رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بی هدفی کسل کنندگی بازی

Ellery

ارسال‌های توصیه شده

مشکلی که در بازی برای (civilan) وجود داره اینه که هیچ هدفی وجود نداره تنها سرگرمی هیی هم که وجود داره یا soccer ، FTP ،Rob ،event در غیر اینصورت هیچ انگیزه ای هدفی برای پلی دادن وجود نداره .

من دوتا پیشنهاد دارم یا اینکه یک کاری بکنید برای بازیکنان هدفی ایجاد بشه یا مینی گیم ها و bot ماموریت دهنده ایجاد بشه که در عوض کارهایی که انجام میشه جوایز خاضی از قبیل رسپکت پول و گولد بده.اینطوری کسایی که مثله من پارتی ندارن برن داخل فکشن هم سرگرم میشن و پلیر ها هم بالا میره.

پیشنهاد بعدیم اینه که فکشن یا دسته هایه جدید و متفاوتی مطرح و ایجاد بشه که برای کله سرور لول +5 جا داشته باشه (به جز دسته ویژه پلیس ها) چون پلیس ها اکتیویتی کمه ممنون یک کاریش بکنید حوصلمون یا لا اقل حوصله من سر رفت.نظر بدید پست رو ببینند در باره فکشن ها صحبت کنیم به یک جایی برسه.

ممنون.

• مرسی 2

صبر و ظفر هر دو دوست یکدیگرند

بعد صبر نوبت ظفر آید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 6 ساعت قبل، LoneMan گفته است:

مشکلی که در بازی برای (civilan) وجود داره اینه که هیچ هدفی وجود نداره تنها سرگرمی هیی هم که وجود داره یا soccer ، FTP ،Rob ،event در غیر اینصورت هیچ انگیزه ای هدفی برای پلی دادن وجود نداره .

من دوتا پیشنهاد دارم یا اینکه یک کاری بکنید برای بازیکنان هدفی ایجاد بشه یا مینی گیم ها و bot ماموریت دهنده ایجاد بشه که در عوض کارهایی که انجام میشه جوایز خاضی از قبیل رسپکت پول و گولد بده.اینطوری کسایی که مثله من پارتی ندارن برن داخل فکشن هم سرگرم میشن و پلیر ها هم بالا میره.

پیشنهاد بعدیم اینه که فکشن یا دسته هایه جدید و متفاوتی مطرح و ایجاد بشه که برای کله سرور لول +5 جا داشته باشه (به جز دسته ویژه پلیس ها) چون پلیس ها اکتیویتی کمه ممنون یک کاریش بکنید حوصلمون یا لا اقل حوصله من سر رفت.نظر بدید پست رو ببینند در باره فکشن ها صحبت کنیم به یک جایی برسه.

ممنون.

DADA /FISH 4 EVER

• هاها 1

?ما را هر چه هست دیگر حوصله ای نیست?

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، LoneMan گفته است:

Role Play یعنی همین، نه تنها برای Civilian ها، بلکه برای تمام افراد داخل سرور زیاد بازی هیجان و انگیزه نداره و کلا بی هدفه این بازی، برد و باخت نداره، آخر نداره، انتهای باز داره و  اینکه چیکار باید بکنی نامشخصه، من هرکیو اوردم داخل سرور بعده 2 ساعت بهم گفت تهش چیه؟ چی میشه، الان گواهینامه گرفتم این کارارو کردم تهش چی؟ همینطوری راه میریم؟ خلاصه نگران نباش، بازی واسه همه همینه.

• دوست دارم که 2

Father.png

Don't Underestimate The Machine's Powe 

لینک به دیدگاه

او

در 1 ساعت قبل، Owner گفته است:

Role Play یعنی همین، نه تنها برای Civilian ها، بلکه برای تمام افراد داخل سرور زیاد بازی هیجان و انگیزه نداره و کلا بی هدفه این بازی، برد و باخت نداره، آخر نداره، انتهای باز داره و  اینکه چیکار باید بکنی نامشخصه، من هرکیو اوردم داخل سرور بعده 2 ساعت بهم گفت تهش چیه؟ چی میشه، الان گواهینامه گرفتم این کارارو کردم تهش چی؟ همینطوری راه میریم؟ خلاصه نگران نباش، بازی واسه همه همینه.

