رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

مجله هفتگی: 2021/2/17

Nicolay

ارسال‌های توصیه شده

Lazyboy.png

با سلام خدمت همه بازیکن ها و پرسنل های سرور Arsacia Game

امروز  2021/2/17 بنده Lazyboy در خدمت شما هستم با خبر های هفتگی سرور

اولین خبر خودمون رو به قایق هایی که در قسمت رنت قایق به اقلیت معلم ها داده شده شروع میکنیم.

این قایق ها الان حدود چند ماه شده که به این اقلیت داده شده است که طی شکایت ها و انتقاد های ایجاد شده توسط لیدر فکشن مورد نظر و افراد این اقلیت انجام شد این قایق ها داده شد تا افراد اقلیت بتوانند راحت تر و سریع تر مجوز قایق رانی را به افراد مورد نظر بدهند.(این قایق ها تا /startlession فرد داده نشود قابل استفاده نیست) و برای افراد این اقلیت هم قابل استفاده است.

gallery9.jpg

دومین خبر ما مربوط به CNN LS میباشد که الان مدتی هست که بدون هیچ دلیلی از کار افتاده!!!!

خوب این CNN مدتی توسط Salwar خریداری شده بود و پس از ان Meli ان را خریداری نمود و پس از ان طی یک اپدیت برای رفع باگ این CNN برای همیشه بسته شد و همچنین هنوز دلیل ان معلوم نیست

امکان اینکه این CNN باز گردد یا کارایی ان تغییر پیدا کند هم هست.

gallery3.jpg

gallery7.jpg

در حال حاضر تنها CNN موجود در این شهر که معروف به CNN ساحل است موجود است .عکس+

gallery11.jpg

gallery12.jpg

ایا ماهیگیران از محل جدید ماهیگیریشان راضی اند!!!!!!

امروز بنده به دنبال ماهیگیرانی که قبلا در جزیره ایی که در LS بود و توسط فردی خریداری شده بود رفتم (جزیره الان به دلیل تمدید نکردن توسط فوندر سرور Ali برداشته شد)

به جایی رسیدم که در ان جا فاضلاب شهری به دریا ختم میشد و ماهیگیران در انجا با قایق هایشان داشتند ماهی میگرفتند

با ماهیگیران مصاحبه شد و همگی خواستار این بودند که ای کاش جزیره ایی که در LS بود بازمیگشت و یا ان فرد ناشناس ان را تمدید میکرد. 

ماهیگیران مدعی بودند که جزیره محل در امد اصلی ان ها بود.

و اینم عکس و محل جایی که ماهیگیران در انجا حضور دارند. همچنین چندی پیش چندین هاستر در انجا پلی با واگن قطار ساخته بودند که حیف عکس هایش موجود نیست. 

همچنین این مکان نزدیک یک رستوران است که توسط wuzimoo خریداری شده و هم اکنون ایشون به در امد های میلیاردی رسیده اند.

AG_SA_0000.jpg

gallery10.jpg

اخرین خبر ما هم در مورد ساختمانی است که الان سال هاست نیمه کاره است و هنوز ساخته نشده!!!

این ساختمان که در نزدیکی زندان در شهر LS است الان چندین سال است که از سال 1992 هنوز نیمه کار است به امید اینکه روزی فردی تکمیل کامل کردن این فرایند را به دست بگیرد.عکس+

gallery14.jpg

این بود خبر های این هفته ما 

شاد و سلامت باشید بدرود.

ویرایش شده توسط Lazyboy
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عالی???

ولی من آخرش متوجه نشدم چرا جزیره حذف شد؟?یکی از اون افرادی که از حذف جزیره زیان مالی دید خودم بودم??

شب فراق نداند که تا سحر چند است
مگر کسی که به زندان عشق در بند است

لینک به دیدگاه

?

??
تو غروبامون هم خورشید هم ماه و هم ستارس }}

--------------?---------------☀️------------?----------⭐------------
MILADemon.png

?---------------------------------------------------------------------------------------------------------☘️---------------------------------------------------------------------------------------------------------------♻️
بچهای‎‌کار - تردمیل - شب‌که‌میشه - BBC و ...

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...