رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از لیدر گارد ملی - پارتی بازی - فرحان

laststorm

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: LastStorm.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Moheb.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: با سلام ، بنده تقریبن یه سه روز پیش پسته درخواست عضویت گارد ملی زدم و از اونجایی که بنده سابقه هم دارم و با اکانت های قبلی دیپارتنمنت بودم و تمام شرایط لازم رو دارم ، پست بنده در اولویت بود همراه خانوم سرتق ، و داخله پستا درخواست عضویت موجوده که بنده در اولویت بودم ، تقریبن بنده دو روزه منتظر ایشون هستم ، روزه اول که نه ساب لیدرشون بود نه لیدرشون ، روز بعدشم که انلاین شدن جواب نمیدادن و وقتی بهشون گفتم تست نمیگیرید /gov دادن که ظرفیت تکمیل هست . من موندم پسته بنده در الویته بعد میرن از امانوئل تست میگیرن ؟ البته امانوئل هم بن شد و یکی دیگم استفعا داده دیروز اما ایشون حاضر نیستن از بنده تست بگیرن و من از ایشون شکایت دارم چون پسته بنده در اولویته ایشون بایبد در گیم جوابگو باشن ایشون یه جوری تلفنشنو خاموش میکنن انگار چه کسی هستن و یه لیدر ساده هستن که وظیفشون تست گرفتنه نه چیزه دیگه ای ، جناب فرحانم که هر چی دختره اینویت میده ، همین سرتق رو همین لیدر ازشون تست گرفتن و باید از منم تست میگرفتن و مجبورن که تست بگیرن ، و نکته بعدی ، بننده دیروز دیدم که یه پلیر به اسم ناری اینویت شدن توسط فرحان ، بعد رفتم یو اس پی ایشون رو چک کردم دیدم هیچ سابقه دیپارتمنتی ندارن و لولشون از من پایین تر هست امااااا از اون تست گرفتن و از من نمیگیرن. جریا چیه ؟ پارتی بازی تا این حد ؟ کله ان جی شده دختر ! بعد وقتی از ادمینا میپرسیم چرا ان جی دختره بن میکنن دلیل توهین به ادمین !!! بنده خواستار تست ان جی هستم هر طور که شده چو ن بنده همه شرایط لازم رو هم دارم اما سابق ناری فقط مدیک هست و فک نمیکنم در حد من گانر باشن

• مدارک (فیلم یا عکس): olaviat.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

+ فرحانم در گیم جواب نمیده ! من موندم فقط از دخترا تست میده ؟ اصل درخواست عضویتشو بزنین مخصوص دختر ها ! #پارتی بازی 

این هشتگ و عنوانه خوبیه برای لیدر و ساب لیدرش

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اولا که تند نرید Naaari دختر نیست این اولا دوما اگر دقت کنین لیدر گفتن به دلیل کمبود از با تجربه ترین فرد تست گرفته میشه، شما که چک میکنید Rockstar. هم چک کنین چون Naaari ایشون هستند سابقشون هم از شما خیلی بیشتره!

Yσυя νєιηѕ ЯυN ΣмρTч

ƓυƝƓσƊ#
FaRHaN.png

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست عزیز شما معلوم نیست با خودتون چند چندین !! اگه میخواین از فرحان شکایت کنین که باید پیش من شکایت  میکردید،
اگه میخواین از من شکایت کنین، دیگه به فرحان چهربطی داره و چرا اسم اون رو در تاپیک آوردید!!
خدمت شما دوست عزیز عرض کنم که من مجبور نیستم از همه تست بگیرم !
از کسانی که سابقه بالاتری دارند تست میگیرم تا اقلیت پر بشه !
شما هم نمیتونید ببینید که اقلیت کی پر میشه، پس قضاوت بی جا نکنید. مثل تمامی بازیکنان محترم در صف بمونید تا از شما تست گرفته بشه!

اول در مورد اون عضوی بگم که نام بردید:

ایشون از اعضای قدیمی NG هستند و سابقه و گانریشون خیلی از شما بالاتره !
این اکانتم که میبینید اکانت دومش هست و با اکانت اصلیشون بازی نمیکنه!
اگه تیم مدیریت درخواست کنن، اسم اون فرد رو هم بهشون میگم.

