رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن دادن اشتباه توسط ادمین!

Mahdi

ارسال‌های توصیه شده

سلام!

اول از همه بگم بنده یکی از پلیرهای فعال سرورتون هستم.

تو عمرم تاحالا اینجوری بن نشده بودم!

موضوع ازین قراره:

بنده راب زدم و تا 4 وانتد در حال فرار بودم بعد ازینکه 4 وانتد شد پلیر آرین (Ruiner) به من کال داد که منم راب زدم بیا خونه ی توی ریچ من و من گفتم باشه!

اونجا با موتور که (King_Hidden) با من بود باهاش رفتیم تو خونه که روینر بود و ماهان.

دفعه اول که چنتا کاپ اومدن و کیل دادیم و دفعه ی بعد همشون اومدن که مارو کیل دادن و مردیم ...

حالا توی این فایت ادمین Twilight بود.

حالا ایشون به همه پلیرهایی که اون تو بودن تهمت اِیم رو زدن!!!

و تا الان ازین 4 نفر که توی فایت بودن رو بی دلیل بن دادن !

چون خودش گفته اِیم زدن.

حالا ایشون اومده بهم میگه فیلم داری از فایتت ؟؟ منم گفتم نه و ایشون بن داد منو به مدت 20 روز!

و جالب اینجاس توی فایت که از روینر (ارین) یکی از پلیرا شکایت کرده هنوز بن نشده!

و اینکه توی این FTP فقط خود Twilight از ما شکایت داشته و بقیه حرفی نداشتن.

و فقط کسرا (Kasra) از ارین شکایت کرده بود ، حتی خود کسرا شاهده که محمد همین ادمین توآیلایت از ما شکایت داشته..

ولی ما 3 نفر که بی گناه بودیم و کاری نکردیم توسط اقای محمد (Twilight) بن شدیم!

و سوال من اینه که کجای سرور و یا فروم نوشته شده که باید ما از فایت FTP فیلم بگیریم؟؟؟؟؟

اگرم باشه قبلش همیشه میگن مثل ایوِنت های پینت بال ..

ایشون بدون اینکه حرفی بزنه و چیزی بگ ما فیلم بگیریم اومده بن داده!

و میخاستم بگم اقای علی روی ادمین ها بیشتر نظارت داشته باش

من به شخصه خودم میگم نه اِیمی در کار بوده و نه چیتی و فقط چون خود ادمین شکایت داشته بی دلیل بن داده!

و اینم بگم شما با این ادمین ها پلیر هاتو از دست میدی بنده خودم یکی از پلیرهای فعال سرورت بودم و کلی شاهد دارم...

حتی شما خودت منو هم میشناسی..

هر روز توی سرور بودم بیشتر از نصف روز رو.!

من منتظر جوابتون هستم و منتظر انبن کردن من!

درغیراینصورت مجبورم بازی رو بزارم کنار .. با ادمین های که سرور شما دارن یروزی همه بن میشن اونم به دلیل اینکه طرف ادمینِ و شکایت کرده و فرد مجرم فیلم نداره!

درسته این قانونه ولی خیلی سختگیرانه نیس؟؟ باعث نمیشه پلیرهارو از سرور زده کنه؟؟ من اگه بجای شما بودم کلی تغییر میدادم و بجای داشتن روزانه 150 پلیر به 400 هم میرسیدن!

اینو واقعا جدی میگم..

منو بی دلیل بن دادن

و همچنین از Twilight شکایت دارم!

شما از ایشون تقاضای فیلم بکنید که من اِیم زدم؟؟ یا چیت؟؟؟

ممنون میشم جواب بدی هرچه سریعتر

موفق باشی

ویرایش شده توسط Mahdi
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مؤسس

با سلام.

نقل قول

ز. تقلب، مود ها، تبلیغ کردن

تقلب (Cheats):

ما اجازه نخواهیم داد بازیکنی از تقلب (Cheat) استفاده کند و در صورت مشاهده برای 20 روز از سرور محروم خواهیم کرد.
افرادی با سطح زیر 4 به صورت کامل همراه آی پی اشان از سرور محروم خواهند شد.

