رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

سو استفاده از دستورات ادمینی- Parham

WaTchDogs

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: .Ebrahim..png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Parham.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: تمام اعضاع NG و FBI

• توضیحات: سلام ایشون وانتد کیل ها رو سوار میکرد و روی خود گاد مود مینداخت تا کیل نشوند و دسته ویژه رو + سرور رو هم میریخت و بعد از این که بهش رسیدم و به نحوی به دلی دیسی شدنشون تونستیم و ان ها رو تی پی میکرد کیلشون کنیم بدون دلیل منطقی بنده رو بن کرد تقاضاع رسیدگی دارم

?ممنون از شما و عیدتون مبارک? لطفا هر چه سریع تر رسیدگی کنین چون نمیخوام 80FP بشوم با تشکر 

• مدارک (فیلم یا عکس): مدارک از گاد مود ایشون نتونستم بگیرم  و همچنین تی پی اما حرف من این است بدون دلیل منطقی من رو به مدت 3 روز بن کرد 

وضعیت اکانت بنده رو هم نگاه کنین می بینین خراب کردن  :| 

در 5 ساعت قبل، WaTchDogs گفته است:

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: .Ebrahim..png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Parham.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: تمام اعضاع NG و FBI

• توضیحات: سلام ایشون وانتد کیل ها رو سوار میکرد و روی خود گاد مود مینداخت تا کیل نشوند و دسته ویژه رو + سرور رو هم میریخت و بعد از این که بهش رسیدم و به نحوی به دلی دیسی شدنشون تونستیم و ان ها رو تی پی میکرد کیلشون کنیم بدون دلیل منطقی بنده رو بن کرد تقاضاع رسیدگی دارم

?ممنون از شما و عیدتون مبارک? لطفا هر چه سریع تر رسیدگی کنین چون نمیخوام 80FP بشوم با تشکر 

• مدارک (فیلم یا عکس): مدارک از گاد مود ایشون نتونستم بگیرم  و همچنین تی پی اما حرف من این است بدون دلیل منطقی من رو به مدت 3 روز بن کرد 

وضعیت اکانت بنده رو هم نگاه کنین می بینین خراب کردن  :| 

زده یو سی پی بنده رو خراب کرده 

ویرایش شده توسط WaTchDogs

??از در درآمدی و من از خود به درشدم

گفتی کز این جهان به جهان دگر شدم??

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• سرپرست کارکنان

با سلام و درود:

شاکی گرامی شکایت شما تایید شد.

پ.ن: از روز های هاستری فرد خاطی کسر خواهد شد.

+بسته شد.

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...