رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن اشتباه-shayan

mrmilaad

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5BM.R%5D.Milad.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Shayan.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: LastStorm.png

• توضیحات: داشتم با دوست گلم حرف میزدم میگفتم یکی بود میگفت من فاندر سرورم بعد بعد دور هم میخندیدیدم با هم شوخی میکردیم /r که آقای شایان عزیز بنده رو بن دادن دلیل فریب بازیکن

بنده خواهش کردم بگن چرا بن دادن که ظاهر غذیه بر این مبنی شد که وارنی بر منظور من فاندر قبلی سرورم برای ایشون اومده و بنده بن شدم 3روز من به ایشون 1درصد حق میدم چون بر اساس وارنشون درست عمل کردن اما آیا بنده لول 1 هستم که سری بن میدن با 1 وارن ؟ دوست گلم شایان میگه باید Screen بدی که این حرف اینجوری زدی من میگم من 24 ساعته نباید از بازی فیلم بگیرم میگه منم آنبن نمیدم خب برادر گل من اول این که کسی که از اصلحه استقاده میکنه فیلم میگیره فقط اما شما که میگی اسکرین بدم به شما از حرفم بازم درست میگید اما شما نباید بر اساس لول بنده پیش بنده گوتو کنین یا ریپورت باز کنین بگین بازیکن برای چی فریب میدید اسکرین بدم بهتون که دارید اشتباه میکنین اگر اون لحظه این کار میکردید بنده اسکرین داشتم میدادم ولی 1راست بن کردید چندین روز پیش 1دوستی به بنده گفت میلاد الکی مثلا من سرور پرجمعیت دارم ادمین گو تو دادن گفتن چی میگی  گفت دارمی باهم شوخی میکنیم گفت اسکرین شوخی بده داد و رفت

ادمین عزیز بنده خودم آنبن میکنم چون 3روز به ناحق بن شدم و از فکشن کیک میشم و تا ثابت کنم کار از کار گذشته  بدون این که ازم مدرک بخواید حتی کسی که دوعل میده ریپورت باز میکنن میگن مدرک بده بنده دیگه حرفی نزدم از عمد

اسکرین دوست عزیزم بهم داده از چت لاگ اگر میگید مدرک حساب نیست خواهشا چت لاگ سرور باز کنین اگر هم خوانی نداشت من بن کنین لطفا چون ایشون تنها مدرک که گذاشتن مدرک چت لاگ هست که حتی لایوی که اقای وزیرینگ میدادن توشه و هیچ دستی نخورده لطفا خواهشا رسیدگی شه

• مدارک (فیلم یا عکس): http://uupload.ir/files/ciob_gta_sa_2017-07-18_20-14-32-656.jpg

http://uupload.ir/files/ndwf_lels.png

ویرایش شده توسط mrmilaad
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام.

با توجه به وارنی که از شما برای ادمین ها اومد، جوری برداشت شد که در حال فریب دیگر بازیکنان بودید (سابقه خوبی در این زمینه دارید).

بنده هم با توجه به سوابق قبلی شما و این وارن تصمیم به محرومیت 3روزه شما گرفتم.

گفتید همون لحظه اسکرین داشتید، وقتی محروم شدید نمیتونستید Page Up بزنید و اسکرین شات بگیرید؟

بنده گفتم شما درست میگید، چرا توی اقلیت شما یک نفر هم نبود که بتونه به بنده از حرفاتون اسکرین شات بده یا حتی در اون لحظه در حال گرفتن فیلم باشه؟

مدرک چت لاگی هم که ارسال کردید قابل ادیت است، در جریان هم باشید که چت لاگ سرور برای موارد این چنینی چک نخواهد شد.

+ مدارک وارن شما نیز به مدیریت ارسال شد.

موفق باشید.

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Shayan گفته است :

با سلام.

با توجه به وارنی که از شما برای ادمین ها اومد، جوری برداشت شد که در حال فریب دیگر بازیکنان بودید (سابقه خوبی در این زمینه دارید).

