رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

اضافه شدن تمامی وانتد های C-6، برای فکشن گارد ملی.

ارسال‌های توصیه شده

با سلام و احترام، 

با توجه به اینکه برای مدت ها کم بودن (یا در دسترس نبودن) وانتد های بدون حق تسلیم یا C-6، که اکتیویتی اصلی National Guard حساب میشه،

از موضوعاتی بوده که باعث میشه دوستان و برادران فکشن گارد ملی برای زدن حتی یک وانتد کیل مجبور بشن گاهی ساعت ها سرور رو زیر و رو کنن، و حتی برای افزایش activity این فکشن قانون راب اجباری رو وضع کردن ( که اون هم به درستی انجام نمیشه، اکثرا راب نمیزنن، یا فقط وارد بانک میشن و /cr و یه ssمیگیرن و میرن پی کارشون و...)

پیشنهاد میکنم در جهت تسهیل در کار این فکشن و همچنین برداشتن بار اضافی از روی دوش فکشن های PD و FBI (مخصوصا PD که وانتد ها هر روز بسیار زیاد هستن) تغییری ایجاد بشه که تمامی وانتد های C-6 (منظور وانتد های C-6 غیر اشتراکی است) بدون نیاز به باز کردن TogCollab، برای NG قابل زدن بشن. 

مطمئناً این کار کمک خوبی برای افزایش اکتیویتی NG خواهد شد و لطمه ای هم به کار بقیه فکشن ها نخواد زد. 

و علاوه بر اون طبق توصیف خود مجموعه از فکشن گارد ملی: (( سرباز های گارد ملی با خطرناک ترین مجرمان سه شهر مبارزه می کنند. با نظم و پیروی تمامی خطراتی که مردم غیر نظامی را تهدید می کند را از بین می برند و افتخار این سرزمین هستند... )) هم قاعدتاً چنین چیزی باید وجود داشته باشه، چون منظور از خطرناک ترین مجرمان هم همون وانتد هایی هستن که دیگه حق تسلیم ندارند... 

@ZombieRanger @ZakharAsli @AtlaS @SFC @Wick @ORTEGA @Epsilon @LockDown @Ali @RealSlimShady and others... 

با تشکر از وقتی که بابت خوندن مطلب گذاشید?

• مرسی 2

xr2w_webp.net-resizeimage_(1).png                                                                                                        

Alive For National Guard    285.png 

PunisheR.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1+ گلابی نقره برای شما.

با سلام

همونطوری که میدونین NG میتونه وانتد های 5 و 6 رو بزنه و یا وانتد های 4 ای که با حمله به پلیس شدن 4 پس اگه ممبر های NG کمی روی وانتد های 3 و 4 که داده میشه زوم باشن شاید طرف Running یا Self Defence بگیره که NG هم میتونه بزنه این کمی هم وقت میبره ولی بی تاثیر نیست من خودم میرم سر وانتد 2 ها که اگه بهم شلیک کرد 3 وانتد شه و بشه مال FBI البته کمی سخته.

در 2 ساعت قبل، ImPunisher گفته است:

(( سرباز های گارد ملی با خطرناک ترین مجرمان سه شهر مبارزه می کنند. با نظم و پیروی تمامی خطراتی که مردم غیر نظامی را تهدید می کند را از بین می برند و افتخار این سرزمین هستند... )) 

حرف شما درسته ولی از نظر من خطرناک ترین مجرمین سارقین بانک ها قاتلین ماموران پلیس و یا قاتل های سریالی هستند از نظر من یه ماشین دزد که حق تسلیم نداره مجرم خیلی خطرناکی به حساب نمیاد

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، OmidGH گفته است:

همونطوری که میدونین NG میتونه وانتد های 5 و 6 رو بزنه و یا وانتد های 4 ای که با حمله به پلیس شدن 4 پس اگه ممبر های NG کمی روی وانتد های 3 و 4 که داده میشه زوم باشن شاید طرف Running یا Self Defence بگیره که NG هم میتونه بزنه این کمی هم وقت میبره ولی بی تاثیر نیست من خودم میرم سر وانتد 2 ها که اگه بهم شلیک کرد 3 وانتد شه و بشه مال FBI البته کمی سخته.

صحیح

اما موضوع من اینه که تمام وانتد ها قابل زدن باشه حتی cop attack های وانتد 2. 

