رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن بی دلیل - infernal

AIiasghar

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Alikerman1.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: infernal.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: shayankerman.png

• توضیحات: با سلام خدمت کارکنان مجموعه اقای اینفرنال بنده رو که افلایم بودم به مدت 20 روز بن داده به دلیل تبلیغ اخه جناب اینفرنال چرا بنده رو الکی بن دادین در ضمن بگم که توی تلگرام به من گفتن که هر کس خربزه میخوره پای لرزشم میشینه و سریع پیام هاشو پاک میکرد نمیدونم جریانش چیه

• مدارک (فیلم یا عکس):431713098_211312.jpg

?

?Aℓιαѕgнαя?

SWAT.png

KeRmaNBaX

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

ی بار دیگه جو بدید و تهمت بزنید که من توی تلگرام شما رو تهدید کردم, بد میبینید.

همچنین عکسی که دادید مشکل داره

ویرایش شده توسط infernal
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستانه عزیز و گرامی و منیجر محترم . نمیدونم به چه دلیل ایشون منو شاهد قرار داده میخواستم بدونید من هیچ کدوم از حرف هایه این دوسته گرامی رو قبول ندارم و شاهد هم نیستم با تشکر. ShayanKerman:*

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، ShayankermanSH گفته است :

با سلام خدمت دوستانه عزیز و گرامی و منیجر محترم . نمیدونم به چه دلیل ایشون منو شاهد قرار داده میخواستم بدونید من هیچ کدوم از حرف هایه این دوسته گرامی رو قبول ندارم و شاهد هم نیستم با تشکر. ShayanKerman:*

با سلام . همین طور که میبینید ایشون هم ترسیده که بن بشه و اینو باید بگم که شما خودت این عکس رو به بنده دادید :) و گفتید که بن شدم. ممنون از کارکنان عزیز مجموعه.

?

?Aℓιαѕgнαя?

SWAT.png

KeRmaNBaX

لینک به دیدگاه

در در 7/18/2017 در 01:35، Alikerman1 گفته است :

با سلام . همین طور که میبینید ایشون هم ترسیده که بن بشه و اینو باید بگم که شما خودت این عکس رو به بنده دادید :) و گفتید که بن شدم. ممنون از کارکنان عزیز مجموعه.

با سلامی دوباره خدمت دوستان عزیز و منیجر محترم .. دوست عزیز من درسته که به شما عکس رو دادم و میدونم شما بن شدید اما در مورد تلگرام دارید تهمت بزرگی به ایشون میزنید و من هم در این مورد نمیتونم شاهد شما باشم همونطور که در قبل هم گفتم پس لطفا اسپم نکنید ومدیریت رو  بزارید بر عهده اقای MaCaVel با تشکر . یا حق          Shayankerman :)

ویرایش شده توسط ShayankermanSH
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...