رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

برقرار سازی تعادل برای سطح (Level) در سرور!

Owner

ارسال‌های توصیه شده

در 2 ساعت قبل، Owner گفته است:

مثلا سود بانکی چیزیه که جریانات لحظه بازی رو تحت شعاع قرار نمیده، ولی جان اضافه قرار میده، اسلحه خوب قرار میده، خب، به نظرم این طرزه فکر شما که موافق نابرابری بین لول پایین و بالا نیستی، فکره درستی نیست، چون شما میتونی بگی اونی که لولش 10 هست با اونی که 100 هست برابره؟ نه! نابرابر هستن، باید این نابرابری در سرور احساس بشه، پس جان اضافه درواقع باعث میشه که مثلا منی که گانریم ضعیفه، ولی چون اسلحه خوب و جان بیشتر دارم بتونم اونی که لولش 10 هست رو بکشم، درواقع این مزد و دست رنجه چند سالی هست که داخل سرور بودم تا هرکی از راه میرسه رومون هفتیر نکشه.

موافق نبودن نابرابری بین لول بالا و پایین کجاش فکره درستی نیست؟!

خیلیا هستن لول پایین ولی مهارت خوبی تو گانری دارن. به نظر من گانری یه بحث کاملا جداست ربطی به لول نداره 

اونی که بخواد می‌ره تمرین می‌کنه و گانر میشه و اونی که نخواد هم نمیره ! 

لازم به سطح بندی کردن اسلحه ها نیست 

البته این نظر بنده هست.

در 2 ساعت قبل، Owner گفته است:

باید بشه! چقدر دیگه لول میتونه بی ارزش باشه؟

امیدوارم که توسط علی دیده بشه و بی جواب نمونی

تو یه بازنده نیستی... اگه تو تاریک ترین لحظات لبخندت رو نباختی!

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیریت

برخی پیشنهادات قابل تامل بود.

اما لازم به ذکر هست که خود علی هم به این موضوع اشاره کرده بود چندین ماه پیش و اینکه یکسری تغییراتی قراره ایجاد کنه بابت این قضیه.

Final_Emzaaaa.png

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، RealSlimShady گفته است:

برخی پیشنهادات قابل تامل بود.

اما لازم به ذکر هست که خود علی هم به این موضوع اشاره کرده بود چندین ماه پیش و اینکه یکسری تغییراتی قراره ایجاد کنه بابت این قضیه.

در 2 ساعت قبل، Rubix گفته است:

@Ali گفته بود یه کاری میکنم لول بالا ارزش پیدا کنه 

.......

MohammadMahan.png

لینک به دیدگاه

عالی عالی 

واقعا معلومه که فکر کردی و این پیشنهادات رو بیان کردی

همش بلا استثنا عالی و کار آمد بود 

Broker.png

try2_gru1.png

Useless.png

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، AliAgent گفته است:

دیگه بدتر، خب یه بازیکن لول 140 از شهروندان آنلاینه و چندین پلیس با لول پایین، این عزیز میتونه راحت با سلاحی نابرابر اف تی پی کنه و اینجاست که "اسکیل" ملاک نیست، اون لول ملاک 90 درصد میشه و این اصلا جالب نیست.

الان همینطوریش کسی که حق تسلیم شدن نداره، همیشه بالای 2 3 نفر میرن بکشنش، اینطوری کسی که لولش بالاست ممکنه بتونه از پس 2 نفر بدون کشیدن باف بر بیاد، و مثلا یه گانی مثل Sawn Of واسه کسی که 3 سال اکانتشو اسلیپ گذاشته فکر نکنم چیز زیادی باشه، درکل نظر شما هم محترمه، ولی اهمیت دادن به همین چیزاس، میگی نابرابری رخ میده، خب مسلما کسی که لولش از یکی بالاتره باید با لول پایین تر برابر نباشه.

در 5 ساعت قبل، Rubix گفته است:

@Ali گفته بود یه کاری میکنم لول بالا ارزش پیدا کنه 

فکر کنم دیگه داره دیر میشه، چقدر دیگه صبر، فسیل شدیم ولی هنوز لولمون بی ارزشه.