اینکه هی بیایم وقتی وانتد مال ما نیست وایسیم به امید اینکه سلف دفنس بخوره یا cop murdur بشیم که برای ما هم اشتراک بشه با شیوه ای که قبلا بوده فرقی نمی کنه. 

تازه وانتد های PD در حالت عادی انقدر زیاده که اگه طرف با bus هم بره جمع کنه ببره arrest کنه بازم کم نمیاد

در کل مرسی از مشارکت شما?

ضمنن:

در 2 ساعت قبل، OmidGH گفته است:

گلابی نقره

نقره ای اخه؟ ?‍♂️

PunisheR.png

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، ImPunisher گفته است:

اما موضوع من اینه که تمام وانتد ها قابل زدن باشه حتی cop attack های وانتد 2. 

عزیزم Cop Attack FBI که برای شما و PD هست و همینطور Cop Attacke PD ?

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

طرف 4 روزه /ml شده وانتد های C-6 هم میخواد ببره

خب هر jb شما وانتد کیل داری 

راب هم وانتد کیل داری حساب کن هر راب که شما fail کنی 7-8 نفر وانتد کیل داری 

حالا بگیم pd بیاد یکیو 6 وانتد کنه بازم شما وانتد کیل داری 

زمانی که ftp میشه بازم وانتد کیل داری

زمانیم که pd میتینگ باشه یا C-2 باشه وانتدا اشتراکی میشن وقتی Togcollab کنه شما میتونی بری دنبال وانتد یا G میکنه یا نمیکنه 

اگه نکرد بازم شما وانتد کیل داری

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، djamer گفته است:

طرف 4 روزه /ml شده وانتد های C-6 هم میخواد ببره

راب هم وانتد کیل داری حساب کن هر راب که شما fail کنی 7-8 نفر وانتد کیل داری 

حالا بگیم pd بیاد یکیو 6 وانتد کنه بازم شما وانتد کیل داری 

زمانیم که pd میتینگ باشه یا C-2 باشه وانتدا اشتراکی میشن وقتی Togcollab کنه شما میتونی بری دنبال وانتد یا G میکنه یا نمیکنه 

اگه نکرد بازم شما وانتد کیل داری

به علاوه برای اینکه اکتیویتی NG کمه اجازه زدن وانتد های NG از هاستر ها گرفته شده

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان
در 6 ساعت قبل، ImPunisher گفته است:

با سلام و احترام، 

با توجه به اینکه برای مدت ها کم بودن (یا در دسترس نبودن) وانتد های بدون حق تسلیم یا C-6، که اکتیویتی اصلی National Guard حساب میشه،

از موضوعاتی بوده که باعث میشه دوستان و برادران فکشن گارد ملی برای زدن حتی یک وانتد کیل مجبور بشن گاهی ساعت ها سرور رو زیر و رو کنن، و حتی برای افزایش activity این فکشن قانون راب اجباری رو وضع کردن ( که اون هم به درستی انجام نمیشه، اکثرا راب نمیزنن، یا فقط وارد بانک میشن و /cr و یه ssمیگیرن و میرن پی کارشون و...)

پیشنهاد میکنم در جهت تسهیل در کار این فکشن و همچنین برداشتن بار اضافی از روی دوش فکشن های PD و FBI (مخصوصا PD که وانتد ها هر روز بسیار زیاد هستن) تغییری ایجاد بشه که تمامی وانتد های C-6 (منظور وانتد های C-6 غیر اشتراکی است) بدون نیاز به باز کردن TogCollab، برای NG قابل زدن بشن. 

مطمئناً این کار کمک خوبی برای افزایش اکتیویتی NG خواهد شد و لطمه ای هم به کار بقیه فکشن ها نخواد زد. 

و علاوه بر اون طبق توصیف خود مجموعه از فکشن گارد ملی: (( سرباز های گارد ملی با خطرناک ترین مجرمان سه شهر مبارزه می کنند. با نظم و پیروی تمامی خطراتی که مردم غیر نظامی را تهدید می کند را از بین می برند و افتخار این سرزمین هستند... )) هم قاعدتاً چنین چیزی باید وجود داشته باشه، چون منظور از خطرناک ترین مجرمان هم همون وانتد هایی هستن که دیگه حق تسلیم ندارند... 

