رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

مشخص کردن تایم برای مراجعه شخص یا تماس لیدر برای تست اقلیت

ارسال‌های توصیه شده

با سلام خدمت تمامی بازیکنان بی پارتی و صاف و ساده آرساکیا
هدف از این پست ، شفاف سازی تست ورود به اقلیت هستش به خصوص دسته ی ویژه
نمیدونم کسی قبلا همچین پیشنهادی داده یا خیر اما چیزی که میدونم اینه که پارتی بازی فراوان دیده میشه و خیلی ها شاکی هستن در این مورد و هیچ اقدامی صورت نگرفته و لیدرها به همون شیوه قبلیشون ادامه میدن و چیزی تغییر نکرده
خب ما میتونیم برای اعضایی که متقاضی ورودن تایم مشخص کنیم برای مراجعه و تست ازشون گرفته بشه که اینکار توسط لیدر ها صورت میگیره و لیدر در اون تایمی که مشخص کرده باید در سرور حضور و آماده مراجعه متقاضی تست اقلیت باشه.
خب مثلا ما میتونیم برای کسایی که تستشون مال 6 یا 7 روز پیشه که توسط لیدر قبول شده یه تایم مشخص کنیم و اون شخص اگر در اون تایم مراجعه نکرد رد بشه و به همین صورت ادامه بدیم
شاید پیشنهاد کاملی نباشه اما با نظراتتون کاملش کنید. و اینکه اگه میخوایم از پارتی و پارتی بازی به دور باشیم باید کلی حوصله به خرج بدیم و کارهای زیادی رو انجام بدیم تا این مشکل بزرگ که باعث دلسردی خیلی ها میشه رو ریشه کن کنیم

@Ali @Meli @SFC

در 7 دقیقه قبل، AlirezaEdalati گفته است:

نمیدونم کسی قبلا همچین پیشنهادی داده یا خیر اما چیزی که میدونم اینه که پارتی بازی فراوان دیده میشه و خیلی ها شاکی هستن در این مورد و هیچ اقدامی صورت نگرفته و لیدرها به همون شیوه قبلیشون ادامه میدن و چیزی تغییر نکرده
خب ما میتونیم برای اعضایی که متقاضی ورودن تایم مشخص کنیم برای مراجعه و تست ازشون گرفته بشه که اینکار توسط لیدر ها صورت میگیره و لیدر در اون تایمی که مشخص کرده باید در سرور حضور و آماده مراجعه متقاضی تست اقلیت باشه.
خب مثلا ما میتونیم برای کسایی که تستشون مال 6 یا 7 روز پیشه که توسط لیدر قبول شده یه تایم مشخص کنیم و اون شخص اگر در اون تایم مراجعه نکرد رد بشه و به همین صورت ادامه بدیم
شاید پیشنهاد کاملی نباشه اما با نظراتتون کاملش کنید. و اینکه اگه میخوایم از پارتی و پارتی بازی به دور باشیم باید کلی حوصله به خرج بدیم و کارهای زیادی رو انجام بدیم تا این مشکل بزرگ که باعث دلسردی خیلی ها میشه رو ریشه کن کنیم

@Ali

@Meli @SFC

ویرایش شده توسط AlirezaEdalati
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 19 ساعت قبل، AlirezaEdalati گفته است:

@Ali @Meli @SFC

داداش این نظر واقعا عالیه من خودم هم میخواستم بذارمش ولی ب نظرم اومد ک بقول دوستان این بخش انگار توسط مدیریت فراموش شده و بیشتر جنبه ی فان گرفته تا پیشنهاد و انتقادات

ولی نظر خیلی خوبیه امیدوارم عملی بشه 

کاش یکم برف بیاد آدم بسازیم ...

