رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

رد کردن شکایت توسط AlirezZza

Useless

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

sajjad_dastjerdi.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

alirezzza.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: تصاویر به وضوح عمق فاجعه رو میرسونه.

• توضیحات: با تمام احترامی که برای لیدر NG قائلم ولی ایشون شکایت بنده مبنی بر DM وDB  اعضای گارد رو رد میکنه و از من درخواست فیلم داره. شما اگر به مدارک من توجه کنید لاستیک موتور من رو اعضای گارد پنچر میکنند بدون اینکه وانتدی داشته باشم و سوال من از لیدر مربوطه اینه آیا رانر  با موتور پنچر به سرقت بانک میاد آیا من اصلا این دو بزرگوار رو میشناسم که بخوام خودم لاستیک خودمو پنچر کنم و 7 نفر دیگه که در سرقت بانک حضور داشتند رو 1 ساعت و خورده ای بندازم زندان یا ساعت حوالی نیمه شب در LV که مگس هم پر نمیزنه جز چند نفر از اعضای قانون گریز گارد، کسی دیگه به لاستیک موتور من شلیک میکنه ؟؟؟ 

در مورد فیلم هم خدمتتون عرض کنم که شما قابلیتی رو به سرور اضافه بکنید که من بتونم فیلم بگیرم حتما در دفعات بعدی فیلم ارائه میکنم ونصب نرم افزار جداگانه برای ضبط فیلم وظیفه بازیکن نیست و شما باید در حد امکاناتی که برای بازیکن فراهم میکنید ازش درخواست مدرک کنید.

پ.ن: رد شدن شکایاتی که مثل روز روشنه فقط باعث از بین رفتن اعتماد بازیکنان از تیم رسیدگی به شکایات میشه. @Ali @Markeloff @RealSlimShady

• مدارک (فیلم یا عکس): 

در اینجا مشاهده میکنید که سرعت من 10 کیلومتر بر ساعته و این دو نفر با برخورد عمدی و سد کردن راه من از حرکت من جلوگیری میکنند.

پ.ن: لاستیک موتور من توی پای طرفه دیگه چجوری باید ثابت بشه راه منو مسدود کردن.

AG_SA_0382.jpg

در اینجا بعد از اینکه مسدود کردن راه من کار ساز نبود ،به صورت کاملا عمدی و از پیش تعیین شده اقدام به تیر اندازی به لاستیک موتور من کردند 

پ.ن: مثل اینکه این روش براشون مثل قانونه اگه موتور رانر رو پنچر نکنن FW دریافت میکنن .

AG_SA_0384.jpg

در اینجا هم که بهشون میگی شکایت میکنم انگار میدونن شکایت اصلا قبول نمیشه و کاملا خونسرد شروع به تمسخر کرده و کار خودشون ادامه میدن.

AG_SA_0385.jpg

• دوست دارم که 2
  • مرسی 2
  • چی چی 2

C25D14F7_2D66_4690_B44E_4594040D9D33.jpe

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم,

1)شما صحبت از DM کردید در مدارکتون DM مشاهده نشد.

2)در مدارک شما مشخص نیست شما به افسر برخورد کردی یا افسر به شما برخورد کرده و مانعی سر راه شما نمیبینم.

3)هر افسری روی موتور H میزنه جهت لاستیک زدن شما هست؟

‌4)این که کی به لاستیک شما تیر زده مشخص نیست شاید از قبل پنچر بودید!

‌5)وظیفه ای برای فیلم گرفتن ندارید شکایت اعمال کردید و مدارکتون کامل نیست.

‌6)بنده قانونی اعمال نکردم که لاستیک کسی بزنه.

7)شما گفتید SS Forum هر کی بگه SS Taligh باید مجازات بشه؟

8)با احترامی که مثال زدید بنده هم احترام گذاشتم و پاسخ رو دادم بهتون و اما اگه احترامی بود حرف بنده رو سند قرار می دادید.

9)نه با شما دشمنی دارم نه با ممبر های اقلیت تا الان هم شکایتی که به درستی بوده مجازات اعمال کردم.

10)بقیه بازیکنان از نرم افزار Bandicam برای گرفتن فیلم از بازی استفاده میکنن به شما هم پیشنهاد میکنم جهت شکایت های بعدی و کامل بودن مدارکتون دوست من.

موفق و سربلند باشید.

• دوست دارم که 1
  • هاها 1

?ما را هر چه هست دیگر حوصله ای نیست?

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه

با سلام!

شکایت شما قبول شد.

افسران مربوطه مجازات شدند.

ممنون از گزارش شما!

+بسته شد.

• مرسی 1

Be a voice, not an echo

FcPoker.png

I am not a player…I’m the game

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...