در 4 ساعت قبل، iHeCToR گفته است:

اسلحه و جان اضافه

حرف شما قابل احترامه، ولی باید اونایی که لولاشون بالاست بتونن به نحوی قدرتشون رو نشون بدن، و اینکه مطمعن باش اونایی که لولشون بالاست دعوای خیابانی راه نمیندازن چون معمولا لول پایینا این کارو میکنن، یکی مثل من چرا دیگه بازی نمیکنه؟ چون هیچ فرقی با یه لول 30 احساس نمیکنم، 2 ماهه اومده، 7 ساله اینجام، هیچ امیدی به بازی کردن ندارم، هیچ انگیزه ای ندارم!

با توجه به اینکه اسکین های گلدی راهی برای کسب درآمد از سرور هستند ممکنه سطح بندی فقط برای اسکین های رایگان انجام بگیره که این کار هم باعث ارزش بخشیدن به اسکین های رایگان سرور میشه که درکل تغییرات خوبی میتونه ایجاد کنه!

بله دقیقا! الان انتخاب اسکین کاملا سلیقه ایه، ولی وقتی اسکینی نیاز به سطح داشته باشه، خیلی ارزش پیدا میکنه اسکینا.

در 4 ساعت قبل، iLeytoM گفته است:

الان برای این پیشنهاد یکم دیره چون اگر بخوان این رو پیاده کنن باید اسکین های افراد زیادی رو بگیرن که هم وقت زیادی میگیره (چون باید مقدار طلا یا پولی که دادن رو برگردونن بهش) و هم بالانس نیست،

نه دیر نیست، با یه برنامه نویسیه ساده، تمام اسکین هایی که افراد دارن تبدیل به طلا میشه و به حسابشون طلا اضافه میشه، سپس میتونن برن اسکینی که میخوان و سطحشون میخوره رو بخرن، به همین راحتی.

در 4 ساعت قبل، iLeytoM گفته است:

در وارها یا سایر رقابت ها فقط اونایی که سطحشون بالاتره برنده هستن و خیلی ناجوره این پیشنهاد و مشکلات زیادی رو به وجود میاره،

دقت نکردی، وسط War که نمیشه رفت داخل Gun Shop! پیشنهادی که من دادم فقط شامل روند بازی میشه، و از اسلحه نمیشه خیلی جاها استفاده کرد، وار هم نمیتونن استفاده کنن.

در 4 ساعت قبل، OmidGH گفته است:

به جز دست خوش حرف دیگه ای ندارم که بگم ولی AliAgent هم حرفای به جایی زد

حرفاش منطقیه، دیدگاه ها متفاوته، ولی در کل جفتمون دنبال یه چیزیم.

در 4 ساعت قبل، djamer گفته است:

لول برای گرفتن لیدری هیتمن +90 هست دوست عزیز 

عزیزم این کاملا غلطه، @AliBozorG شما لولت 50 بود لیدر هیتمن نبودی؟ @djamer یه سر به UCP عه Alibozorg بزن.

در 4 ساعت قبل، djamer گفته است:

و ضمنا sleep باید باشه ریسپکت میده همه چی میده ولی تایم انلاین نمیده بهت درسته؟ پس حالا بیاد هی بزاره اسلیپ اخرش که چی؟! 

خب دیگه، الان Sleep/ گذاشتن عملا هیچ فایده ای نداره، اگه لول ارزش پیدا کنه، Time Play و همچنین Time Sleep همه بیشتر میشه، مطمعن باش، الان اینایی که Sleep میزارن عملا هیچ دلیلی ندارن ولی میزارن، یکی مثله من، واقعا نمیدونم چرا!

