رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

CMD جدید برای FBI

LiN

ارسال‌های توصیه شده

با سلام

یک نظر داشتم برای فکشن FBI اگر در فیلم ها دیده باشید معمولا FBI نا شناخته است و کسی نباید اعضای آن را بشناسد چون  FBI باید در خفا ماموریت خود را انجام دهد. برای همین بنده یک نظر داشتم که CMD  قرار دهید که وقتی از آن استفاده میکنیم اسم اعضای FBI  سفید شود و به شکل Civillian دیده شویم و CMD آن undercover/ باشد.

دوستان لطفا نظر دهید:

@Ali @Meli @PioNeEr @OmidGH @Olden @iLeytoM @Kian81 @Forget @WildWolf @KingArshiya @DarkKing @Refigh @Cake @RoseRain @Toofan @Mistress @HunterBoY @MASIH @Soli @EBi 

و دیگر دوستان.....

@ARIAflasher

ویرایش شده توسط Somyri
ویرایش متن
  • دوست دارم که 5

LiN.png

NumberOne Family

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

خیلی متشکرم بابت دعوت در نظر سنجی?

من به شخصه خیلی خوشم اومد

ایده جالبیه, با نظرتون موافقم.?

من رو تکرارم همش       اسم تو میارم همش

????????

لینک به دیدگاه

مهدی جان نظر عالی ایه ولی فک نکنم کاربرد داشته باشه مگه اینکه یه سری ماموریت جدید اضافه شه که مجرمینش Bot باشن نه پلیر واقعی چون کل سرور میدونن که ماها کی هستیم مگه اینکه با این CMD بشه تغییر هویت هم داد

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

با سلام و درود 

ممنونم بابت دعوت کردن در نظر سنجی...!

بله بنده کلا موافقم برای گشتن خوب میشه به عنوان مامور مخفی ان کار رو انجام داد کاربرد هم داره...!

𝑵𝒊𝒈𝒉𝒕 𝑪𝒓𝒂𝒛𝒊𝒆𝒔 𝑭𝒂𝒎𝒊𝒍𝒚

MaSiH.png

AtlaS.png

.................................................................. 

Close ?? ??? ????????? ?? ????, ??? ?? ??? ?????? ?? ???? 

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، OmidGH گفته است:

مهدی جان نظر عالی ایه ولی فک نکنم کاربرد داشته باشه مگه اینکه یه سری ماموریت جدید اضافه شه که مجرمینش Bot باشن نه پلیر واقعی چون کل سرور میدونن که ماها کی هستیم مگه اینکه با این CMD بشه تغییر هویت هم داد

منظورم این امید جان که مثلا وقتی کسی Gun یا هر مواد غیر مجازی داشته باشه وقتی ما رو ببینه سریع /q میده ولی وقتی ما undercover باشیم این اتفاق نمیفته و یک جور این CMD ما رو setcolor رنگ سفید میکنه درسته که همه ما رو میشناسن ولی وقتی کسی رنگ ما رو ببینه از Game خارج میشه. مرسی امید جان بابت نظر ?

در 17 دقیقه قبل، MASIH گفته است:

با سلام و درود 

ممنونم بابت دعوت کردن در نظر سنجی...!

بله بنده کلا موافقم برای گشتن خوب میشه به عنوان مامور مخفی ان کار رو انجام داد کاربرد هم داره...!

در ۱ ساعت قبل، Cake گفته است:

با سلام

خیلی متشکرم بابت دعوت در نظر سنجی?

من به شخصه خیلی خوشم اومد

ایده جالبیه, با نظرتون موافقم.?

در ۱ ساعت قبل، Optimus گفته است:

عالی منم موافقم.

ممنون از نظراتتون منتظر نظر بقیه دوستان هستیم?

ویرایش شده توسط Somyri
ویرایش متن

LiN.png

NumberOne Family

لینک به دیدگاه

سلام و عرض ادب ممنونم بابت دعوت به این نظرسنجی‌تون.

دوست عزیز درمورد UnderCover موافقم اما باید بگم این CMD داخل یک سرور دیگه دیده شده و قوانین خاصی هم برا اون وضع کردن اگه موافقید یک همچین چیزی به شکل دیگه و با قوانین دیگه ای باشه.

موفق باشید‌.

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

♅ ???? ???? ??????? ?????? ✤  

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه

@mohhamadhadi خوشحال میشم نظر بدی شما هم داداش❤️

ویرایش شده توسط Somyri
ویرایش متن

LiN.png

NumberOne Family

لینک به دیدگاه

خیلیم عالی و کاربردی امیدوارم عملی شه

و اینکه به رول پلی هم نزدیک میشه

ویرایش شده توسط WildWolf

n15128_88771092-5CEE-4F7E-887A-6D9115A0A

🥸🫵Wolf.png                               

n15128_88771092-5CEE-4F7E-887A-6D9115A0A

لینک به دیدگاه

با سلام به همه عزیزان من هم با این نظر موافق نیستم.

