران باید $150 پول داد ) 

این کلی ترین حالت بود دیگه نمیدونم چجوری باید توضیح بدم !

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، KARLO گفته است:

https://uupload.ir/view/zqvr_173453044_2902301916710732_9051130047272104742_n.mp4/

داداش ببین به طور کلی و بعد از مثلا دو سه دست فیش گرفتن متوجه میشی که پول کمتری نسبت به قبلا به دست آوردی و همچنین رفت و آمدت هم بیشتر شده  (برای هر بار ورود به رستوران باید $150 پول داد ) 

بله.

?‍♂️
GranDeuR.png

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، KARLO گفته است:

تصور کن

با کشتی میتونی ۱۰۰۰۰تن بار رو ببری

با کامیون ۱۰ تن

بارگیری کشتی مسلما بیشتر طول میکشه

ولی مقدار باری که میبره بیشتره و بخاطر همینه که همه طرفدار حمل و نقل دریای ان

اینم یه مثال ساده

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، mhyr1384 گفته است:

تصور کن

با کشتی میتونی ۱۰۰۰۰تن بار رو ببری

با کامیون ۱۰ تن

بارگیری کشتی مسلما بیشتر طول میکشه

ولی مقدار باری که میبره بیشتره و بخاطر همینه که همه طرفدار حمل و نقل دریای ان

اینم یه مثال ساده

دقیقا اما بعضی دوستان متوجه نمیشن !

ویرایش شده توسط KARLO
اشتباه بود

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...