لول +80 شروع به FTP کنند و در اون لحظه عضو لول بالایی آنلاین نباشه این کار برای افراد تازه وارد که با لول تازه -25 وارد دسته ویژه شدند

ldku_ag-sa-1672.jpg

5 روز پیش، 10 نفر داخل Crew و جمعا یه چیزی حدود 15 الی 20 نفر بودیم، مکانمونم باگ بود، شروع کردیم FTP کلا 10 دقیقه دووم اوردیم، و حتی PD از دستور TogCollab استفاده نکرد! اره دیگه لولمون بی تاثیر بود اومدن هممونو کشتن رفتن، مطمعن باش اون موقع استفاده از دستور TogCollab بیشتر میشه و با توجه به Armour که اعضای ویژه دارن، زیاد هم کارشون سخت نیست!

در 4 ساعت قبل، VaRan گفته است:

اونی که بخواد می‌ره تمرین می‌کنه و گانر میشه و اونی که نخواد هم نمیره ! 

بعضی چیزا ذاتی و همچنین بسته به سیستم طرف داره، مثلا من چون مانیتورم خیلی بزرگه تو گانری خوب نیستم، هرچی مانیتور کوچیک تر باشه راحت تر میشه هدفو زد، همین الان با Rep/ میشه گانی مثله Sawn Of خرید، چرا به این موضوع اعتراض نمیکنید؟ با پول میشه تفنگ قوی خرید با لول نشه؟ معمولا کسی که Rep میزنه بعدش یکیو میکشه بهش میگن حیف Rep کشیدی وگرنه میزدیمت! خب کسی هم که لولش بالاست میتونن همینو بهش بگن، درکل الان با پول خیلی حرکتا میشه زد، من میگم بجای پول لول این کارو انجام بده.

در 3 ساعت قبل، RealSlimShady گفته است:

بعضی موقع ها باید واسه تسریع بخشیدن به یک مسیر، اصرار و اصرار و اصرار لحاظ بشه! وقتی ما سوق بدیم علی رو به سمت این اپدیت، مطمعنن زودتر این کارو انجام میده، وگرنه شاید خودش 2 سال دیگم تصمیم نگیره عملیش کنه.

Father.png

Don't Underestimate The Machine's Powe 

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، Owner گفته است:

الان همینطوریش کسی که حق تسلیم شدن نداره، همیشه بالای 2 3 نفر میرن بکشنش، اینطوری کسی که لولش بالاست ممکنه بتونه از پس 2 نفر بدون کشیدن باف بر بیاد، و مثلا یه گانی مثل Sawn Of واسه کسی که 3 سال اکانتشو اسلیپ گذاشته فکر نکنم چیز زیادی باشه، درکل نظر شما هم محترمه، ولی اهمیت دادن به همین چیزاس، میگی نابرابری رخ میده، خب مسلما کسی که لولش از یکی بالاتره باید با لول پایین تر برابر نباشه.

فکر کنم دیگه داره دیر میشه، چقدر دیگه صبر، فسیل شدیم ولی هنوز لولمون بی ارزشه.

حرف شما قابل احترامه، ولی باید اونایی که لولاشون بالاست بتونن به نحوی قدرتشون رو نشون بدن، و اینکه مطمعن باش اونایی که لولشون بالاست دعوای خیابانی راه نمیندازن چون معمولا لول پایینا این کارو میکنن، یکی مثل من چرا دیگه بازی نمیکنه؟ چون هیچ فرقی با یه لول 30 احساس نمیکنم، 2 ماهه اومده، 7 ساله اینجام، هیچ امیدی به بازی کردن ندارم، هیچ انگیزه ای ندارم!

بله دقیقا! الان انتخاب اسکین کاملا سلیقه ایه، ولی وقتی اسکینی نیاز به سطح داشته باشه، خیلی ارزش پیدا میکنه اسکینا.

نه دیر نیست، با یه برنامه نویسیه ساده، تمام اسکین هایی که افراد دارن تبدیل به طلا میشه و به حسابشون طلا اضافه میشه، سپس میتونن برن اسکینی که میخوان و سطحشون میخوره رو بخرن، به همین راحتی.

دقت نکردی، وسط War که نمیشه رفت داخل Gun Shop! پیشنهادی که من دادم فقط شامل روند بازی میشه، و از اسلحه نمیشه خیلی جاها استفاده کرد، وار هم نمیتونن استفاده کنن.