افراد تنها با ارائه فیلم از بازی خود می توانند اثبات کنند که به اشتباه از سرور محروم شدند و مدیریت مورد نظری که به اشتباه این کار را انجام داده تنبیه خواهد شد. (البته قبل از محروم کردن شما از شما مدرک طلب می شود)

در 

در در 12/23/2016 در 19:16، Mahdi گفته است :

و جالب اینجاس توی فایت که از روینر (ارین) یکی از پلیرا شکایت کرده هنوز بن نشده!

ایشون فیلم داده و چک شده؟ شمام میتونید درخواست فیلم کنید!

Aimbot تنها Cheat ای هست که بدون ارائه فیلم نمیشه در موردش قضاوت 100% کرد! بنابراین به همه میگیم که هنگام تیراندازی از بازی خود فیلم تهیه کنند یا تیراندازی رو فراموش کنن!

لینک به دیدگاه

سوال من اینه که

اگه ادمین از پلیر شاکی باشه ..

و پلیر فیلم نداشته باشه یعنی طرف چیتر حساب میشه؟؟

قانونه جالبیه!

منم از ادمین شکایت دارم که ایشون از کجا میدونه که من (ما) که 4 نفر توی فایت بودیم چیت زدیم؟؟ دقیقا توی همون روز از 4 نفر 3 نفرمون رو به دلیل نداشتن فیلم 20 روز بن داد.

فیلمی دارن که نشون دهنده اینه که ما چیت (اِیم) زدیم؟؟

درضمن این اولین باری هست که ادمین از من تقاضای فیلم کرده توی کل راب هایی که زدم و تعدادش از 200 هم بیشتره و پیشنهاد من اینه:

قبل از اینکه گارد ملی میخاد وارد بشه به همه رابرها بگه که فیلم بگیرن! شاید یکی فراموش کرده باشه! و این دلیل نمیشه که وقتی یکی فیلم نگیره چیتر محسوب میشه!

تا پیلر هایی مثل بنده بی دلیل بن نشن! و این بن دادن های الکی باعث میشه شما پلیرهایی رو از دست بدید که پایبند بودن و همیشه توی سرور بودن.

هرچند میدونم شما پلیرها براتون مهم نیست و ارزشی براشون قائل نمیشید و تنها پول اونها و گُلد خریدنشون براتون مهمه!

در 10 ساعت قبل، Ali گفته است :

ایشون فیلم داده و چک شده؟ شمام میتونید درخواست فیلم کنید!

شما از خود اقای محمد (twilight) بپرسید که فیلم رو چک کردن یا نه؟؟ اصلا فیلم رو گرفتن ؟؟

خود ارین به من گفت وقتی بهش گفتم فیلم دارم دیگه اقای محمد بیخیال شد!!!!!!

این چطور ادمینی هست؟؟ که اگه یکی فیلم نداشته باشه باید چیتر محسوب بشه و بن ؟؟

و بازم تاکید میکنم این بن دادن های الکی باعث میشه شما پلیرهای خوبتون رو از دست بدید ، این حرف من نیس بلکه همه ی پلیرها از بن دادن ها شاکی هستند از کسرا بگیرید تا بقیه ...

و من از شما درخاست انبن شدن رو میکنم!

و باور کنید از تمام پولی که خرج سرور کردم نمیگذرم و تمام این حرفام و کارام فقط واسه اینه که من هیچ چیت یا اِیمی رو نزدم!!

موفق باشی!

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 7 ساعت قبل، Mahdi گفته است :

قانونه جالبیه!

شما از این زاویه نگاه می کنید، از این زاویه هم نگاه کنید که اگر بازیکن فیلم داشته باشه یعنی Cheat نداره! (یا از داخل فیلمش معلومه که در حال استفاده از Cheat هست)

بعدشم ما فقط از Aimbot فیلم درخواست می کنیم که تنها راه تشخیص اش فیلم هست و راه تشخیص دیگه ای ندارد!

منم از ادمین شکایت دارم که ایشون از کجا میدونه که من (ما) که 4 نفر توی فایت بودیم چیت زدیم؟؟

شما به دلیل نداشتن مدرک در اصل Ban شدید! شما به قول خودت فایت داشتی و فیلمم نگرفتی؟ جالبه...

اینکه ما به بازیکنان میگیم از بازی خودشون فیلم بگیرن و به ما فیلم بدن در اصل برای اینه که حق کسی که Aiming اش واقعاً خوبه ضایع نشه! اگر مثلاً ما طبق حدس و گمان کسانی که به نظر Aimbot میزدن رو Ban کنیم خوبه؟

درضمن این اولین باری هست که ادمین از من تقاضای فیلم کرده

یک مثال برای شما میزنم، دزدی که یهو تصمیم به دزدیدن میکنه یعنی کل عمرش رو دزد بوده؟

شاید یکی فراموش کرده باشه!