N0B0DY.png

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، N0B0DY گفته است:

داداش این نظر واقعا عالیه من خودم هم میخواستم بذارمش ولی ب نظرم اومد ک بقول دوستان این بخش انگار توسط مدیریت فراموش شده و بیشتر جنبه ی فان گرفته تا پیشنهاد و انتقادات

ولی نظر خیلی خوبیه امیدوارم عملی بشه 

داداش بخش پیشنهادات و انتقادات یک سال یک بار چک می شود یا کمتر یا بیشتر (بستگی به علی داره) و اگر الان هم بری نگاه کنی می بینی که مدیریت یک ماه پیش تمام پیشنهادات و یا انتقادات رو نگاه کرده و رد یا قبول کرده

Sprint.png

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Dignity گفته است:

داداش بخش پیشنهادات و انتقادات یک سال یک بار چک می شود یا کمتر یا بیشتر (بستگی به علی داره) و اگر الان هم بری نگاه کنی می بینی که مدیریت یک ماه پیش تمام پیشنهادات و یا انتقادات رو نگاه کرده و رد یا قبول کرده

بله در جریانش هستم دیدم خودم 

خیلی زیاده یکسال یکبار و تعداد پیشنهادات هم خیلی بالاست 

N0B0DY.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۱۲/۹ در 23:41، AlirezaEdalati گفته است:

@Ali @Meli @SFC

در این موردی که شما میگین اخرین بار همه جم شدن گفتن که طرف میاد لیدر دسته ویژه میشه میره از ۴ صحفه قبل تست میگیره و خوب هرکی که جدیدی ها پست میزارن نمیان تو و یا اگر بیان با پارتی میان.

گفتیم باشه رو پست ها ۷ روز زمان زدن که دیگه هرکی که باید بیاد تو . تو این ۷ روز ازش تست گرفته بشه.

ولی خوب خودتون نگاه کنید الان دسته ویژه ۱ هفته هست که اسلات هاش پره و زمام پست شما هم تو اون یک هفته تموم میشه و باید دوباره پست بزنی

از اون طرف که تو دسته ویژه خیلی کم درخواست استعفا میزنن بنابراین وقتی یک اسلات خالی میشه 

لیدر و ساب لیدر پا نمیشن برن سراغ یک لول ۲۰ که تازه از دسته متوسط امده بیرون رو تست بگیرن 

میرن سراغ کسی که لولش بالا باشه سابقه پلیس بودن داشته باشه و ...

اینکه شما میگی پارتی الان مدت هاست که دیگه پارتی به اون صورت اتفاق نمیوفته چون اگه اتفاق بیوفته میرن شکایت میکنن 

مثل این میمونه مثلا من با لول ۴۰ هر هفته دارم تو فکشن HM پست عضویت بزنم در صورتی که هیچکس استعفا نمیده یا یکی استعفا میده ولی مثلا نفر بعدی من که پست زده لول ۵۰ اونو میارن فکشن

بعد من برم شکایت کنم که چرا این طرف که لولش بالاتر از من بوده و سابقه HM داشته امده تو??? و یا بگم چرا تو این ۷ روز تست نمیگیرین از ام???

ویرایش شده توسط Lazyboy
لینک به دیدگاه

پارتی بازی نمیشه اگر میگویید که دارن پارتی بازی می کنند باید بگم که یک لیدر برای تست گرفتن امتیاز میده با اولویت ها که اولویت ها ایناس:

چقدر تو یک فکشن بوده (مثلاً طرف نرفته رانک دو شو بگیره بره و تا رانک چهار و یا رانک ۳ مونده و یا تایم بیشتری مونده مثلاً ۲ ماه)

Fw چقدر گرفته در فکشن های قبلی

Level بالاتر

آیا به اون فکشن رفته تا به حال

تاریخ پست

تایم پلی

لیدر ها همه این ها رو بررسی می کنند و سپس هرکس امتیاز بیشتری اورد از آن تست گرفته می شود و اگر قبول شد اینوایت می کنند و اگر نشد می روند سراغ نفر بعدی که امتیاز بیشتری آورده است

ویرایش شده توسط Dignity

Sprint.png

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Lazyboy گفته است:

در این موردی که شما میگین اخرین بار همه جم شدن گفتن که طرف میاد لیدر دسته ویژه میشه میره از ۴ صحفه قبل تست میگیره و خوب هرکی که جدیدی ها پست میزارن نمیان تو و یا اگر بیان با پارتی میان.

گفتیم باشه رو پست ها ۷ روز زمان زدن که دیگه هرکی که باید بیاد تو . تو این ۷ روز ازش تست گرفته بشه.