چرا؟

به دلیل اینکه ما در هر صورت تو UCP مخشص هست که کی هستیم و نیاز نیست به این موضوع و مشخص هست که اینجوری هم پس به درد نمیخوره

با تشکر

Arshiya

ویرایش شده توسط KingArshiya

Solo is better                       

Arshiya.png 

Namju.png

لینک به دیدگاه

با سلام و درود به همه عزیزان و گلابی های FBI @Somyri جان اولش با این موضوع موافق بودم ولی چون اطلاع نداشتم و به فکرم نرسیده بود که تو سرور و UCP مارو میشناسن متاسفانه البته شاید پلیر های تازه کار متوجه نشن اما پیشنهاد من اینه به جای اینکه رنگ نیک نیم سفید شه بهتره مثل فکشن هیتمن نیک نیم ناپدید بشه?

ویرایش شده توسط Kian81
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Somyri گفته است:

با سلام

یک نظر داشتم برای فکشن FBI اگر در فیلم ها دیده باشید معمولا FBI نا شناخته است و کسی نباید اعضای آن را بشناسد چون  FBI باید در خفا ماموریت خود را انجام دهد. برای همین بنده یک نظر داشتم که CMD  قرار دهید که وقتی از آن استفاده میکنیم اسم اعضای FBI  سفید شود و به شکل Civillian دیده شویم و CMD آن undercover/ باشد.

دوستان لطفا نظر دهید:

@Ali @Meli @PioNeEr @OmidGH @Olden @iLeytoM @Kian81 @Forget @WildWolf @KingArshiya @DarkKing @Refigh @Cake @RoseRain @Toofan @Mistress @HunterBoY @MASIH @Soli @EBi 

و دیگر دوستان.....

@ARIAflasher

تشکر بابت دعوت در نظر سنجی.
کاملا موافقم.

Olden.png

4UBqAC.gif

Noxious.png

لینک به دیدگاه

?

بزرگترین اشتباه زندگیم اونجا بود که

فکر کردم اگه با بقیه کاری نداشته باشم

بقیه هم کاری با من ندارن 

AngeL.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۱/۱۲ در 17:09، Somyri گفته است:

با سلام

دوستان لطفا نظر دهید:

و دیگر دوستان.....

@ARIAflasher

HM مارو نریزید توی FBI ها

Hm هم Covername داره و این نظریه شبیه همونه 

ضمنا /FIND هم هستا طرف گوشی میزاره جلوش مثلا OmidGh فایند میزنه بنده خودم شخصا زمانی که Civil بودم 4 نفر رو هم زمان فایند میکردم که نگیرن منو @OmidGH ایشون خیلی خوب میدونه منظورم چیه?

اما نظریه جالبی بود! ولی دردسر های خودشو هم داره 

• هاها 1

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

با سلام

دوستان لطفا نظر دهید:

و دیگر دوستان.....

@ARIAflasher

خیلی جالبه اینطوری مثل مامور مخفی :)

• دوست دارم که 1

PA PA PAAA

لینک به دیدگاه

با سلام

دوستان لطفا نظر دهید:

و دیگر دوستان.....

@ARIAflasher

پیشنهاد خوبیه منم اینو تو سرور های دیگه دیدم

در در ۱۴۰۰/۱/۱۲ در 20:53، KingArshiya گفته است:

چرا؟

به دلیل اینکه ما در هر صورت تو UCP مخشص هست که کی هستیم و نیاز نیست به این موضوع و مشخص هست که اینجوری هم پس به درد نمیخوره

با تشکر

Arshiya

اینطوری هم نیس شاید تو OmidGH رو از یک کیلومتری بشناسی ولی افراد دیگه 

رو تا بخوای اسمشو ببینی سرعت عملت کمتره و میتونی تو این فرصت /mfrisk 

رو میدی و بخواد /q بده وانتد میگیره

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت همگی ❤️ 

در در ۱۴۰۰/۱/۱۲ در 19:18، Soli گفته است:

سلام و عرض ادب ممنونم بابت دعوت به این نظرسنجی‌تون.

دوست عزیز درمورد UnderCover موافقم اما باید بگم این CMD داخل یک سرور دیگه دیده شده و قوانین خاصی هم برا اون وضع کردن اگه موافقید یک همچین چیزی به شکل دیگه و با قوانین دیگه ای باشه.

موفق باشید‌.