شاید یکی فراموش کرده باشه که نباید آدم بُکشه! باید آدم بُکشه؟

هرچند میدونم شما پلیرها براتون مهم نیست و ارزشی براشون قائل نمیشید و تنها پول اونها و گُلد خریدنشون براتون مهمه!

داخل یک مغازه میوه و تره بار، کسی که میاد مثلاً سبزی میخره، باید واسه فروشنده مهم بشه؟ بره دستشم ببوسه؟ شما Gold خریدی و همون لحظه به طور آنی به شما تحویل داده شد و تا وقتی که از قانون شکنی نکردی بازی کردی و ازش استفاده کردی! الانم برای همیشه Ban نشدی و برای 20 روز Ban شدی! بعد از 20 روز اگر مثلاً با اون Gold ها ماشین خریده باشی آیا ماشینت Take شده؟

این دلیل نمیشه که وقتی یکی فیلم نگیره چیتر محسوب میشه!

عرض کردیم، شما به دلیل نداشتن مدرک Ban شدید، شما موظف به خواندن قوانین و رعایت آن هستید.

نقل قول

شما در زمانی که در حال استفاده از تفنگ هستید حتماً از بازی خود فیلم تهیه کنید.

دَر /\

باعث میشه شما پلیرهایی رو از دست بدید

کسی که قوانین رو رعایت نمیکنه خب از دست بدیم، حداقل اون 4نفر که درست بازی می کنن و رعایت می کنن از بازی عادلانشون لذت ببرن! این حق اون ها هست!

و باور کنید از تمام پولی که خرج سرور کردم نمیگذرم

بنده مجبورت نکردم که با وجود این قوانین و شرایط بازی کنی یا پولی خرج کنی! مجبورت کردم؟

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Ali گفته است :

شما از این زاویه نگاه می کنید، از این زاویه هم نگاه کنید که اگر بازیکن فیلم داشته باشه یعنی Cheat نداره! (یا از داخل فیلمش معلومه که در حال استفاده از Cheat هست)

بعدشم ما فقط از Aimbot فیلم درخواست می کنیم که تنها راه تشخیص اش فیلم هست و راه تشخیص دیگه ای ندارد!

خب اگر اینجا کسی  باشه که فیلم نداشته باشه و Cheat نزده باشه باید بن بشه؟؟ اصلا این عادلانس؟ بنظرت نباید به بازیکن اخطار یا چیزِ دیگه ای بدید؟؟ که اگر تکرار کرد اون موقع بن بشه؟؟ بنظرم این خیلی بهتره تا اینکه یهویی بن بدید! اونم یه 1 روز نه 2 روز بلکه 20 روز!!

شما به دلیل نداشتن مدرک در اصل Ban شدید! شما به قول خودت فایت داشتی و فیلمم نگرفتی؟ جالبه...

اینکه ما به بازیکنان میگیم از بازی خودشون فیلم بگیرن و به ما فیلم بدن در اصل برای اینه که حق کسی که Aiming اش واقعاً خوبه ضایع نشه! اگر مثلاً ما طبق حدس و گمان کسانی که به نظر Aimbot میزدن رو Ban کنیم خوبه؟

بنده هیچ موقع از رفتن به خونه موقعه ای که رابر بودم فیلم نگرفتم و فقط یادمه یکبار همین قضیه پیش اومد که گاردها داخل خونه شدن که یکی از ادمین ها اون موقع گارد بودن که قبل اینکه میخاستن شروع کنن به تمام رابرهای توی خونه گفتن که فیلم بگیرن ، پس چرا من اون موقع بن نشدم؟! پس بهتر نبود Twilight قبل اینکه شروع کنه بیاد بگه که ما فیلم بگیریم؟؟ درسته این تقصیر ما بود که فیلم نگرفتیم اما از قصد این کار رو نکردیم!

بنده توی Event های دوئل هروقت گفته بشه فیلم بگیرید ، فیلم رو میگیرم. خلاصه .....

