رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

سوال و انتقاد از موسس سرور جهت کاهش درآمد ماهیگیری

KARLO

ارسال‌های توصیه شده

سلام به همگی

خب اینکه ارزش و پول ماهی کم تر شده باشه الکیه چون ارزشش همونه ولی من با300کیلو شدنش مخالفم چون رفت و آمد رو زیاد میکنه فقط فاضلاب هست که رستوران بغلشه و گرنه جاهای دیگه با مکان سل دادن فاصله زیادی داره در نتیجه وقتی زود تر اینونتوری پر بشه زحمت رفت و آمد هم بیشتر میشه.

در 4 ساعت قبل، Rony گفته است:

لول ۵ ماشین میلیونی داره و لول ۱۰ اسکین گلدی

رونی جان عزیزم هیچ کسی نیست که لولش ۱۰باشه و از راه ماهیگیری، اسکین گولدی یا ماشین مدل بالا داشته باشه(بغیر از مولتی ها)??

در 3 ساعت قبل، Farab گفته است:

هنوز هم جزیره هست که بشه رفت و فیش گرفت.

جزیره عمومی که وجود نداره اگرم جزیره ای هست خصوصیه و پین گیتش رو هرکسی نداره جانم?

.We Can Have a Richly Life Without Anything Lie.

.Scorpro..png

Mr.English.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 242
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

در 18 دقیقه قبل، scorpro1234 گفته است:

جزیره عمومی که وجود نداره اگرم جزیره ای هست خصوصیه و پین گیتش رو هرکسی نداره جانم?

میشه با وسیله نقلیه ای به نام Maverick رفت

• هاها 2

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Rony گفته است:

چند نفر رو برات نام ببرم که با ماهیگیری هم اسکین هم ماشین میلیونی دارن

چند نفر رو برات نام ببرم که با ماهیگیری هم اسکین هم ماشین میلیونی دارن

مگه اینکه طرف از جی تی ای آفلاین انقدر پول آورده باشه وگرنه ما که ندیدیم همچین آدمایی. و اصلا هم وجود ندارن اگرم باشن 100% مطمعن باش دارن دروغ میگن که از فیش این همه پول میارن اسکین و ماشین های خفن میخرن ! الان شما حساب کن قیمت یه اسکین خوب و معمولی 13 میل هست ، من به شخصه تو جی تی ای آفلاینم باشه خسته میشم انقدر که باید رمز بزنم تا پولم برسه بهش ! بعد طرف چجوری میاد از این درآمد کم اینجوری خرج کنه؟ :) حالا اگرم سراغ داری خوشحال میشم تگش کنی 

در 10 دقیقه قبل، Farab گفته است:

به دردسر رفت و آمدش نمی ارزه :( 

اونایی که خیلی قدیمی هستن یادشونه یه جزیره خیلی خفن بود تو هر ساعت از شبانه روز میرفتی کلی آدم اونجا بودن :) همیشه هم یه نفر پیدا میشد بیاد با هواپیما بکوبه بهمون همه مون کشتار دسته جمعی بشیم ! خیلی حال میداد اون موقع ها راه پل جزیره رو میبستیم پلیس میومد میزدیمش :D 

کاشکی اون جزیره دوباره بر میگشت :( 

در 3 ساعت قبل، Taaj گفته است:

پول ددی خوشبختی میاره.?

دقیقا :) 

در 1 ساعت قبل، Hsnrae2048 گفته است:

درست میشه انشاالله 

دعا کنید ?

ما که دست به دعا مون خوبه منتها فکر کنم اینجا آنتن نمیده هرچی دعا کردیم پاسخی دریافت نشد :) 

تا وقتی برات کم نزارن، تا وقتی احتیاج نداشته باشی که به گدایی نمیوفتی!
گدایی کردن عیب هست اما نه عیب اونی که گدایی میکنه، عیب اونیه که باعث شده به گدایی بیوفتی ۷۸
من نگویم که مرا از قفس آزاد کنید...
قفسم برده به باغی و درش باز کنید!
خودم میرم ۷۸ :)

لینک به دیدگاه

اگر کمی فکر کنید متوجه میشید همین فیش به ظاهر بد به طور غیر مستقیم درآمد زایی های زیادی داشته.اگه فیش نبود رستوران ها همه خاک میخوردن.در شهر ال وی کسی اصلا خونه نمیخرید و اجاره نمیکرد و این شهر میشد شهر مردگان مثل اس اف.در کل پول در آوردن از راه جاب های بازی سخت و طاقت فرساست و نیو پلیر ما تا وقتی که میره تو فکشن و سرش گرم میشه به یه کار خوب و جالب نیاز داره.