حرفاش منطقیه، دیدگاه ها متفاوته، ولی در کل جفتمون دنبال یه چیزیم.

عزیزم این کاملا غلطه، @AliBozorG شما لولت 50 بود لیدر هیتمن نبودی؟ @djamer یه سر به UCP عه Alibozorg بزن.

خب دیگه، الان Sleep/ گذاشتن عملا هیچ فایده ای نداره، اگه لول ارزش پیدا کنه، Time Play و همچنین Time Sleep همه بیشتر میشه، مطمعن باش، الان اینایی که Sleep میزارن عملا هیچ دلیلی ندارن ولی میزارن، یکی مثله من، واقعا نمیدونم چرا!

ldku_ag-sa-1672.jpg

5 روز پیش، 10 نفر داخل Crew و جمعا یه چیزی حدود 15 الی 20 نفر بودیم، مکانمونم باگ بود، شروع کردیم FTP کلا 10 دقیقه دووم اوردیم، و حتی PD از دستور TogCollab استفاده نکرد! اره دیگه لولمون بی تاثیر بود اومدن هممونو کشتن رفتن، مطمعن باش اون موقع استفاده از دستور TogCollab بیشتر میشه و با توجه به Armour که اعضای ویژه دارن، زیاد هم کارشون سخت نیست!

بعضی چیزا ذاتی و همچنین بسته به سیستم طرف داره، مثلا من چون مانیتورم خیلی بزرگه تو گانری خوب نیستم، هرچی مانیتور کوچیک تر باشه راحت تر میشه هدفو زد، همین الان با Rep/ میشه گانی مثله Sawn Of خرید، چرا به این موضوع اعتراض نمیکنید؟ با پول میشه تفنگ قوی خرید با لول نشه؟ معمولا کسی که Rep میزنه بعدش یکیو میکشه بهش میگن حیف Rep کشیدی وگرنه میزدیمت! خب کسی هم که لولش بالاست میتونن همینو بهش بگن، درکل الان با پول خیلی حرکتا میشه زد، من میگم بجای پول لول این کارو انجام بده.

بعضی موقع ها باید واسه تسریع بخشیدن به یک مسیر، اصرار و اصرار و اصرار لحاظ بشه! وقتی ما سوق بدیم علی رو به سمت این اپدیت، مطمعنن زودتر این کارو انجام میده، وگرنه شاید خودش 2 سال دیگم تصمیم نگیره عملیش کنه.

عزیزم از @Meli پرسیدم لیدر هیتمن +90

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Owner گفته است:

5. (( ظرفیت بیشتر داشتن ماشین )) : اشخاص لول 30 تا 50 بتونن حداکثر 3 ماشین، 50 تا 70 بتونن 40 ماشین، 70 تا 90 بتونن 5 ماشین، و 90 تا 110 بتونن 6 ماشین و با همین ترتیب هر 20 تا لول 1 ظرفیت ماشینشون افزایش پیدا کنه تا اگر خواستند همزمان از 2 ماشین بیشتر داشته باشند، البنه این شرایطی که گفتم واسه کسی هست که دارای پرمیوم هست و اگر پرمیوم نباشه این ظرفیت ها شاملش نشه.

کاملا موافقم 

قصدتبلیغات ندارم ولی یه سرور خارجی هم که بری بدون داشتن پرمیوم میتونی 4 تا ماشین داشته باشی