@ZombieRanger @ZakharAsli @AtlaS @SFC @Wick @ORTEGA @Epsilon @LockDown @Ali @RealSlimShady and others... 

پیشنهاد جالبی بود ولی اقلیت گارد ملی به اندازه ی کافی Activity رو دارند. در چند هفته ای که داخل این اقلیت بودم نفراتی را دیدم که Activity بالای ۷۰ داشتند

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، SFC گفته است:

پیشنهاد جالبی بود ولی اقلیت گارد ملی به اندازه ی کافی Activity رو دارند. در چند هفته ای که داخل این اقلیت بودم نفراتی را دیدم که Activity بالای ۷۰ داشتند

بزنم به تخته.?

• هاها 1
لینک به دیدگاه

در اقلیت ng همه لاشخورند و فکر نمی کنند که یکی فعالیت نداره و خودشان می روند و می زنند یا در hp 10 می رسد میزند و دوست دارند که تاپ شوند.

این بود از تجربه من در ۲ ماه که ng بودم ?

بنظرم کمبود فعالیت نیست.

Sprint.png

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، ImPunisher گفته است:

با سلام و احترام، 

سلام عزیز این مورد تقریبا غیر ممکنه  

بچه ها دو سال رایزنی کردن واسه وسیله نقلیه برای اقلیت NG که دمشون گرم روی مارو زمین نزدن و پاداش 2 سال صبر بچه ها شد 2 تا NRG ناناز و خوشگل 

الحمد لله شکر 

ولی از این بابت که بخوان واسه فکشن کاری کنن اصلا چشمم آب نمیخوره

• دوست دارم که 2

وقتی میرسی به قدرت و اون بالا ها میشینی

مراقب رفتارت با ادما باش

یه روزی برمیگردی پایین همون ادم هارو  میبینی

?  National Guard For Ever ?

Shah.png

Zakhar_Asli.png

لینک به دیدگاه

مخالفم !

چون لیدر اقلیت گارد ملی بودم به اندازه کافی سرقت از بانک ها صورت میگیره !

تایم های JB فراری داریم!

شما شاید زیاد اکتیو نیستی عزیزم چون من با اینکه لیدر بودم هفته ای ‌+30 تا C-6 میزدم به قول عشق جان

در 18 ساعت قبل، SFC گفته است:

ولی اقلیت گارد ملی به اندازه ی کافی Activity رو دارند. در چند هفته ای که داخل این اقلیت بودم نفراتی را دیدم که Activity بالای ۷۰ داشتند

این رو شخصا دیدم @ORTEGA زده!

?ما را هر چه هست دیگر حوصله ای نیست?

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۱۲/۴ در 00:45، djamer گفته است:

1. هر jb فراری نداریم. اگر باشه مگر گاهی بعد از یه راب فکشن بیشتر 2 نفر باشه (اگر بزنن) وگرنه تهش 2 یا 3 نفر، تقسیم کن بین کل فکشن ببین چی میمونه. 

2. اینم در صورتیه که تا قبل از اشتراکی شدن وانتدا ترتیبشونو نداده باشن. 

بقیه حدودا درسته. 

مرسی از نظر شما. 

در در ۱۳۹۹/۱۲/۴ در 01:17، SFC گفته است:

صحیح، منم منظورم این بود بیشتر بشه نه که اصلا اکتیویتی نیست، همین رضا @ORTEGA که میگین، قطعا برای همین 70 تا روزی 5،6 ساعت دنبال وانتد بوده،

در صورتی که اگر pd باشه همین تعداد رو با روزی یکی دو ساعت فعالیت هم میتونه بزنه. 

در در ۱۳۹۹/۱۲/۴ در 11:21، ZakharAsli گفته است:

ولی از این بابت که بخوان واسه فکشن کاری کنن اصلا چشمم آب نمیخوره

سلطان قلبم مبین♥️ شد شد، تهش هم حداقل ساکت ننشستیم... 

در در ۱۳۹۹/۱۲/۴ در 20:05، AlirezZza گفته است:

شما شاید زیاد اکتیو نیستی عزیزم چون من با اینکه لیدر بودم هفته ای ‌+30 تا C-6 میزدم 

عزیز روزی که 10 ساعته پی وانتد بودیم شما حتی دسته ویژه هم نبودی، لیدری پیشکش?