• مرسی 1

شب فراق نداند که تا سحر چند است
مگر کسی که به زندان عشق در بند است

لینک به دیدگاه

همچی درست چرا انکار کردن

هرچه کنی به خود کنی                                                                        گر همه نیک و بد  کنی 

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، mhyr1384 گفته است:

اگر کمی فکر کنید متوجه میشید همین فیش به ظاهر بد به طور غیر مستقیم درآمد زایی های زیادی داشته.اگه فیش نبود رستوران ها همه خاک میخوردن.در شهر ال وی کسی اصلا خونه نمیخرید و اجاره نمیکرد و این شهر میشد شهر مردگان مثل اس اف.در کل پول در آوردن از راه جاب های بازی سخت و طاقت فرساست و نیو پلیر ما تا وقتی که میره تو فکشن و سرش گرم میشه به یه کار خوب و جالب نیاز داره.

بله دقیقا ! فیش گرفتن خیلی خوبه هم چرخه اقتصاد کار میوفته هم پول وارد سرور میشه

گدایی کردن عیب هست اما نه عیب اونی که گدایی میکنه، عیب اونیه که باعث شده به گدایی بیوفتی ۷۸

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Farab گفته است:

آفرررررین این برمیگرده به همون حرفم که طرف زود تر اینونتوریش پر میشه و مدام باید در حاله سفر مابین جزیره و رستوران باشه???

و یه چیز دیگه به رونی عزیز بگم که از نظره شما کسی که تازه وارده و هیچی از بازی نمیدونه از کجا میتونه درآمد خوب داشته باشه؟؟؟این حرفت رو دوست دارم که میگی هر مدل ماشینی تو شهر پیدا میشه اما اگر فیش نبود خیلی ها برای رسیدن به جاهای بالا تر مجبور میشدن دلال خودرو بشن که همین الانم تعدادشون کم نیست?

ویرایش شده توسط scorpro1234
...

.Scorpro..png

Mr.English.png

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، scorpro1234 گفته است:

اگر فیش نبود خیلی ها برای رسیدن به جاهای بالا تر مجبور میشدن دلال خودرو بشن که همین الانم تعدادشون کم نیست?

انصافا کار دلالی خیلی سخته اما من خیلی از دلال ها خوشم نمیاد چون معمولا یه چیزی رو ارزون میخرن گرون میفروشن... خود من قبلا خیلی سرم کلاه رفته :( اما بعضی دلال ها هستن به سود کم بسنده میکنن و هم خریدار رو راضی نگه میدارن هم فروشنده رو :) 

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، scorpro1234 گفته است:

آفرررررین این برمیگرده به همون حرفم که طرف زود تر اینونتوریش پر میشه و مدام باید در حاله سفر مابین جزیره و رستوران باشه???

و یه چیز دیگه به رونی عزیز بگم که از نظره شما کسی که تازه وارده و هیچی از بازی نمیدونه از کجا میتونه درآمد خوب داشته باشه؟؟؟این حرفت رو دوست دارم که میگی هر مدل ماشینی تو شهر پیدا میشه اما اگر فیش نبود خیلی ها برای رسیدن به جاهای بالا تر مجبور میشدن دلال خودرو بشن که همین الانم تعدادشون کم نیست?

رو حرف ریش سفید نمیشه حرفی زد

شب فراق نداند که تا سحر چند است
مگر کسی که به زندان عشق در بند است

لینک به دیدگاه

به نظرم باید فیش مثل قدیم بشه 400KG و از سل دادنش 15k  در بیاد

همه چی رو 10٪بیشتر کردن من نمیدونم چرا پول فیش کمتر شده?