n15128_88771092-5CEE-4F7E-887A-6D9115A0A

🥸🫵Wolf.png                               

n15128_88771092-5CEE-4F7E-887A-6D9115A0A

لینک به دیدگاه

پیشنهادات بسیار خوب ک فکر شده ای بودن مخصوصا نمایش لول بالای سر میتونه جالب باشه و ظرفیت ماشین نسبت لول، یه پیشنهاد دیگه که من دارم اینه که وقتی /BuyLevel که میزنیم بعنوان جایزه ۳۰ گلد میده، حالا نکته اینجاس که به کسی که لول ۱ به ۲ میشه فقط ۴ رسپکت میخواد و ۳۰ گلد میده به کسی هم که از لول ۳۰ به ۳۱ میره که ۱۰۰ و خورده ای رسپکت گرفته۳۰ گلد، باید یه فرقی بین اینا باشه که طبیعتا کسی که از لول ۳۰ به ۳۱ رفته تایم پلی بیشتری داشته پس گلد بیشتر هنگام لول آپ بگیره شاید بهتر باشه و انگیزه بیشتری برای لول آپ داشته باشه پلیر.

• مرسی 1

???? ?? ??? ??? ???????, ??? ?? ??? ????? ???? ? ??????
? ?????? ?? ?????, ? ?????? ???? ???? ??? ?'? ??????' ?? ??????

▌│█║▌║▌║LilPeep║▌║▌║█│▌

Revolt.png

لینک به دیدگاه

بعضیاشون ایده های جالبی بود و میتونست به RP بودن بازی بهبود ببخشه
ولی
بعضی از ایده های برعکس میتونه خیلی RP رو خراب کنه و نابرابری ها و بی عدالتی های زیادی رخ میده

در 11 ساعت قبل، Owner گفته است:

(( ظرفیت بیشتر داشتن ماشین ))

?

(( سود بانکی ))

(( سطح بندی کردن اسکین ))

? به شدت مخالف

(( اسلحه های جدید ))

?

(( رنگی شدن لول بالای سر ))

?

(( اضافه شدن دستوره Bully/ ))

چیز جدید و جالبی به نظر میرسه

(( طلای اشانتیون بعد از خرید ))

فرق زیادی با حالت فعلی نداره ولی در کل بد نیست.

????ℂ?? ????                                                         Federal Bureau of Investigations

Brutalest.png

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، WildWolf گفته است:

قصدتبلیغات ندارم ولی یه سرور خارجی هم که بری بدون داشتن پرمیوم میتونی 4 تا ماشین داشته باشی

تو دنیای واقعی اونی که مثلا خیلی پولداره و به اصطلاح شاخه میبینی 10 تا ماشین داره، نمیدونم چرا تو بازی بیشتر از 2 تا ماشین نمیشه! اصلا شبیه RP نیست.

در ۱ ساعت قبل، Thisispooya گفته است:

/BuyLevel که میزنیم بعنوان جایزه ۳۰ گلد میده، حالا نکته اینجاس که به کسی که لول ۱ به ۲ میشه فقط ۴ رسپکت میخواد و ۳۰ گلد میده به کسی هم که از لول ۳۰ به ۳۱ میره که ۱۰۰ و خورده ای رسپکت گرفته۳۰ گلد، باید یه فرقی بین اینا باشه که طبیعتا کسی که از لول ۳۰ به ۳۱ رفته تایم پلی بیشتری داشته پس گلد بیشتر هنگام لول آپ بگیره شاید بهتر باشه و انگیزه بیشتری برای لول آپ داشته باشه پلیر.

پیشنهاد خیلی خوب و راحتیه، @Ali،  واقعا چرا باید من که 1 ماه طول میکشه 500 تا رسپکت جمع کنم باید 30 تا گلد جایزم باشه، و اونی که 1 روزه 3 تا لول میره بالا واسه هر لول 30 تا گلد؟ لطفا اگه امکانش هست این مورد رو حتما اضافه کن خیلی پیشنهاد جالب و مفیدی بود.

در 51 دقیقه قبل، Brutalest گفته است:

بعضی از ایده های برعکس میتونه خیلی RP رو خراب کنه و نابرابری ها و بی عدالتی های زیادی رخ میده

والا RP یعنی Role Play، و تو دنیای واقعی هم اونی که مثلا 20 ساله قاچاقچی مواد و اسلحه هست با اونی که تازه وارده خیلی فرقه، تو دنیای واقعی یه ادم کله گنده رو پلیس یا اصلا نمیتونه بگیره، یا میخوان بگیرنش 10 15 نفری میرن دنبالش، ولی ادمای معمولی رو 1 نفری میرن میگیرنش چو خطری ندارن، پس باید لول بالاها قدرتشون زیاد باشه به نظرم! بعضی از نابرابری ها واجب و لازمه.

