رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

نا عدالتی در دادن FW توسط - Ryse

Hello

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: arshiya2002.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Ryse.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

.Rouzbeh..png

• توضیحات: با سلام خدمت شما ادین های عزیز.

ایشان هنگامی که وار هست ما را یک بار می برن تو دل گروه های دیگر خودش بدون اینکه کاری کنه کیلل میشه و به ما FW میده بعد یک بازیکن به نام Sepehr_ میاد تو بازی به آن بازیکن میگه که شما داخل Turf نیا بعد به ما که میرسه میگه باید بیاید.

الان به من FW داده خب کاملا درسته ولی بایذ به همه بازیکنیانی که در آن اقلیت حضور دارند باید مجازات بشن چون احساس میکنم داره پارتی بازی به عمل میاد عزیزم شما که لیدر اقلیت دسته متوسط هستی باید Buff بزنی نه مثل ما دست خالی وارد وار بشی.

بعد اینکه لطفا توسط ادمین های مربوطه به این موضوع رسیدگی بشه

• مدارک (فیلم یا عکس): 

https://uupload.ir/filelink/O0NANEtD7Y0W/fbfi_leader_bll.avi

• هاها 1

Solo is better                       

Arshiya.png 

Namju.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

|______به نام خدا_____|

با سلام خدمت شاکی محترم

اول از همه باید خدمتتون عرض کنم که گوش دادن به حرف رنک بالاتر دلبخواهی نیست و هر حرفی یا هر دستوری که از جانب شخصی میاد که مقامش از شما بالاتر است وضیفه است طبق امتیاز جنگی که اون شخص داشت و بخاطر آن هم مجازات شد، بنده تصمیم گرفتم برای کمتر شدن امتیاز منفی جنگ به ایشون اوانس بدم که نیا داخل Turf هرچند که امتیاز شما هم دست کمی از امتیاز ایشون نداره دلیل اخطار اقلیت شما امتیاز منفی شدن است.

در 6 ساعت قبل، KingArshiya گفته است:

ایشان هنگامی که وار هست ما را یک بار می برن تو دل گروه های دیگر خودش بدون اینکه کاری کنه کیلل میشه و به ما FW میده

عزیزم داخل مقر ما مقدار زیادی وسایل مختلف هست که میتونید با اون بیاید داخل Turf اگه هم وسایل نبود میتونستید به من بگید تا ماشین ها رو Respawn کنم.

الان به من FW داده خب کاملا درسته ولی بایذ به همه بازیکنیانی که در آن اقلیت حضور دارند باید مجازات بشن چون احساس میکنم داره پارتی بازی به عمل میاد

از کجا میدونید که نشدند؟!

تمام بازیکنانی که امتیاز 5- داشتند اخطار لفظی دریافت کردن و تمام کسانی که امتیاز 10- داشتند اخطار اقلیت دریافت کردن.

لیدر اقلیت دسته متوسط هستی باید Buff بزنی نه مثل ما دست خالی وارد وار بشی. 

من دیگه صحبتی ندارم.

+مدارک اخطار اقلیت شما به ادمین مربوطه ارسال میشه.

• هاها 1

??? ???????? ????? ?? ???
????? ?? ? ????? ?? ???????'? ????

!????? ?? ??? ????? ??????? ??

iNSaNe.png

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم.

طبق صحبت های لیدر و تاریخچه فکشن، تمامی کسانیکه امتیازشون منفی بود (از جمله خود شما و همون شخصی که میگید گفته شده نیا تورف) فکشن وارن دریافت کردند.

شکایت شما رد شد ، +بسته شد.

C₁₇H₂₁NO₄

There can only be one king 

PabloEscobar.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...