رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از Farmande(پارتی) و توهین

RoHaM

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %28%28%28DEADPOOL%29%29%29.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: FarMandE.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: با سلام و خسته نباشید .

من میخوام گزارش(شکایت) از  لیدر اقلیت یدک کش بدم. من پست برای عضویت در اقلیت یدک کش داده بودم(3نفر پست داده بودیم) و پستم اکسپت شد و بعد از یکی دو روز ایشون این پس دادن : بازیکن Bevis درخواست شما پذیرفته شد. برای آزمون آماده باشید.|  و هیچ چیزه دیگری ننوشتن یعنی ما بوقیم ؟ ایشون فکر کنم گفتن Slot نداریم , اگر هم شما SLot نداشته باشین باید بهترین نفر از لحاظ سابقه و لول انتخواب میکردن . لیدرها باید برترین افراد رو بین چند نفری که اکسپت شدن انخواب کنن و ایشون فقط یک نفرو که در یکی از Ss ها مشاهده میکنید که گفتن دوستم هم هستن انتخواب کردن و ایشون رو Sub-leader خودشون انتخواب کردن در همون لحظه ی اینوایت ایشون رو Setrank کردن . بعدش من به ایشون زنگ زدم و گفتن ایشون دوستمه و من قرعه کشی کردم !!! من نمیدونم این قانون جدیده که لیدر ها باید برای انتخواب شدن در بین چند نفری که پست عضویت دادن باید قرعه کشی شه یا باید افراد از بین سابقه انتخواب شن ؟!!! و یک نکته ی دیگه هم هست که ایشون قبل از اینکه پستشون اکسپت شه ایشون رو اینوایت دادن در مدارکی که دادم در پایین مشاهده میکنید که ایشون بازیکن Bevis روقبل از اینکه پستشون در /Forum اکسپت شه ایشون رو اینوایت دادن و 10 دقیقه بعد ایشون رو ست رنک کردن ! و من امروز صبح اومدم به ایشون دوباره زنگ زدم که چرا اسمی از ما در فروم نبردن ؟ به من گفتن شما میخوای به من یاد بدین و منظور من این نبود ! و ایشون به من توهین کردن , لطفا رسیدگی کنید اشتباهات ایشون یکی دو دفعه نبوده !        **مدارک در پایین صفحه**

• مدارک (فیلم یا عکس): 

مدرکی  که ایشون هیچ اسمی از ما نبرده و اگر هم ما رو رد کرده دلیلش رو ننوشته :

Capture.PNG

مدرکی که ایشون قبل از اکسپت شدن پستشون در فروم ایشون رو اینوایت دادن :

Capturesas.PNG

دومین مدرک :

Capture%D8%B4%D8%B3%DB%8C%D8%B4%D8%B3%DB

مدرکی که ایشون میگم من قرعه کشی کردم و این بازیکن انتخاب شده !! مگه میخواین قایه موشک بازی کنین=)) که قرعه کشی قانون جدید اکسپ شدن برای تست هست ؟!!!   :میگن که Bevis دوست من هست درسته !

sa_mp_043.png

مدرک دوم ایشون میگن دوستم هستن :

sa_mp_044.png

مدرکی که ایشون به من توهین میکنن ! :

sa_mp_045.png

لطفا رسیدگی کنید با تشکر .

رهـــــNitrooــــــام

Dr.Roham

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...