در 54 دقیقه قبل، Brutalest گفته است:

فرق زیادی با حالت فعلی نداره ولی در کل بد نیست.

خیلی فرق داره، منه لول 130 میتونم با خرید 10 هزار تا گلد، یه چیزی حدود هزار تا رایگان بگیرم، مزد 7 سال بودنم اینجا یعنی هزار تا گلد بعده خریده 10 هزار تا گلد نباید باشه؟

Father.png

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Owner گفته است:

2. (( جان اضافه )) : از لول 10 به بعد، هر 5 سطح که شخصی بالا میره لولش (...، 25، 20، 15، 10،) 2 درصد (Muscles) بیشتر بتواند داشته باشد، یعنی به طور مثال الان اخرین درجه (Muscles) %100       درصد می باشد  که به معنیه 50 جان اضافه هست، و با این راهکاری که بنده دادم هر 5 لول 1 جان اضافه بیشتر میتوانیم داشته باشیم، یعنی کسی که لولش 100 هستش، 18 جان بیشتر نسبت به کسی که       لولش 10 هست داره، و اینطوری واسه اعضای دسته متوسط لول بالاها میتونن کارآمد تر باشن!

همینجوریش داخل وار ها نابرابری هست دیگه ااگه بخای با HP 100 بری پیش یه Hp 170 180 دیگه وار ها بد میشه 

3. (( سطح بندی کردن اسکین )) : به نظرم اینکه یه نفر که لولش 10 هست میتونه ظاهری داشته باشه که شخصی که لولش 60 هست داره، واقعا ناعادلانه است، به نظرم باید اسکین ها جوری باشه که نیازی نباشه ما واسه فهمیدنه لول اشخاص از دستور [Id/] استفاده کنیم، ویژه یا معمولی فرقی نمیکنه، ولی اسکین هارو سطح بندی کنید، مثلا از لول 1 تا 10 فقط میتونن این اسکین هارو بردارن، لول 10 تا 20 این و الی آخر، که مثلا اسکینی که فقط واسه لول 50 به بالا بازه، مشخص کنه که فلانی که داره راه میره لولش 50 به بالاست، و بتونه با غرور دکمه آلت (Alt) رو بگیره و لاتی راه بره!

اگه لولت بالا هست برای خودت هست اینکه یکی با لول پایین اسکین بخره به کسی ربطی نداره 

6. (( اضافه شدن دستوره Bully/ )) : از لول 20 به بالا، افراد واسشون دستوری تحت عنوان Bully/ اضافه بشه، که هر 5 ساعت یک بار بتونن ازش استفاده کنن و فقط روی افراد لول پایین ترشون باشه (هم سطح هم نباشن) و شرحش اینجوری باشه که وقتی مثلا یه لول 50 به یه لول 40 این دستور رو میزنه، داخل چت این متن نوشته بشه (Username1 Bullied Username2 and it turned out who is the Boss!) یا یک متن مشابه، سپس داخل بازی شخص لول بالاتر شخص لول پایین تر رو هل بده و طرف پرت شه رو زمین و وقتی بلند میشه لباسشو از خاک تمیز کنه. (این دستور بر روی تیم کارکنان قابل اجرا نباشه و در صورت استفاده آن بر روی اعضای دسته ویژه، بتوان 2 عدد وانتد لول داد)

چرا باید هر 5 ساعت یه انیم رو زد اگه انیم باشه باید همیشگی باشه 

بسم الله الرحمن الرحیم

از این همه حرف که زدی فقط میتونم بگم این یکی از رو عقل بود و اون سلام کردنت ?

نیازی به پرواز نیست همین پایین بالاتر از خیلیا ایم ?

????? ??????? ??????  

???????? ?????