بله CMD جالب و پرکاربریده به نظرم

در در ۱۴۰۰/۱/۱۲ در 19:33، WildWolf گفته است:

خیلیم عالی و کاربردی امیدوارم عملی شه

و اینکه به رول پلی هم نزدیک میشه

بله دقیقا وقتی من به شخصه کنار کسی میرم و قصد گشتنش رو دارم حتی اگه رنگ اسم منو از دور ببینه /Q میده و این CMD میتونه واقعا خیلی روی Role play تاثیر داشته باشه

در در ۱۴۰۰/۱/۱۲ در 20:53، KingArshiya گفته است:

چرا؟

با تشکر

Arshiya

این درست که اسم ما داخل UCP هست ولی اگر کمی فکر کنیم این CMD که پیشنهاد دادم ممکن کمی در روند Frisk ما تاثیر بذاره و FBI رو به واقعیت کمی نزدیک تر کنه اگر کمی بیشتر فکر کنی این CMD فایده های زیادی داره ارشیا جان

در در ۱۴۰۰/۱/۱۲ در 22:25، Kian81 گفته است:

با سلام و درود به همه عزیزان و گلابی های FBI @Somyri جان اولش با این موضوع موافق بودم ولی چون اطلاع نداشتم و به فکرم نرسیده بود که تو سرور و UCP مارو میشناسن متاسفانه البته شاید پلیر های تازه کار متوجه نشن اما پیشنهاد من اینه به جای اینکه رنگ نیک نیم سفید شه بهتره مثل فکشن هیتمن نیک نیم ناپدید بشه?

اینی که نیک نیم ما پنهان شه برای هیتمن فکر نکنم اجرایی بشه همون undercover/ بهتره به نظرم

در در ۱۴۰۰/۱/۱۲ در 23:57، Olden گفته است:

تشکر بابت دعوت در نظر سنجی.
کاملا موافقم.

فدای تو 

در 9 ساعت قبل، Forget گفته است:

?

عشق منی پسرخاله?

در 7 ساعت قبل، djamer گفته است:

HM مارو نریزید توی FBI ها

Hm هم Covername داره و این نظریه شبیه همونه 

ضمنا /FIND هم هستا طرف گوشی میزاره جلوش مثلا OmidGh فایند میزنه بنده خودم شخصا زمانی که Civil بودم 4 نفر رو هم زمان فایند میکردم که نگیرن منو @OmidGH ایشون خیلی خوب میدونه منظورم چیه?

اما نظریه جالبی بود! ولی دردسر های خودشو هم داره 

امید جان من نگفتم مثل HM اسم ما ناپدید شه منظورم اینه که اسم ما Setcolor/ به رنگ سفید در بیاد همین

در 4 ساعت قبل، mohhamadhadi گفته است:

نظر خوبیه حال میده اینطور مثل مامور مخفی میشه xD

? Nice

در ۱ ساعت قبل، iAmiiiR گفته است:

خیلی جالبه اینطوری مثل مامور مخفی :)

دقیقا ?

در ۱ ساعت قبل، Yaxun گفته است:

پیشنهاد خوبیه منم اینو تو سرور های دیگه دیدم

مرسی

مرسی که در نظرسنجی شرکت کردید ?

@Alireza خوشحال میشم نظر شما رو هم بدونیم

• دوست دارم که 1

LiN.png

NumberOne Family

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Somyri گفته است:

خوشحال میشم نظر شما رو هم بدونیم

والا باز از داخل UCP مشخصه که ما کی هستیم و از روی اسکین هامون اگر بخواد مثل هیتمن CoverName داشته باشه که اصلا یک بحث جداس 

پ.ن:هیتمن میگه که قتل هر چی خاموش تر و بی صدا تر ارزشمند تر بخاطر همین باید این Cmd رو داشته باشن 

اما شما Mfrisk/ میدید و بعد Frisk/ انجام میدید از روی این وارن ها همه میفهمن شما کی هستی این هم نظر من موفق باشید.

?ما را هر چه هست دیگر حوصله ای نیست?

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه

با سلام

دوستان لطفا نظر دهید:

و دیگر دوستان.....

@ARIAflasher

همینطور که @OmidGH  گفتن.

در در ۱۴۰۰/۱/۱۲ در 18:23، OmidGH گفته است:

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Somyri گفته است:

امید جان من نگفتم مثل HM اسم ما ناپدید شه منظورم اینه که اسم ما Setcolor/ به رنگ سفید در بیاد همین

میدونم چی گفتی گفتم تقریبا شبیه همونه ولی /Find برای همیناست دیگه

مثلا ما که SpeedC میزاریم طرف فایند هست رو ما

اگه این موضوع اضافه شه طرف 3 سوته فاید میکنه مثلا اوندفعه که وانتد داشتم 4 نفرو باهم فایند کردم!

در 6 ساعت قبل، Alireza گفته است:

اما شما Mfrisk/ میدید و بعد Frisk/ انجام میدید از روی این وارن ها همه میفهمن شما کی هستی این هم نظر من موفق باشید.

دقیقا!

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

با سلام

دوستان لطفا نظر دهید:

و دیگر دوستان.....

@ARIAflasher

یک گلابی طلایی برای شما

?

Avalanche.png

لینک به دیدگاه

با سلام

دوستان لطفا نظر دهید:

و دیگر دوستان.....

@ARIAflasher

عالی بود من موافقم

??????

---------------------------------------------------------------

Ariyan.png

Tariki.png

Forrest.png

KendrickLamar.png

---------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۱/۱۲ در 18:23، OmidGH گفته است:

گلابیات تموم شد?????دیگ به کسی گلابی نمیدی??

ما ملت شهادتیم?اما حسینیم بیا ما منتظریم ??مرد این میدان ما هستیم برای شما???

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...