باش اگ اینطوریه اکانت رایگان میدم خواستی بگو

بعد صبر نوبت ظفر آید.

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Danir گفته است:

من میخوام

Me2

ما همینیم ک هستیم چیزی که خیلیا نیستن

خاص نیستیم چون عقده نداریم

PopSmoke.png

MeLiS.png

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، Danir گفته است:

من میخوام

فردا ساعت 4 میام داخل بازی مشخصات اکانت رو میدم ماله خودت

خداحافظ آرساکیا

بعد صبر نوبت ظفر آید.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، LoneMan گفته است:

فردا ساعت 4 میام داخل بازی مشخصات اکانت رو میدم ماله خودت

خداحافظ آرساکیا

فروم بفرست نیستم تو گیم اون ساعت

Salam man Danial am

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Danir گفته است:

فروم بفرست نیستم تو گیم اون ساعت

شرمنده

بعد صبر نوبت ظفر آید.

لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، Danir گفته است:

همش حرفی اصلا عمل نمیکنی

من خونمو از آفلاین بودن از دست دادم و بعدش نظر دیگران اصلا مهم نیستش من خودم دیگه نمیام بقیه رو چی کار دارم :|

بعد صبر نوبت ظفر آید.

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، LoneMan گفته است:

من خونمو از آفلاین بودن از دست دادم و بعدش نظر دیگران اصلا مهم نیستش من خودم دیگه نمیام بقیه رو چی کار دارم :|

باشه بای

Salam man Danial am

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ در 11:57، LoneMan گفته است:

ممنون.

سلام.
واقعا قشنگ گفتی!

الان ما فکشن های خوبی داریم ولی ورود و خروج از این اقلیت ها واقعا خیلی سخته.
حتی بعد از این قانون که حتما باید رنک 2 ملایم 
رنک 2 متوسط و ...

یکم اقلیت های ملایم را ساده تر کنید 
نیاز نباشه پروسه ورود به یک اقلیت 1 هفته طول بکشه

الان اقلیت متوسط واقعا افتضاح شده.
چندسال پیش یه متوسط یه متوسط دیگه ای رو میدید 
میزد ، درگیری و .... 

4 راه همیشه جنگ و درگیری بود
آپدیت safezone و ... خودش کلی از فان ها رو از بین برد!

دوستای خوبمون بودن
راب میزدیم
ftp میرفتیم
کلی فان بود
جشن بود

همه از بین رفت
روح سرور مرد

sa_mp_826.jpg

ویرایش شده توسط ARAWMIXIA

‏وقتے عادت دارے با هر ڪسے دردودل ڪنی،

درست مثل اینه ڪه بهشون یه چک سفید امضا بدون تاریخ میدے تا
هروقت هرجور خواستن ازش استفاده ڪنن

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ در 11:57، LoneMan گفته است:

ممنون.

گل گفتی واقعا!!!
من چن نفر از دوستام رو به سرور دعوت کردمو قاعدتا با یک اکانت جدید که خودشون ساختن وارد بازی شدن
خب برای یک لول یکمقصد و هدف خاصی وجود نداره فقط باید وایسه 4تا رسپکت بگیره و بره لول 2 خب تو همون چهار ساعت با چه انگیزه ایی بازی کنه!؟
به هر حال منظورم اینه که با این ایده خیلی موافقم...

????ℂ?? ????                                                         Federal Bureau of Investigations

Brutalest.png

لینک به دیدگاه

• توسعه دهنده
در در ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ در 18:00، BaNg گفته است:

DADA /FISH 4 EVER

DAPSH /ABSEiL 4 EVER

rsz_31emam-hosein-12_filr.jpg

لینک به دیدگاه

من این هفته کاپ نرم بای میدم :| 

و میمونه اکانت R5 Taxi که... یکیو جور میکنم

??? ??????? Oʅԃ lover                           

MysticisM.png        

mrpatrickold_1jjg.png          

ץรՇเςɭภ1.เгรŦค๓ฬคгєՇค~             

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، iErfaN گفته است:

قانون: بزن اسلیپ لول بره بالا اولویت لوله داداش پست هاتم دیدم

?ما را هر چه هست دیگر حوصله ای نیست?