در مورد تست گرفتن و راه دادن دختر به فکشن توسط من و فرحان:

اول اینکه با توجه به اینکه بارها اعلام کرد، اما باز شما این حرف ها رو میزنید.
به کسی مربوط نیست که من چه کسی رو به اقلیت دعوت میکنم. حالا چه دختر باشه، چه پسر !
دوم اینکه گانری هیچوفت برای من فاکتور مهمی نبوده، چون همه میتونن با یک چیت Aim ادعای گانری بکنن!!
سوم اینکه اخلاق و رفتار خیلی از این عضو های دعوت شده از شما بهتر بوده که دعوت شدند!

شمایی که /gov رو مکیبینید با این وجود جزو بازیکنانی بودید که جلوی ماشین بنده و خود بنده رو میگیرید و همش مزاحم میشید
جزو اولویت ها برای من نیستید!!

با تشکر از تیم مدیریت
و من الله توفیق

لینک به دیدگاه

هیچ ربطی نداره ، شما میگید اون بازیکن با اکانت های قبلی سابقه و گانری داره ، درسته

شما تهمت ایم میزنید در صورتی که هیچ مدرکی ندارید بنده تنها یه بار به خاطر این موضوع بن شدم که فیلم نداشتم و تمام فیلمارو میگیرم و این موضوع به شما و هیچکس ربط نداره دوست عزیز !

درسته منم با اکانت های قبلی داخل ان جی بودم و ربطی نداره چون با این اکانت و اکانت اصلی مهمه !

ایشون سابقه گانری دارن ؟ جالبه ! تو پینت بال که همش میخورن :)

راک استار یا همون ناری بازم با اکانت نااری و اکانتی که تست گرفته میشه مهمه.

ایشون سابقه دسته متوسط دارن فقط - با سابقه مدیک ! این کجاش سابقه محسوب میشه :) ؟

بنده اومدم به شما گفتم چون نه تلفنتو جواب میدادید که من بدونم خالیه یا پره نه چیزی از اونجاییم که پست بنده اکسپت شده بود. شما وقتی /gov میدید به قول خودتون حدودن 5 عضو در روز های گذشته اینویت شدند !

مگه شما بازی منو دیدید که به من میگید گانر نیستم یا نه  ؟! بنده یادم نمیاد یا در پینت بال بوده باشید که باشید نه راب زده باشم که شما اومده باشید :)

بنده /gov رو دیدم اما با توجه به استعفا یکی از بازیکنان و خاموش بودن تلفن شما به شما زنگ زدم.

طبق اینکه جا بسیار خالی بود پست بنده در الویت بوده ! یعنی اگر از سرتق تست میگیرن باید از منم تست بگیرن ( قوانی  ) 

حالام مشکلی نیست به پارتی بازی ادامه بدید امیدوارم موفق باشید :) من حاضرم سر کله زندگیم شرط ببندم که کله پلیر ها میدونن ان جی پارتی بازی ای بیش نیست :)

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اصلا حرف شما درست و گارد ملی پارتی بازیه !

شمایی که از تمامی اقلیت ها با 60fp کیک شدین، شمایی که سابقه توهیناتون اینقدر بالاست، شمایی که جدید به این سرور اومدید و اینقدر تازه واردید که نمیدونید
بنده اگه به پارتی بازی بود 3 بار لیدری دپارتمان نمیگرفتم، شمایی که ادعای گانری میکنید و هنوز نیومده به عضو های گارد ملی توهین و افترا میزنید !!
اینو بدونید که همچین عضوی رو به گارد ملی دعوت نمیکنم. گارد ملی به عضوی مثل شما نیازی نداره و میتونید با ادعای گانریتون به دسته متوسط برید و اونجا
خودتون رو به نمایش بذارید.
من به کسی تهمتی نزدم، فقط گفتم با چیت Aim هم میشه ادعای گانری کرد!!
بعد در مورد سابقه و دعوت اعضا، شما تصمیم نمیگیری! پس تو کار یک لیدر دخالت نکن!
چطوره که کسانی که قبل و بعد شما بودن اومدن تست دادن و یه سری به اقلیت دعوت شدن و یه سری دیگه رد شدن در تست، ولی کسی شکایت نکرد.
پس شما شمکل دارین با این اقلیت و من همچین کسی رو به این اقلیت مهم دعوت نمیکنم.
باشد که رستگار شوید!!
من حرف دیگری ندارم و منتظر رای نهایی ناظر این بخش میمونم.

با تشکر
و من الله توفیق

لینک به دیدگاه

با سلام
شکایت شما رد شد. (کار لیدر مربوطه صحیح بوده است.)
لیدر میتواند در صورتی که اقلیت به تعداد کافی ظرفیت ندارد بهترین فرد را از لحاظ سابقه، ادب، سطح، فعالیت و... انتخاب کند.
بسته شد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...