رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

پروموت ساب - لیدر و فکشن وارن

DangerMan

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: HosiCampeR.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: KurD.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: سلام والا ایشون بازیکن PlayBoy رو 2017/07/14 15:41:50 در این زمان ساب لیدر کردن و جالب اینجاس که هنوز اون یکی سابلیدرو دیموت نکرده یعنی تا 4 دقیقه 2 تا ساب لیدر داشتن 2017/07/14 15:44:10 M_Ghost لطفا به این رسیدگی بشه و مورد دوم اینه که M_Ghost به بازیکن _Chanelo_ فکشن وارن دادن و بعد 10 ثانیه پاک کردن و لیدر ایشون رو فرداش دیموت کرده و دوباره بد 2 روز ایشون رو ساب لیدر کردن و بشون نه اخطاری نه چیزی دادن.

و مورد سوم اینه که لیدر اینجا تو وار دیده M_Ghost اسکین رنک بالا داشته و رسیدگی نکرده. 

ایشون فقط پارتی بازی میکنن تو فکشن

• مدارک (فیلم یا عکس): 

مدارک 1

مدارک 2
مدارک 3

مدارک 4

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام.اول اینکه فکشن وارنی که به بنده دادن اشتباه بود و همون لحظه پاک شد . بنده همان روز دوباره فکشن وارن گرفتم و هنوز هم پاک نشده. دوم اینکه m_ghost اسکین مخصوص خریدن منیجر محترم میتونه چک کنه و اصلا با اسکین رنک بالا تر دیده نمیشن (custom skin) دارند اسکین رایدر. و در مورد ساب لیدر کردن m_ghost باید بکم که در ادن زمان playboy آفلاین بودند و به محض ورود به سرور رنکشون گرفته شد.از اونجایی که شما با یک ایدی لول 1 اومدید شکایت کنید تشخیص اینکه شما خصومت شخصی با لیدر مربوطه دارید و حتی جرات ندارید با ایدی اصلی شکایت کنید راحت باشه. از منیجر محترم تقاضا دارم با حوصله به این شکایت رسیدگی کنند جون که کاملا مشخصه که این ادعا ها بی مورد هست. با تشکر

ویرایش شده توسط Chanleo
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما دوست عزیز:

1- اولا شما چرا با یک اکانت lvl 1 اومدید شکایت کردید اگر واقعا فکر میکنید چیز جدی هستش با اکانت اصلی از من شکایت کنید :)=))

2- برای سابلیدری، دوست عزیز من از طریق UCP رنک ایشونو گرفتم که فکر کنم یکم زمان ببره که انجام بشه وه کاملا رنک ایشونو گرفتم بازم Rank down کردم وار داشتم ساب من نمیتونست بیاد واسه همین با تصمیم خودش این کارو کردیم و بعد وار بازم rank 6 شد و دلیلی نمیبینم اینقد برای شما مهم باشه

3- بابت Fw دلیلی نمیبینم کسی تو کار لیدر دخالت کنه و بیاد دلیل بپرسه ، ساب لیدر من به اشتباه یک fw داد فکر کرد در میتینگ AFK کرده ولی بعدش Crash شد بعدن پاک شد

ولی دفعه بعد نظم Meating  و بهم زد خودم به شخصه بازم دادم.

4- برای skin هم m_ghost استیک کاستوم داره یعنی خریداری کرده پس این نمیتونه دلیلی باشه :)

شکایت شما کاملا غیر منطعی و بدونه دلیل بوده و با اکانت Fake اومدید شکایت کردید .

لینک به دیدگاه

درود...

دوست عزیز شما که میگید اشتباه داده بودن اگه ساب - لیدر اشتباه کنه لیدر اخطار میگیره این یک

دوم اینهکه اسکین ایشون تو UCP  ماله رنک چهار هست با مدرک لطف کنید حرف بزنید.

سوم اینه که ایشون دیدن ساب لیدر به شما فکشن وارن داده و شما میگید اشتباه بود که اشتباه نباید میکرد و بخاطره این دوباره برداشتن M_Ghost ساب - لیدر کردن کل سرور هم میدونن که M_GhosT سابقه خرابی داره.

از Manager و SuperVisoR خواهش مندیم یکم در بارش فکر کنن.

یا حق.

ویرایش شده توسط DangerMan
لینک به دیدگاه

دوست عزیز گفتم ممبر داشت کراش میشد فکر کرد AFK کرده اونم fw شو داده  بود دیدیم crash  شد پاک کردیم ، هیچ مشکلی توش نمیبینم.

واسه اسکینم داداش عزیز Fake ایشون اسکین خریدن

اینم مدرک : uvup_sa-mp-216.png

بعدشم به لیدر مربوطه چه کسی رو ساب کند و چه کسی رو ساب نکنه و هر فردی هم باشه .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...