رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت

FAlCON

ارسال‌های توصیه شده

من وارد event anim شدم که 1 دقیقه دیر اومده بودم .و سازمان دهنده ایونت من رو گرفت کشت بدون هیچ اخطاری!!!! که برو بیرون یا هر چی! اگر قرار باشه هر کی هر کاری میخواد بکنخ که نمیشه!!!

حالا بفرض گه من دیر رسیدم . حق با اونها باشه .فقط کافی بود بگن برو بیرون نمیشه و ... نه اینکه منو بکشن!!!!!

بعدشم وقتی ایونت میزارن یه لوکیشن میدن که من نمیدونم کجاس! تایم استارت ایونت 5 مین هست !چطور باید برسم؟؟؟

پس یعنی لول پایین ها چون مکان هارو دارن یاد میگیرن برن بدرک و کشته بشن؟؟؟؟

ضمن اینکه اقای  

ali_zapata[king]

سازمان دهنده ایونت بودن که تماس هم گرفتم باهاشون دلیل رفتارشم پرسیدم که قطع کرد!!!!!!

تازه گفتم شاید اشتب گرفته منو زده بازم رفتم سمت تیونت البته بار دوم خواستم تماشاچی باشم که بازم منو کشتن!!!!

ویرایش شده توسط FAlCON
کامل نبود
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

وقتی که اونتی گذاشته میشه، شما اگر نمیدونی کجاست اول می تونید از Service Taxi/ استفاده کنید. اگر اعضای تاکسی آنلاین نبودند از هلپر ها بپرسید.

همچنین در صورت شکایت ارگانیزر اونت می تونید در اینجا اقدام کنید.

@FAlCON

l79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gifl79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gifl79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gif

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5BR%5DADIKAL.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: HICH.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: داخل فبلم وازح است

• مدارک (فیلم یا عکس):http://s9.picofile.com/file/8303503584/gta_sa_2017_08_14_07_28_47_545.avi.html

???????????

NorthBuffer.png

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، RadiKal گفته است :

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5BR%5DADIKAL.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: HICH.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: داخل فبلم وازح است

• مدارک (فیلم یا عکس):http://s9.picofile.com/file/8303503584/gta_sa_2017_08_14_07_28_47_545.avi.html

با سلام

شما شکایتتون رو در اینجا پیگیری کنید

l79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gifl79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gifl79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gif

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

در در 9/18/2017 در 19:48، RezaJonz گفته است :

با سلام من از همه پلیر سرور شکایت دارم وحشی خستن

با سلام

شما شکایتتون رو در تالار زیر مطرح کنید

http://forum.arsacia.ir/forum/75-اعضا/

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

با سلام 

HajiCaeed.png

یوزر بنده به دلیل استفاده از چیت توسط ادمین keshish بن شده بنده از ایشون مدرک برای اثبات بن کردنشون میخوام با تشکر.

لینک به دیدگاه

با سلام 

HajiCaeed.png

Keshish.png

یوزر بنده به دلیل استفاده از چیت توسط ادمین keshish بن شده بنده از ایشون مدرک برای اثبات بن کردنشون میخوام با تشکر.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

با سلام پلیر [[mehdi]]  از من کلاه برداری کرد زمانی که خاستم خانه ام را به او بفروشم گفت از این cmd استفاده کن /sellhouse 154 qeymat منم گفتم چرا اونم گفت چون میخواهم پول به جیبم برسه منم زدم این cmd  را دیدم که خانه من با قیمت 154$ به فروش گذاشته شد......اوهم تن تن /sl داد تا ss نگیرم ولی من از زمانی تونستم ss بگیرم که گفت چقدر بهم پول میدی با خونتو پس بدم؟ با ادمین ها صحبت کردم گفتم اس اس من اینجوری گفتن اگه اینجوری باشه قبوله گفتم آره ss که گرفتم معلومه که داشته تن تن /sl میداده بم تا معلوم نشه چت ها 1.قشنگ تو ss میتونید ببینید که /sl زده 2.تو ss میبینید که نوشته چقدر بهم میدی تا خونه رو پس بدم

لینک به دیدگاه

در در 10/10/2017 در 15:14، hajcaeed گفته است :

با سلام 

HajiCaeed.png

Keshish.png

با سلام. شما باید شکایت خود را در بخش گزارش ادمین ها ارسال کنید!

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

در در 12/6/2017 در 15:17، MrEsfandiaR گفته است :

با سلام پلیر [[mehdi]]  از من کلاه برداری کرد زمانی که خاستم خانه ام را به او بفروشم گفت از این cmd استفاده کن /sellhouse 154 qeymat منم گفتم چرا اونم گفت چون میخواهم پول به جیبم برسه منم زدم این cmd  را دیدم که خانه من با قیمت 154$ به فروش گذاشته شد......اوهم تن تن /sl داد تا ss نگیرم ولی من از زمانی تونستم ss بگیرم که گفت چقدر بهم پول میدی با خونتو پس بدم؟ با ادمین ها صحبت کردم گفتم اس اس من اینجوری گفتن اگه اینجوری باشه قبوله گفتم آره ss که گرفتم معلومه که داشته تن تن /sl میداده بم تا معلوم نشه چت ها 1.قشنگ تو ss میتونید ببینید که /sl زده 2.تو ss میبینید که نوشته چقدر بهم میدی تا خونه رو پس بدم

سلام خدمت شما دوست عزیز.

متسفانه ما در قبال کلاهبرداری ها نمیتوانیم کاری انجام دهیم، ولی برای این کار در بروزرسانی جدیدی که خواهد آمد تدابیری اندیشیده شده! با این حال از شما پوزش میخواهیم.

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...