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، BaNg گفته است:

تشکر؛ ولی اولویت بودن لول خودش پارتیست...

فردی دیدم 1.5ماه پست گذاشته(هنوز invite نشده) با فردی که لول +50 باشه و 1ساعت بعد inv بشه خیلی واقعا اختلاف داره. و همچنین لیدر های دسته ویژه نیز عمیقا لول های بالا هستن و معمولا نیز افراد نزدیکشون لول بالان ، راحت میشه گفت فلان شخص لولت بالاس تا پست رو بزاری نوبتت میشه.

اعتراضی ندارم ، من که معلوم نیست این اتفاق واسم بیوفته ولی انشالله که درست میشه.

به لیدران محترم بر نخوره، در کل میگم؛

هعی... و مشکل اسلیپ خودم هم هست، سیستم ضعیف ، تحصیل ، محدودیت و... مشکلاتی ان که برطرف شدنش ناممکنه واسه بعضیا اما متاسفانه درک نمیشه!

• ناراحت 1

??? ??????? Oʅԃ lover                           

MysticisM.png        

mrpatrickold_1jjg.png          

ץรՇเςɭภ1.เгรŦค๓ฬคгєՇค~             

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۱/۲ در 15:36، iErfaN گفته است:

تشکر؛ ولی اولویت بودن لول خودش پارتیست...

فردی دیدم 1.5ماه پست گذاشته(هنوز invite نشده) با فردی که لول +50 باشه و 1ساعت بعد inv بشه خیلی واقعا اختلاف داره. و همچنین لیدر های دسته ویژه نیز عمیقا لول های بالا هستن و معمولا نیز افراد نزدیکشون لول بالان ، راحت میشه گفت فلان شخص لولت بالاس تا پست رو بزاری نوبتت میشه.

اعتراضی ندارم ، من که معلوم نیست این اتفاق واسم بیوفته ولی انشالله که درست میشه.

به لیدران محترم بر نخوره، در کل میگم؛

هعی... و مشکل اسلیپ خودم هم هست، سیستم ضعیف ، تحصیل ، محدودیت و... مشکلاتی ان که برطرف شدنش ناممکنه واسه بعضیا اما متاسفانه درک نمیشه!

من فکر میکنم که لول مورد نیاز دسته ویژه ۳۰ هست نه ۱۵

طرف ۲روزه پست FBI وNG گزاشته هنوز هیچی نشده میگه تست دارم میره تست میده بعدشم تو فکشن هست

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Yaxun گفته است:

من فکر میکنم که لول مورد نیاز دسته ویژه ۳۰ هست نه ۱۵

طرف ۲روزه پست FBI وNG گزاشته هنوز هیچی نشده میگه تست دارم میره تست میده بعدشم تو فکشن هست

:| اون که خود پارتی بوده ؛؛؛ 

??? ??????? Oʅԃ lover                           

MysticisM.png        

mrpatrickold_1jjg.png          

ץรՇเςɭภ1.เгรŦค๓ฬคгєՇค~             

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، iErfaN گفته است:

:| اون که خود پارتی بوده ؛؛؛ 

اره ولی نه همشون بعضیا لول بالا دارن و راحت میان و میرن

لینک به دیدگاه

• توسعه دهنده
در در ۱۴۰۰/۱/۲ در 03:29، iErfaN گفته است:

در در ۱۴۰۰/۱/۲ در 04:03، Alireza گفته است:

قانون ورود به دسته ویژه: پارتی 

والسلام.

rsz_31emam-hosein-12_filr.jpg

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...

در اپدیت های AGSAMP گیم مود های جدید اضافه خواهد شد.

• دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان

نظر بنده درباره ی این پیشنهاد + می باشد. 

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...