ویرایش شده توسط SoheiI

My friends always teased me for playin' Minecraft, but they're the one who wasted their diamonds on a HOE.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، KARLO گفته است:

با سلام خدمت همه بازیکنان عزیز و کارکنان زحمتکش آرساکیا گیم 

خب همانطور که خودتان هم میدانید از یکی دو ماه پیش به روز رسانی آمد که کام همه ماهیگیران سرور رو تلخ کرد و به جای 400kg ماهی از آن تاریخ به بعد تنها میتوان 300kg ماهیگیری کرد و طبیعتا قیمت تمام شده هر دست ماهی گیری از 14.400 دلار به 11.800 رسیده، درست است که قیمت هر کیلوگرم ماهی 36 دلار باقی مانده اما با توجه به کاهش ظرفیت جمع آوری ماهی و مقایسه آن با قبلا منطقی است که بگوییم نهایتا درآمد ماهیگیری بسیار پایین آمده و به ضرر ماهیگیران تمام شده...

در این باره در بازی از شخص علی (موسس سرور ) سوال پرسیدم و جواب آن را اینگونه دریافت کردم :

https://uupload.ir/view/cimj_gta_sa_2021-03-23_20-33-58-189_(2)_(2).avi/

و بعد از آن هم دیگر موفق به ارتباط با ایشان نشدم.

با توجه به اینکه قیمت همه خدمات buy/ و ماشین ها و غیره... 10% گران تر شده و درآمد ها بسیار پایین میباشد بسیاری از بازیکنان تقریبا از بازی نا امید شده اند بنده از صاحب نظران گرامی صمیمانه خواهشمندم حداقل به عنوان سنگر آخر بازیکنان در درآمد ماهی گیری مقداری تجدید نظر فرمایید.

از دیگر دوستان ماهیگیر هم خواهشمندم در صورتی که شما هم خواهان برگشتن درآمد های ماهی گیری به حالت قبل هستید زیر همین پست اعلام کنید، و اگر خوشتون اومد پست من رو لایک کنید.

همچنین این دوستان هم اگر نظر خودشون رو درباره موضوع بحث ما اگر اعلام کنند ممنون میشیم 

@Glares   @DiViNePoWeR   @RudeGod   @RudeBoY   @RuBicK   @AmiN   @AminsVn   @maahii   @Mary   @MarCiN   @YaS   @Kiyarash   @FaTeH   @ZombieRanger   @Zombie   @ZombieScray   @RealBadMan   @LEOJOON   @Leodor   @Leomatyx   @Leon   @LeoNarD   @aliwolf22   @AliwolfMD   @SFC   @MEGA007   @Ali1382   @antoomi   @Rahan1388   @mohamad109333   

لینک به دیدگاه

سلام

اگه یادتون باشه (دوستانی که یه مقدار قدیمی ترن) ، یه زمانی همه از گلن پارک فیش میگرفتن، وسط ls بود و تقریبا نزدیک یه رستوران بود و همه راضی بودن که متاسفانه بعد از چند وقت قابلیت فیش گرفتن رو از اونجا برداشتن.

@Ali گلن پارک رو برگردون ، خیلیییییی برای دوستانی که تازه واردن خوب میشه.

با تشکر.

Broker.png

try2_gru1.png

Useless.png

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، SajAli گفته است:

سلام

اگه یادتون باشه (دوستانی که یه مقدار قدیمی ترن) ، یه زمانی همه از گلن پارک فیش میگرفتن، وسط ls بود و تقریبا نزدیک یه رستوران بود و همه راضی بودن که متاسفانه بعد از چند وقت قابلیت فیش گرفتن رو از اونجا برداشتن.

@Ali گلن پارک رو برگردون ، خیلیییییی برای دوستانی که تازه واردن خوب میشه.

با تشکر.

هر اقدامی که موجب بهتر شدن شرایط فیش گرفتن بشه به نظرم عالیه چون وضعیت خیلی خرابه سرور نیاز داره که دوباره مثل قدیم همه برن فیش بگیرن نقدینگی زیاد بشه 

تشکر از نظر ارزشمند شما 

• دوست دارم که 1

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، amirjaxon گفته است:

داش گلد دیگه سود نداره خرید و فروشش

داش من ماهیگیر نیستم ولی موافقیم که باید یا در آمد فیش بیشتر شه و یا بهتر از اون قیمت گلد هارو درست کنن،آخه آدم ۲K گلد بخره سل بده ۱میل و ۳۰۰ ????

dash man 1.350 mikharam!!!bia pish khodam

و اما نیمه شبی من خواهم رفت

از دنیایی که مال من نیست , از زمینی که مرا بیهوده بدان بسته اند...

