رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بی مسئولیتی - FcPoker

Sepehr

ارسال‌های توصیه شده

با سلام خدمت شما پاسخگو گرامی

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: _Sepehr.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: FCpoker.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: HO%5BS%5DEIN.png

• توضیحات: بنده در ۲ماه پیش پست عضویت برای هلپر ها رو دادم اقای poker_tro(اونموقع مسئول هلپر ها بودن) و BiG که واقعا به بهترین شکل و در سریع ترین زمان ممکن به من taketest دادن (دمتون گرم) بعد از چند روز که من تیک تست رو رد شدم فهمیدم که بجای اقای poker_tro  اقای FcPoker مسئول هلپر ها شدن.

من بعد از ۳روز برای گرفتن دوباره ی تیک تست پیش Fcpoker رفتم ایشون چند روز منو دسبسر کرد(هر روز روزی ۳بار report میدادم هی میگفت بعدن اوکی میکنم)

بعد از ۴روز ایشون اومد UCP مارو چک کرد گفت شما بن شدی باید ۲ماه صبر کنی (یعنی تا ۴روز پیش)

حالا من ۴روز پیش رفتم پیشوش با نهایت احترام گفتم که داش ۲ماه شد بیا تیک تست بده هی دسبسر میکرد (میتونید از بقیه ی ادمینا بپرسی که من روزی ۵تا ریپورت برای این قضیه میدادم)

ایشون هی بهونه میاورد‌و به من تیک تست نمیداد و در همون روز من رو از هلپری ساس بن کرد (اگر درست نوشته باشم) بعد از ۳روز که من هی دلیل میخواستم و میگفتم ساس بنم رو بر دار هیچ جوابی نمیداد 

حالا امروز اومده میگه توی فروم به شخصی خودم پست رو بفرس منم فرستادم ولی هنوز که هنوزه با نهایت احترام و پیگیری میومدم پیشش و درخواست میکرد هی دسبسرم میکرد (تمام ادمینا شاهدن)

حالا من از FcPoker میخوام که اگه یک کلمه از حرفام دروغ بوده بگه و بهش بازم با کمال احترام میگم که چرا منو ۲ماهه معطل خودت میکنی؟

ممنونم از پاسخگوی ادمین ها برای پیگیریشون?

• مدارک (فیلم یا عکس): 

• دوست دارم که 1
  • مرسی 1
  • هاها 1

?Sepehr?

?xSepehr.png?

⚡

زن 

زندگی 

آزادی

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

شرایط مورد نیاز برای ورود:

نقل قول

سطح +25

اخلاقیات خوب، منظم بودن و پایبند بودن به قوانین

کمتر از 2 بار Ban شدن (طی 6 ماه اخیر)

کمتر از 3 بار Mute شدن (طی 3 ماه اخیر)

کمتر از 3 بار AJail شدن (طی 3 ماه اخیر)

آشنایی با جزئیات و کلیات بازی

داشتن سلامت کامل از لحاظ روحی و روانی

داشتن حداقل 15 سال سن

داشتن حداقل 20 عدد پست در فروم (در صورتی که نداشته باشید دکمه ثبت نام غیر فعال می شود)

شما 3 ban در UCP دارید که می توانید مشاهده کنید.

j8dq_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B1%DB%B0%DB%B

شما در تاریخ 22:40:28  2021/03/09 واجد شرایط برای ورود به تیم کارکنان ArSaCiA  می شوید.

لطفا  از دستور  [Report/]  برای این موضوع استفاده نکنید.

شما اگر هم مدارک دارد که من گفتم 4 روز دیگه واجد شرایط می شوید ارسال کنید و من مجازات خواهم شد (پس از دروغگویی پرهیز کنید).

• مرسی 1
  • چی چی 4

Abolfazl.png

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، FcPoker گفته است:

شما در تاریخ 22:40:28  2021/03/09 واجد شرایط برای ورود به تیم کارکنان ArSaCiA  می شوید.

اولن که در تاریخ 4/9/2020 برای اولین بار بن شدم 

دومن شما در تاریخ 15/1/2020 به من گفتید که ۲ماه دیگه بیا تا بهت تیک تست بدم و من دقیقا ۲ما و چند روز بعد ریپورت دادم

سومن شما توی این ۴روز که روزی ۵تا ریپورت میدادم نمیتونستی بجای تهدید کردن یه کلمه بگی: داش من اشتباه گفتم و بجای ۲ماه دیگه ۲ماه و ۹روز دیگه بیا

چهارمن شما چرا من رو ساس بن کردی؟؟

?Sepehr?

?xSepehr.png?

⚡

زن 

زندگی 

آزادی

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان

با سلام و درود:

شکایت شما رد شد.

• طبق توضیحات، عملکرد ادمین مربوطه صحیح بوده است.
  • شما به دلیل داشتن تاریخچه ی محرومیت زیاد تا تاریخ مقرر نمی توانید وارد تیم کارکنان شوید.

پ.ن: لطفا برای وورود به تیم کارکنان از دستور [Report/] سوء استفاده نکنید. ادمین های مربوطه در صورت نیاز به شما اطلاع خواهند داد.

پ.ن: اخطار های لازم به ادمین مربوطه در رابطه با پاسخ گویی به بازیکنان داده خواهد شد.

+بسته شد.

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...