رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از Alirezzza - ناتوانی در کنترل ممبر های خود

Owner

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  Father.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  alirezzza.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات:  با سلام، یه سوالی پیش میاد، چه کسی Runner مارو با Hydra  یا Hunter مورد هدف قرار داده بود؟ همانطور که میدانیم هوا به زمین ممنوعه.
در فیلم مشخصه 2 بار شلیک توسط Hydra و یا Hunter صورت گرفته است به سمت Runner ما که با موتور درحال گریز بود
با فاصله این کار رو انجام داد یا در تصویر من مشخص نیست چه کسی این کار را انجام داده است، اما این برمیگردد به لیدریه ضعیفه جنابه Alirezzza که جلوی این کار ها را نمیگیرد و با شخص خاطی برخورد نمیکند، من بارها ریپورت دادم ولی هنوز اعضای NG دارن قانون شکنی میکنند

از جناب @RealSlimShady عزیز تقاضا دارم به بنده لطفا کنند و لاگ را چک کنند و در تاریخی که در فیلم مشخص هست چک کنند ببینند در این ساعت چه کسانی از اعضای NG که انلاین بودند، Hydra و یا Hunter از HQ براداشتند.
10/02/2021 ساعت 02:15

پ.ن: در صورت نیاز فیلم کامل که 5 دقیقه هست با کیفیت بالا برای ادمین مربوطه ارسال خواهد شد.

• مدارک (فیلم یا عکس): 

برای مشاهده فیلم کلیک کنید

فیلم کامل با حجم 70 مگابایت در صورت نیاز: https://s16.picofile.com/file/8424488442/bandicam_2021_02_10_02_13_34_646.mp4.html

ویرایش شده توسط JanSoN
  • دوست دارم که 1

Father.png

Don't Underestimate The Machine's Powe 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام.

مدرکی که شما ارسال کردید هیچ یک از حرف های شما رو تایید نمیکنه (هدف قرار دادن رانر با استفاده از هایدرا و هانتر). اما اگر اینطور هم باشه، دلیلی نداره لیدرِ فکشن بخاطر سوء استفاده ی اعضا مجازات بشه.

لیدر محترم گارد مسلط به قوانین هستند؛ درصورت قانون شکنی اعضا و وجود مدارک کافی، همیشه برخورد لازم در چارچوب قوانین را با اعضا داشته اند. 

بنده معنی این همه شکایت پی در پی و اصرار شما بر خاطی نشون دادن لیدر گارد رو نمیفهمم، لطفا به قانون زیر هم توجه داشته باشید:

نقل قول

در صورت شکایت بی مورد و الکی مجازات خواهید شد. (بین 5 تا 30 روز بن)

پست بسته میشه ، و اگر نیاز به توضیحات بیشتر یا تجدیدنظر از جانب سوپروایزر محترم @RealSlimShady باشه؛ نتیجه همینجا ارسال خواهد شد.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط Lalo
  • مرسی 2

C₁₇H₂₁NO₄

There can only be one king 

PabloEscobar.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...