285.png                                                                                                               43_sw6.png 

AqA_HaMeD.png 

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، iHaMeD گفته است:

dash man 1.350 mikharam!!!bia pish khodam

:|  

ویرایش شده توسط KARLO
اسپیس نزده بودم

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، scorpro1234 گفته است:

بی ادب

در 47 دقیقه قبل، KARLO گفته است:

انصافا کار دلالی خیلی سخته اما من خیلی از دلال ها خوشم نمیاد چون معمولا یه چیزی رو ارزون میخرن گرون میفروشن... خود من قبلا خیلی سرم کلاه رفته :( اما بعضی دلال ها هستن به سود کم بسنده میکنن و هم خریدار رو راضی نگه میدارن هم فروشنده رو :) 

xD he he he he 

285.png                                                                                                               43_sw6.png 

AqA_HaMeD.png 

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، mhyr1384 گفته است:

رو حرف ریش سفید نمیشه حرفی زد

???

در 18 دقیقه قبل، iHaMeD گفته است:

بی ادب

نفرمایید از خودتونه?

.Scorpro..png

Mr.English.png

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، scorpro1234 گفته است:

???

نفرمایید از خودتونه?

مرد حسابی با وضو اسم دلال رو بیار!?

ویرایش شده توسط iHaMeD

AqA_HaMeD.png 

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، KARLO گفته است:

خب همانطور که خودتان هم میدانید از یکی دو ماه پیش به روز رسانی آمد که کام همه ماهیگیران سرور رو تلخ کرد و به جای 400kg ماهی از آن تاریخ به بعد تنها میتوان 300kg ماهیگیری کرد و طبیعتا قیمت تمام شده هر دست ماهی گیری از 14.400 دلار به 11.800 رسیده، درست است که قیمت هر کیلوگرم ماهی 36 دلار باقی مانده اما با توجه به کاهش ظرفیت جمع آوری ماهی و مقایسه آن با قبلا منطقی است که بگوییم نهایتا درآمد ماهیگیری بسیار پایین آمده و به ضرر ماهیگیران تمام شده...

در این باره در بازی از شخص علی (موسس سرور ) سوال پرسیدم و جواب آن را اینگونه دریافت کردم :

با توجه به اینکه قیمت همه خدمات buy/ و ماشین ها و غیره... 10% گران تر شده و درآمد ها بسیار پایین میباشد بسیاری از بازیکنان تقریبا از بازی نا امید شده اند بنده از صاحب نظران گرامی صمیمانه خواهشمندم حداقل به عنوان سنگر آخر بازیکنان در درآمد ماهی گیری مقداری تجدید نظر فرمایید.

از دیگر دوستان ماهیگیر هم خواهشمندم در صورتی که شما هم خواهان برگشتن درآمد های ماهی گیری به حالت قبل هستید زیر همین پست اعلام کنید، و اگر خوشتون اومد پست من رو لایک کنید.

@Ali   @Taaj   @mohamad12344   @Rony   @N0B0DY   @iDeaTH   @Somyri   @angel   @Yaxun   @OmidGH   @iKinG   @Mahdi91   @SoheiI   @Yoda   @Meli   @LeoNarD   @Farab   @Xtra    @scorpro1234   @amirjaxon   @korush1386   @mhyr1384   @RIPMOHAMMAD   @Original   @Smoke   @mmd160   @Felatios   @s1tako @VARTOLU    @PayamKingG