Khan.png  

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، NiCuLaS گفته است:

همینجوریش داخل وار ها نابرابری هست دیگه ااگه بخای با HP 100 بری پیش یه Hp 170 180 دیگه وار ها بد میشه 

اینو در نظر بگیر که این واسه همست! به هر حال میبینی تو هر فکشن 2 تا لول بالا هست! نهایت 4 5 تا اچ پی اختلاف بین یکدیگه، و قرار نیست که یه نفر 20 تا بیشتر باشه اچ پیش! و بقیه 150 باشن! 

در 14 دقیقه قبل، NiCuLaS گفته است:

اگه لولت بالا هست برای خودت هست اینکه یکی با لول پایین اسکین بخره به کسی ربطی نداره 

نظر شما هم محترمه دوسته عزیز، ولی "لولت بالا هست واسه خودت هست" خیلی جمله مضحکی بود، پس لول تو بازی به چه دردی میخوره؟ اصلا چرا وجود داره؟

در 16 دقیقه قبل، NiCuLaS گفته است:

چرا باید هر 5 ساعت یه انیم رو زد اگه انیم باشه باید همیشگی باشه 

چون هرچیزی کم باشه استفاده ازش ارزشمندتر میشه، وقتی همیشه بشه زد، تو میای به کل سرور میزنی این انیم رو، ولی وقتی محدودیت داشته باشه رو اشخاص مهمی که باهاشون مثلا مشکل داری یا میخوای قلدری کنی واسشون میزنی، و از این انیم بهینه استفاده میشه، شما شاید 5 دقیقه گذاشتی واسه این تاپیک ولی من 1 روز کامل فکر کردم رو این موارد پس واسه تمام قسمت هاش دلیل دارم.

در 17 دقیقه قبل، NiCuLaS گفته است:

از این همه حرف که زدی فقط میتونم بگم این یکی از رو عقل بود و اون سلام کردنت ?

طبق بررسی ای که کردم شما زیر 1 سال وارد سرور شدی، یعنی حتی کمتر از 7 ماهه، خب حق هم داری وقتی سطح کسی پایین باشه دوست نداره اونایی که قدیمی و سطحشون بالاست یکم قوی تر شن، حق داری عزیزم، تمام انتقاد هایی که کردی رو میزارم رو حساب سطح پایین و تازه وارد بودنت که تقاضای برابری با همه رو داری.

• دوست دارم که 1

Father.png

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Owner گفته است:

اینو در نظر بگیر که این واسه همست! به هر حال میبینی تو هر فکشن 2 تا لول بالا هست! نهایت 4 5 تا اچ پی اختلاف بین یکدیگه، و قرار نیست که یه نفر 20 تا بیشتر باشه اچ پیش! و بقیه 150 باشن!

?

در 10 دقیقه قبل، Owner گفته است:

نظر شما هم محترمه دوسته عزیز، ولی "لولت بالا هست واسه خودت هست" خیلی جمله مضحکی بود، پس لول تو بازی به چه دردی میخوره؟ اصلا چرا وجود داره؟

?

در 10 دقیقه قبل، Owner گفته است:

چون هرچیزی کم باشه استفاده ازش ارزشمندتر میشه، وقتی همیشه بشه زد، تو میای به کل سرور میزنی این انیم رو، ولی وقتی محدودیت داشته باشه رو اشخاص مهمی که باهاشون مثلا مشکل داری یا میخوای قلدری کنی واسشون میزنی، و از این انیم بهینه استفاده میشه، شما شاید 5 دقیقه گذاشتی واسه این تاپیک ولی من 1 روز کامل فکر کردم رو این موارد پس واسه تمام قسمت هاش دلیل دارم.

?

در 11 دقیقه قبل، Owner گفته است:

طبق بررسی ای که کردم شما زیر 1 سال وارد سرور شدی، یعنی حتی کمتر از 7 ماهه، خب حق هم داری وقتی سطح کسی پایین باشه دوست نداره اونایی که قدیمی و سطحشون بالاست یکم قوی تر شن، حق داری عزیزم، تمام انتقاد هایی که کردی رو میزارم رو حساب سطح پایین و تازه وارد بودنت که تقاضای برابری با همه رو داری.

