رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Keybind

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری: Sotvan1.png

- لینک پوشه Logs (در داخل پوشه بازی پوشه AGSAL پوشه logs را برای ما فشرده کنید و آپلود کنید و لینک آنرا در اینجا قرار دهید): https://uupload.ir/view/fcgp_logs.rar/

- لینک عکس یا فیلم از مشکل/خطا/بازی: به علت کرش خوردن امکان گرفتن فیلم یا عکس ممکن نیست

- توضیحات کامل مشکل: بعد از اپدیت امروز لانچر من پاک شد. دوباره نصب و اپدیت کردم. من در اقلیت معلم هستم و نیازمند keybind هستم ولی وقتی میخوام دوباره سوالات رو داخل keybind قرار بدم crash میخورم

وقتی دکمه اد رو میزنم و دکمه مورد نظر رو انتخواب میکنم داخل کادر که متن مورد نظر رو باید بنویسم نوشته هایه عحیب میاید و پس از پاک و نوشتن کرش میشم

و یا وقتی میخوام بنویسم چند کلمه نوشته نمیشه و بعد از تایپ مثلا سومین حرف تازه حرف اول نمایش داده میشه و در همین حین و تلاش برایه تایپ کرش میشم

هیچ ظلمی را بی پاسخ نمیگذارم

لینک به دیدگاه

دقیقا همین مشکل برای من پیش اومد
و بعد از 4 بار کرش خوردن تونستم 3 تا Cmd بایند کنم.

ویرایش شده توسط Brutalest
  • دوست دارم که 1

Federal Bureau of Investigations

Brutalest.png

لینک به دیدگاه

دوستانی که این مشکل رو دارن میتونن یک کاری بکنن. 

زمانی که میخواهید Bind جدید بسازید دکمه مورد نظر رو انتخاب کنید ولی کادر CMD که میخواید باشه رو دست نزنید و همینجوری Save رو بزنید. 

سپس تنظیمات لانچر رو با F9 دوباره باز کنید و Bind مورد نظر رو ویرایش کنید. 

برای هر Bind جدید همین روش رو باید به کار ببرید. 

Shahrooz.png

JanG.png

لینک به دیدگاه
در 8 دقیقه قبل، Ali گفته است:

دوستان لطفاً خودتونو با این روش Crash بدید و محتوای پوشه logs را برای ما بفرستید.

همین الان به صورت کامل چند بار Keybind اد دادم، سیو کردم، استفاده کردم، و دیلیت کردم، مشکلی نداشت که

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۱/۴ در 23:04، sotvan1 گفته است:

- عکس از محیط کاربری: Sotvan1.png

- لینک پوشه Logs (در داخل پوشه بازی پوشه AGSAL پوشه logs را برای ما فشرده کنید و آپلود کنید و لینک آنرا در اینجا قرار دهید): https://uupload.ir/view/fcgp_logs.rar/

- لینک عکس یا فیلم از مشکل/خطا/بازی: به علت کرش خوردن امکان گرفتن فیلم یا عکس ممکن نیست

- توضیحات کامل مشکل: بعد از اپدیت امروز لانچر من پاک شد. دوباره نصب و اپدیت کردم. من در اقلیت معلم هستم و نیازمند keybind هستم ولی وقتی میخوام دوباره سوالات رو داخل keybind قرار بدم crash میخورم

وقتی دکمه اد رو میزنم و دکمه مورد نظر رو انتخواب میکنم داخل کادر که متن مورد نظر رو باید بنویسم نوشته هایه عحیب میاید و پس از پاک و نوشتن کرش میشم

و یا وقتی میخوام بنویسم چند کلمه نوشته نمیشه و بعد از تایپ مثلا سومین حرف تازه حرف اول نمایش داده میشه و در همین حین و تلاش برایه تایپ کرش میشم

منم این مشکلو داشتم

قلق داره

باید دکمه مورد نظرو که زدی هیچ حرفی رو پاک نکنی تو نوشتن CMD  اگه میخوای اینکارو کنی حرف آخرو پاک نکن که کرش میشی

ویرایش شده توسط RIPMOHAMMAD
  • دوست دارم که 2

Avalanche.png

لینک به دیدگاه
در 5 ساعت قبل، Ali گفته است:

لطفاً بررسی کنید که آیا با بروزرسانی امروز این مشکل برطرف شده یا خیر.

بله مشکل حل شد ممنون ❤

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...