رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از Alirezzza - ناداوری در جواب شکایات

Sami

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  Saman.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  alirezzza.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: سلام وقت بخیر مورد مربوط به شکایت بنده در قسمت شکایت اعضا می باشد که ایشون چنین پاسخ بنده را دادن 

اگر مدارکی دارید که عضو شما در حال زدن وانتد در LS بوده با Hydra لطفا به مسئولین ارائه کنید چون من نیم ساعت ایشون رو فایند داشتم و دیدم که وانتدی در کار نبوده و با SalawR داشتن دور دور میکردن! 

در ضمن راجب "بستن نقاط مهم توسط پلیس برای انجام عملیات و جلوگیری از سرقت بلامانع است." من تو این 7 سال ندیدم چنین قانونی رو!

ویرایش شده توسط Sami
.

Original Gangsters

* * *

Saman.png

* * *

SamanKhan.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نیازی به جواب دادن به شما نیست؛ افسر مدرک رو ارائه داده و بنده هم تقدیم سوپروایزر محترم کردم و ایشون فرمودن رد کنم که رد هم شد.

شما که نیم ساعته فایندی این مشکل شماس میتونی فایند نباشی.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط AlirezZza
تایپ
  • دوست دارم که 1
  • مرسی 1

?ما را هر چه هست دیگر حوصله ای نیست?

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه

@AlirezZza این طرز پاسخ گویی شما در شائن یک لیدر محیط کاربری فکر نکنم باشد درخواست پیگیری هرچه سریع تر دارم!

• مرسی 1

Original Gangsters

* * *

Saman.png

* * *

SamanKhan.png

لینک به دیدگاه

با سلام.

طبق این توضیحات:

توسط Meli

نقل قول

آیا شخصی که شکایت میکند نباید مدارک کافی و کاملی داشته باشد؟ سپس از ممبر درخواست مدرک کنیم؟

دقیقا این عکس چه چیزی را اثبات میکند؟ 

https://s16.picofile.com/file/8424015726/AG_SA_1914.jpg

احساس نمیکنید مدرک خیلی ناقص هست؟ اینکه پلیس به شهر LS همراه با Hydra وارد شدند اما اینکه ایشان چه کاری انجام میدادند مورد سوال هست آیا بازیکنی که دست به شکایت میبره برای چنین مسائلی تنها یک اسکرین شات و Find/ کافی میباشد؟

توسط کامیاب:

نقل قول

- به هیچ وجه نباید Hunter و Hydra وارد LS شود مگر اینکه مجرم در هواپیما یا هلیکوپتر در بالای شهر LS باشد.

مدرک شاکی ناقص است: 1. شاهد نمیتواند ثابت کند که عضو مربوطه به چه منظوری هایدرا برداشته است. 2. شاکی نمیداند که آیا مجرمی در هواپیما یا هلیکوپتر بالای شهر LS هست یا خیر.

+ هیچ پلیسی موظف به مدرک گرفتن از این موضوع نیست.

شکایت شما رد شد ، بسته شد.

C₁₇H₂₁NO₄

There can only be one king 

PabloEscobar.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...