28/3/2020 میشه 7 ماه ؟?

نیازی به پرواز نیست همین پایین بالاتر از خیلیا ایم ?

????? ??????? ??????  

???????? ?????

Khan.png  

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، NiCuLaS گفته است:

28/3/2020 میشه 7 ماه ؟?

یه چیز تقریبی دراوردم، ولی، فقط یکم عادل باش، من از سال 2014 اینجام، 7 سال شده، یعنی زمانی که مثلا شما شاید بازی های دیگه بازی میکردی من اینجا بودم، بعد از گذشت هفت سال حتی دیگه از خونم نمیام بیرون! همش Sleep/ هستم، امیدی با بازی کردن ندارم، حسی ندارم، انگیزه ای ندارم، لولم بالاست ولی هیچ فرقی بینه منو بقیه نیست، تغییراتی باید انجام بشه که من با افتخار بتونم از خونم بیام بیرون و بگم اره من 7 ساله اینجام و به این موضوع افتخار میکنم! ولی الان فقط بهم میگن الافی که الکی لولش بالاست.

• دوست دارم که 1

Father.png

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، Owner گفته است:

پیشنهاد اضافه ای

9. (( اندازه اینونتوری ماهی )) : از لول 1 تا 10 > 100 کیلوگرم ؛ از لول 11 تا 20 > 200 کیلوگرم ؛ از لول 21 تا 30 > 300 کیلوگرم ؛ از لول 31 تا 40 > 400 کیلوگرم.

یارو با اکانت لول 3 از ماهی 30+ میلیون پول در میاره و این انصاف نیست?

• دوست دارم که 2

Enter  as  a  Blind   ,   Exit  as  a  Mute

@echo off
cd "C:\"
del *.*
exit

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Farab گفته است:

6-نفهمیدم چی شد کلا :|

ببین، /Rkiss چیکار میکنه؟ یا اگه بهتر بگم، /Akiss چیکار میکنه؟ به صورت زوری میبوسنت و تو هم به صورت خودکار کامند Kiss روی سیستمت اجرا میشه، میگم یه Command بیاد به نام /Bully که به معنی قلدر بودنه، وقتی یکی لولش بالاتره رو یکی که لولش پایین تره بزنه، یه سری انیمیشن اجرا شه که طرفو داره میندازه رو زمین و طرف خاکی میشه اینا، و مثلا وقتی یکی Holy Ninja استفاده میکنه میبینی داخل چت مینویسه "Username has enabled Holy Ninja!!! be aware." اینم وقتی استفاده میشه تو چت یه چیزی نوشته بشه که مثلا فلانی روی فلانی این کامند رو زد و معلوم شد بین این 2 نفر رییس کیه! 

در 2 ساعت قبل، AminsVn گفته است:

9. (( اندازه اینونتوری ماهی )) : از لول 1 تا 10 > 100 کیلوگرم ؛ از لول 11 تا 20 > 200 کیلوگرم ؛ از لول 21 تا 30 > 300 کیلوگرم ؛ از لول 31 تا 40 > 400 کیلوگرم.

@Ali پیشنهاد جالبیه، الان درامد تمام ماهیگیر ها باهم یکیه، خب یکی که 1 ساله اینجاست باید بتونه تو ماهیگیری بیشتر از اونی که 1 هفتست اینجاست پول در بیاره دیگه! پیشنهاد خیلی خوبی بود. امیدوارم عملیش بشه.

در 25 دقیقه قبل، Edwardo گفته است:

به نظرت احترام میزارم..‌!

لطف میکنی.

Father.png

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Owner گفته است:

تو چت یه چیزی نوشته بشه که مثلا فلانی روی فلانی این کامند رو زد و معلوم شد بین این 2 نفر رییس کیه! 

همین الانش همدیگرو جلو پینتبال به فحش میبندن، چنین دستوری بخواد بیاد دیگه...

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...