آره خوب در این باره حق دارن دوستان چون درآمد فیش چیزیه که خیلی از پلیر های سرور بهش وابسته ان و برگشتن درآمد فیش یه حالت قبل یه آرامش خوبی رو میتونه برای همه دوستانی که فیش زیاد میزنن بیاره . ولی خوب از یه لحاظی این مسئله به مسئله درآمد سرور و خود علی برمیگرده و از همینجا درک میکنم که درآمد چیزیه که همه بهش فکر میکنن و کار علی عزیز هم مشکلی نداشته از این لحاظ ولی من میخوام مسئله رو جور دیگه ای بررسی کنم چون فکر نکنم قرار باشه چیزی به حالت قبل برگرده . یه بحثی که وجود داره اینه که فیش، تنها چیزیه که داریم به زور و با جون کندن ازش داخل گیم پول در میاریم و این واقعا خسته کنندس، اینکه مجبور باشی کلی وقت رو دریا همینجوری وایسی کاری نکنی و فقط هر چند ثانیه کلیک بزنی، ما به یه چیز بهتر نیاز داریم، یه چیزی که در کنار درآمد هیجان داشته باشه . یه چیز جدید، یه چیزی با درآمد مثل همون فیش بیشتر هم انتظار نداریم ولی حداقل در حال انجام دادنش از بازی لذت ببریم، حداقل دو یا سه کار دیگه برای درآمدزایی اضافه بشه . ایونت هایی که برگزار میشه رو میشه مثال زد ولی خوب توی این بحث یه مقدار پول از جیب یه نفر میره و به یه نفر دیگه میرسه، چرا نباید ایونت روزانه یا هفتگی داشته باشیم و این سرور باشه که به پلیر پول میده. چرا نباید یه رویداد داشته باشیم که تمام پلیر های سرور برای شرکت توش لحظه شماری کنن و بتونه هیجان کافی رو داشته باشه که پلیر رو از روند تکراری روزانه دور کنه . من با درآمد علی عزیز کاری ندارم، نوش جونش برای سرور زحمت میکشه و داره ازش درآمدزایی میکنه ولی خوب ما هم ازش انتظار داریم، انتظار چیزای جدید، هیجان و سرگرمی بیشتر .

به نظرم وقتشه یکم از وضع خسته کننده روز های تکراری دربیایم و سرور چیزای جدید رو داشته باشه، میدونم زمان گیره، سخته ولی درخواست ما پلیر هاست.

ویرایش شده توسط antoomi
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، antoomi گفته است:

آره خوب در این باره حق دارن دوستان چون درآمد فیش چیزیه که خیلی از پلیر های سرور بهش وابسته ان و برگشتن درآمد فیش یه حالت قبل یه آرامش خوبی رو میتونه برای همه دوستانی که فیش زیاد میزنن بیاره . ولی خوب از یه لحاظی این مسئله به مسئله درآمد سرور و خود علی برمیگرده و از همینجا درک میکنم که درآمد چیزیه که همه بهش فکر میکنن و کار علی عزیز هم مشکلی نداشته از این لحاظ ولی من میخوام مسئله رو جور دیگه ای بررسی کنم چون فکر نکنم قرار باشه چیزی به حالت قبل برگرده . یه بحثی که وجود داره اینه که فیش، تنها چیزیه که داریم به زور و با جون کندن ازش داخل گیم پول در میاریم و این واقعا خسته کنندس، اینکه مجبور باشی کلی وقت رو دریا همینجوری وایسی کاری نکنی و فقط هر چند ثانیه کلیک بزنی، ما به یه چیز بهتر نیاز داریم، یه چیزی که در کنار درآمد هیجان داشته باشه . یه چیز جدید، یه چیزی با درآمد مثل همون فیش بیشتر هم انتظار نداریم ولی حداقل در حال انجام دادنش از بازی لذت ببریم، حداقل دو یا سه کار دیگه برای درآمدزایی اضافه بشه . ایونت هایی که برگزار میشه رو میشه مثال زد ولی خوب توی این بحث یه مقدار پول از جیب یه نفر میره و به یه نفر دیگه میرسه، چرا نباید ایونت روزانه یا هفتگی داشته باشیم و این سرور باشه که به پلیر پول میده. چرا نباید یه رویداد داشته باشیم که تمام پلیر های سرور برای شرکت توش لحظه شماری کنن و بتونه هیجان کافی رو داشته باشه که پلیر رو از روند تکراری روزانه دور کنه . من با درآمد علی عزیز کاری ندارم، نوش جونش برای سرور زحمت میکشه و داره ازش درآمدزایی میکنه ولی خوب ما هم ازش انتظار داریم، انتظار چیزای جدید، هیجان و سرگرمی بیشتر .