سوابق بنده بن Fake یا cheat بوده فریب بازیکنی که میگید توش بنده نمیبینم اگر منظورتون fake هستش میشه ساختن مدرک پاپوش برای پلیر یا ساخت مدرک جعلی این معنی داره نه معنی  فریب بازیکن که میشه  کلاه برداری

نقل قول

بنده هم با توجه به سوابق قبلی شما و این وارن تصمیم به محرومیت 3روزه شما گرفتم.

دوست عزیز بنده لول 1 نیستم سریع تصمیم میگیری و بر اساس یک سری مواردی که بخاطرش مجازات شدم دباره بر اون موارد قبلی باز هم مجازات بشم

نقل قول

گفتید همون لحظه اسکرین داشتید، وقتی محروم شدید نمیتونستید Page Up بزنید و اسکرین شات بگیرید؟

دوست عزیز بنده علم غیب دارم که بدونم معنی فریب بازیکنی که شما دادید برای بن بنده یعنی چی ؟ بنده از کجا باید بدونم فریب بازیکنی که شما گفتید همون شوخی ساده ما باشه ؟ بنده اسکرین گرفتم

http://uupload.ir/files/ciob_gta_sa_2017-07-18_20-14-32-656.jpg

ولی این که شما میگید برم بالا و اسکرین بگیرم لطفا تایم زمانی صحبت رو نگاه بندازید حتی اگرم میدونستم شما برای چی بنده رو بن دادید که برم اسکرین بگیرم چت لاگ رفته بود بالا و باز هم باید از چت ucp اسکرین میدادم  17 دقیقه بین حرف من و بن شما فاصله هستش و شما صبر کردید تا حرف من زده بشه و تایمی بگذره و نشه کاری کرد و بعد بن کردید

نقل قول

بنده گفتم شما درست میگید، چرا توی اقلیت شما یک نفر هم نبود که بتونه به بنده از حرفاتون اسکرین شات بده یا حتی در اون لحظه در حال گرفتن فیلم باشه؟

مدرک چت لاگی هم که ارسال کردید قابل ادیت است، در جریان هم باشید که چت لاگ سرور برای موارد این چنینی چک نخواهد شد.

+ مدارک وارن شما نیز به مدیریت ارسال شد.

دوست عزیز شایان اگر کسی بن بشه مثال آقای X در فکشن متوسط بن میشه دلیل مثل من که گفته /faction بچه ها حتی تو این war _فاندر سرورم هیچ کاری نمیتونه بکنه _ حرف میزنه و این جمله برای ادمین میره و ادمین گوتو میده و یا ls میشه و قضیه رو جویا میشه

دوست گلم شایان که میگید مدرک چت لاگ ارسالی توسط دوست عزیزم به نام lastrom که ریپورتش باز کردید و همین چت لاگ ازش گرفتید و میگید مدرک حساب نیست یا میگید حتی 1نفرم نبوده تو فکشن چت لاگ ازش بگیرم اولا در اسکرین بنده که صفحه بنم هست /r چت ها معلومه دوما برای ساخت مدرک fake بنده چت لاگ باز میشه و دیده میشه این حرف وجود نداره اما برای حرفی که در 2 چت لاگ بنده و دوست بنده هست باز نمیشه و میگید ادیت شده 

خب برای چی بازش نمیکنین چت لاگ و نمیبینین ؟ چون حرف بنده اثبات میشه

ممنون که به ناحق بن کردید و دلیل میارید که درست عمل کردید

یا حق

ویرایش شده توسط mrmilaad
لینک به دیدگاه

+ شما که میگید اسکرین شات یا فیلم از بازی نمیگیرید فقط زمانی فیلم باید گرفت که گان دستت باشه اون موقع ما هیچکیو در حاله زدن نبودیم با تفنگ ، مگه ما ان جی هستیم که بیست چهار ساعت فیلم آن باشه ؟ بنده این دوسته گولمونو نمیشناسم و بنده سابقه مدرک فیک یا همچین موردی نداشتم  یه بارم چت لاگ دادم به اقای محمد ملتفت با ک بعد مدرک صفحه بازیم فرستادم بنده هیچ دلیلی نداره دروغ بگم یا ادیت کنم !! برا چی اون موقع باید از حرف این اقا فیلم یا عکس میگرفتیم ؟ 

ویرایش شده توسط laststorm
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...