ولی خوب خودتون نگاه کنید الان دسته ویژه ۱ هفته هست که اسلات هاش پره و زمام پست شما هم تو اون یک هفته تموم میشه و باید دوباره پست بزنی

از اون طرف که تو دسته ویژه خیلی کم درخواست استعفا میزنن بنابراین وقتی یک اسلات خالی میشه 

لیدر و ساب لیدر پا نمیشن برن سراغ یک لول ۲۰ که تازه از دسته متوسط امده بیرون رو تست بگیرن 

اینکه شما میگی پارتی الان مدت هاست که دیگه پارتی به اون صورت اتفاق نمیوفته چون اگه اتفاق بیوفته میرن شکایت میکنن 

مثل این میمونه مثلا من با لول ۴۰ هر هفته دارم تو فکشن HM پست عضویت بزنم در صورتی که هیچکس استعفا نمیده یا یکی استعفا میده ولی مثلا نفر بعدی من که پست زده لول ۵۰ اونو میارن فکشن

بعد من برم شکایت کنم که چرا این طرف که لولش بالاتر از من بوده و سابقه HM داشته امده تو??? و یا بگم چرا تو این ۷ روز تست نمیگیرین از ام???

باید شرایط ورود رو سخت کنن دیگه وقتی مدیریت گفته این لول باشی میتونی بیای نباید فرقی باشه 

اگه قراره فرقی باشه باید شرایط ورود رو سخت کنن ک هر کسی نیاد 

اینجوری ک سابقه بخواد دیگه هیچ پلیر جدیدی نمیتونه بره کاپ !

N0B0DY.png

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، N0B0DY گفته است:

باید شرایط ورود رو سخت کنن دیگه وقتی مدیریت گفته این لول باشی میتونی بیای نباید فرقی باشه 

اگه قراره فرقی باشه باید شرایط ورود رو سخت کنن ک هر کسی نیاد 

اینجوری ک سابقه بخواد دیگه هیچ پلیر جدیدی نمیتونه بره کاپ !

عزیزم نگرفتی چی میگم.

هر لیدری یک راه برای ورودش داره 

وقتی مثلا PD  سه تا اسلات داره مطمئنا میره از رو نوبت میاره

بعد ام بالا گفتم هر لیدری یه راه ورود داره 

یکی میگه سابقه و لول

یکی میگه نوبت و صف پست

صف کاپ هم همینه توش پارتی بازی نیست?

گفتم که قبلا پارتی بازی میشد ولی الان چون رو پست ها ۷ روز زمان زدن دیگه پارتی بازی نمیشه

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Lazyboy گفته است:

خب اصلا نباید به لول نگاه کنن(گرچه مهمه مثلا من با این لول برم تو کاپ چیکار)باید به اولویت گذاشتن درخواست عضویت اهمیت داده بشه.

Avalanche.png

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Lazyboy گفته است:

عزیزم نگرفتی چی میگم.

هر لیدری یک راه برای ورودش داره 

وقتی مثلا PD  سه تا اسلات داره مطمئنا میره از رو نوبت میاره

بعد ام بالا گفتم هر لیدری یه راه ورود داره 

یکی میگه سابقه و لول

یکی میگه نوبت و صف پست

صف کاپ هم همینه توش پارتی بازی نیست?

گفتم که قبلا پارتی بازی میشد ولی الان چون رو پست ها ۷ روز زمان زدن دیگه پارتی بازی نمیشه

من خودم همین الان شاهد پارتی بازی هستم

شاید فکر کنید ک الکی یچیزی میگم ولی اینجور نیست

N0B0DY.png

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، N0B0DY گفته است:

با چیز هایی که من گفتم برو چک کن دیدی پارتی بازیه شکایت کن :|

Sprint.png

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، N0B0DY گفته است:

میبینی پارتی بازی میشه شکایت کن

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...

نظرم - هست.

• دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان

نظر بنده درباره ی این پیشنهاد - می باشد.

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان عزیز
متاسفانه پیشنهاد شما رای کافی از طرف افراد تیم مدیریت پیشنهادات را دریافت نکرد.

╗═════════ ೋღ❤ღೋ ═════════╔

مهربانی من 
دعوتنامه ای برای
سوءاستفاده ی تو نیست.

╝═════════ ೋღ❤ღೋ ═════════╚

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...