به نظرم وقتشه یکم از وضع خسته کننده روز های تکراری دربیایم و سرور چیزای جدید رو داشته باشه، میدونم زمان گیره، سخته ولی درخواست ما پلیر هاست.

احسسسنت????

در 1 ساعت قبل، iHaMeD گفته است:

مرد حسابی با وضو اسم دلال رو بیار!?

غسل جنابت میکنم قربتا الی الله و دلالان?

حالا خوب شد؟؟!

.Scorpro..png

Mr.English.png

لینک به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید بله من کاملا موافقم که در امد ماهیگیران بازیکنان ارساکیا گیم رو بیشتر باشه  و قیمت ماشین هارو ارزون تر  با تشکر از تیم عالیه ارساکیا گیم ♥♥♥

لینک به دیدگاه

آقا من قشنگ یادمه.من وقتی اومدم توی بازی بلد نبودم چطوری لایسنس فیش بگیرم.

دقیقا وقتی فهمیدم و رفتم جزیره واسه فیش دیدم دیگه جزیره ای وجود نداره؛

من الان لول ۲۳ هستم من یک خونه با استاندارد ۱ میلیون دارم و یک موتور bf-400 

پول دمه دستم هم همیشه زیره ۱۰۰ کا هستش.

تنها راهش فیش ئه اما انقدر که فیش حوصله سر بره که من نمیرم سمتش

به قول جناب @mhyr1384

وقتی که من با لول ۲۳ میبینم یک لول ۱۲ ئی اینفرنوس داره منم از بازی زده میشم و دیگه نمیخوام سمتش برم.

خب درسته اگر من هم سرور ۴۰۰ پلیری داشتم که روزی کمه کمش ۵۰ پلیر گلد ۸۰۰ تائی میخرن و ماهانه خدا تومان درآمد داشته باشم خب منم قیمت گلد رو میبرم بالا و قیمت کالا های بازی رو بالا

اگرچه باید قیمت هایی مثل قیمت (WPS-IP STATIC) و غیره رو در نظر داشت اما این واقعا ظلمه در حق ما.

من بازی برام فقط یک سرگرمیه در حالی که با لول ۲۳ هیچی ندارم!!!!

ویرایش شده توسط seyDiliY
تصحیح بعضی حروف

.?? ??? è ????, è ??? ???????.??

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Farab گفته است:

علی راست میگه کجاش قیمت فیش امده پاین؟ چرا شایعه سازی می کنی ?
فیش
400kg بود و 10k میداد ولی الان شده 300kg و 11k میده پس یعنی حجم و زمان فیش کمتر شده و درامدش هم کمی بیشتر.

و هنوز هم جزیره هست که بشه رفت و فیش گرفت.

عزیز جان اگر تو هم مثل ما ادمین نبودی و ما رو درک میکردی و میتونستی بر خلاف سرور حرفی بزنی قطعا مارو درک میکردی اما حیف ما که نمیتونیم چیزی بگیم چون جایزمون چیزی جزء مجازات نیست.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Farab گفته است:

اولا: چیزی هست به اسم حریم شخصی.

دوما: منی که میام یه AFK رو DM میکنم تو slap میدی دیگه به حریم دیگران تجاوز کنیم چه میکنی.

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، KARLO گفته است:

@Ali   @Taaj   @mohamad12344   @Rony   @N0B0DY   @iDeaTH   @Somyri   @angel   @Yaxun   @OmidGH   @iKinG   @Mahdi91   @SoheiI   @Yoda   @Meli   @LeoNarD   @Farab   @Xtra    @scorpro1234   @amirjaxon   @korush1386   @mhyr1384   @RIPMOHAMMAD   @Original   @Smoke   @mmd160   @Felatios   @s1tako @VARTOLU    @PayamKingG

سلام خدمت دوستان سرور

بنده هم موافقم بعضی دوستان میگویند درآمد فیش زیاد شده 

از نظر من اگر هم درآمد فیش افزایش داشته باز هم کمه لطفاً درآمد فیش رو بیشتر کنید

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...