خوده من تا هفته ای 82 وانتد کیل داشتم، مبین هم

@ZakharAsli یه هفته حدود 100 تا با تلاش زیاد زد،

بحث من اینه وقتی وانتد کیل بیشتر بشه علاقه فرد هم برای تایم گذاشتن بیشتر میشه و خستگی از بین میره. 

به هر حال مرسی از نظر شما. 

PunisheR.png

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، ImPunisher گفته است:

1. هر jb فراری نداریم. اگر باشه مگر گاهی بعد از یه راب فکشن بیشتر 2 نفر باشه (اگر بزنن) وگرنه تهش 2 یا 3 نفر، تقسیم کن بین کل فکشن ببین چی میمونه. 

2. اینم در صورتیه که تا قبل از اشتراکی شدن وانتدا ترتیبشونو نداده باشن. 

بقیه حدودا درسته. 

مرسی از نظر شما. 

خب عزیزم من خودم زمان لیدری Alirezzza سمت HQ NG بودم و دیدم چقدر JB داشتن

و

وانتد های NG زیاده کی گفته کمه! هر روز هفته راب فکشن هست شما باید از هوش و زکاوتت استفاده کنی و ROb رو fail کنی!

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، djamer گفته است:

خب عزیزم من خودم زمان لیدری Alirezzza سمت HQ NG بودم و دیدم چقدر JB داشتن

و

وانتد های NG زیاده کی گفته کمه! هر روز هفته راب فکشن هست شما باید از هوش و زکاوتت استفاده کنی و ROb رو fail کنی!

ولش کن میخواد نیم ساعت بیاد اکتیویتی یک هفته رو بزنه ???

در 47 دقیقه قبل، ImPunisher گفته است:

شما حتی دسته ویژه هم نبودی، لیدری پیشکش?

UCP مبین زمانی که رفت NG با UCP من یکیه عزیزم قبل از تیکه انداختن به رنک 5 ها تاریخچه UCP خودتونم نگاه کنید!

با تشکر از نظر شما?

• هاها 1

?ما را هر چه هست دیگر حوصله ای نیست?

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، djamer گفته است:

هر روز هفته راب فکشن هست شما باید از هوش و زکاوتت استفاده کنی و ROb رو fail کنی!

شما که هوش و زکاوتت زیاده، برو چک کن با این که هر روز هفته باید راب فکشن باشه، ایا واقعا میزنن یا نه. 

بعد بیا ببینمت. 

در 3 ساعت قبل، AlirezZza گفته است:

ولش کن میخواد نیم ساعت بیاد اکتیویتی یک هفته رو بزنه ?

کسی که بخواد فقط اکتیویتی پر کنه و بره مطمئن باش به نیم ساعت هم نیاز نداره گل پسر?

در 3 ساعت قبل، AlirezZza گفته است:

UCP مبین زمانی که رفت NG با UCP من یکیه عزیزم قبل از تیکه انداختن به رنک 5 ها تاریخچه UCP خودتونم نگاه کنید!

اینکه 2 ماه فاصله از نظرت یکیه سطح بالات رو میرسونه? 

کسی به مبین تیکه ننداخت پس جمع نبند. 

تاریخچه گویای همه چیز هست ?

مرسی از تلاوت های زیبای شما. 

PunisheR.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۱۲/۳ در 18:56، ImPunisher گفته است:

با سلام و احترام، 

با سلام 

خب اگر NG بخوادش وارد وانتد کیل های PD و FBI بشه دیگه وانتد کیل واسه PD و FBI نمیمونه !

و NG میتونه وانتد کیل هاشو از کسانی که از زندان فرار میکنن بگیره .

VAHIDM.png

ykc2_ezgif.com-gif-maker_(2).gif

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...

نظرم - هست.

• دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

نظرم - هست

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان

نظر بنده درباره ی این پیشنهاد - می باشد.

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان عزیز
متاسفانه پیشنهاد شما رای کافی از طرف افراد تیم مدیریت پیشنهادات را دریافت نکرد.

╗═════════ ೋღ❤ღೋ ═════════╔

مهربانی من 
دعوتنامه ای برای
سوءاستفاده ی تو نیست.

╝═════════ ೋღ❤ღೋ ═════════╚

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...