ادمین نباید یه مدرک ارائه بده که ما چیتر هستیم یا نه؟؟؟ شما چطور حرف ایشون رو باور میکنین و از کجا معلوم اشتباه بن نداده باشن؟؟

الانم برای همیشه Ban نشدی و برای 20 روز Ban شدی!

درسته ولی 20 روز 1 روز نیست ، 20 روزه!! توی این 20 روز میتونستم کلی پیشرفت داشته باشم توی بازی و این بازی رقابتی هست و وقتی میبینم از بعضی ها عقب می افتم دیگه علاقه ای به بازی کردن ندارم.

کسی که قوانین رو رعایت نمیکنه خب از دست بدیم، حداقل اون 4نفر که درست بازی می کنن و رعایت می کنن از بازی عادلانشون لذت ببرن! این حق اون ها هست!

همون 4 نفری که درست بازی میکنن مطمعن باشین مثل ما موندگار نیستن و بازم به دست این ادمین ها به بهانه های مختلف بن میشن. :)

شما خودت فکر کن اگه توی قوانین تغییر ایجاد کنی باعث نمیشه پلیرهات بیشتر بشه؟؟ این واقعا برات مهم نیس؟؟ با اینکه من پلیرم ولی واسم مهمه که سرور پلیر زیاد داشته باشه.

من برای مثال میگم : بهتر نیست اگر کسی بنا به هر دلیل فیلم نداشته از تیراندازی و یا فراموش کرده باشه بجای بن دادن یک Warn دریافت کنه؟؟ و اگر تکرار کرد Ban بشه؟؟ این بهتر نیس؟

بنده مجبورت نکردم که با وجود این قوانین و شرایط بازی کنی یا پولی خرج کنی! مجبورت کردم؟

مجبور نکردین اما این دلیل نمیشه که ما پلی ندیم و بی دلیل یک پلیری رو بن بدن!! من نمیدونم چطور به شما ثابت کنم که Cheat ای یا Aim ای در کار نبوده؟؟؟

من اگه Cheat زده بودم حرفی نداشتم و قبول میکردم و منتظر تموم شدن 20 روز بودم یا اینکه گُلد میخریدم ، نمیومدم اینجا این تاپیک رو بزنم.

در 5 ساعت قبل، Ali گفته است :

عرض کردیم، شما به دلیل نداشتن مدرک Ban شدید، شما موظف به خواندن قوانین و رعایت آن هستید.

این حرف رو قبول دارم ولی بن دادن واسه 20 روز واقعا زیاده!

----------------

بنده از ادمین Twilight درخواست مدرک دارم که به شما تحویل بده ! که ایشون از کجا میدونن ما Aim یا Cheat ای رو استفاده کردیم؟؟؟

ینی اگه یک پلیر بدون هیچ مدرکی پلیر دیگه ای رو میگفت Aimer یا Cheater هست باید بن بشه؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 28 دقیقه قبل، Mahdi گفته است :

خب اگر اینجا کسی  باشه که فیلم نداشته باشه و Cheat نزده باشه باید بن بشه؟؟

کسی که فیلم نگرفته باشه اصلاً نمی تونه اثبات کنه که Aimbot نزده عزیز. Aimbot این شکلی هست!

اصلا این عادلانس؟

بله

بنظرت نباید به بازیکن اخطار یا چیزِ دیگه ای بدید؟؟

شما مرتکب قتل میشی باید بهت اخطار بدن؟

بنده هیچ موقع از رفتن به خونه موقعه ای که رابر بودم فیلم نگرفتم

بنده به Rob هیچ کاری ندارم! زمانی که شما دارید از تفنگ استفاده می کنید موظف به فیلم گرفتن هستید و ادمین یا هیچکس دیگه نیاز به هیچ مدرکی نداره و هر کسی که مورد اصابت تیر های شما قرار گرفته میتونه درخواست فیلم کنه، قوانــــــــــین رو بخونید بعد بازی کنید!

پس بهتر نبود Twilight قبل اینکه شروع کنه بیاد بگه که ما فیلم بگیریم؟؟

ادمین باید بیاد بهت بگه که فحش نده تا فحش ندی؟ باید تشریفتونو ببرید قوانین رو بخونید و رعایت کنید دوست عزیز!

اما از قصد این کار رو نکردیم!

اثبات کنید!

ادمین نباید یه مدرک ارائه بده که ما چیتر هستیم یا نه؟؟؟

ادمین کیه اصلاً؟ من دارم میگم کسی که مورد اصابت تیر هاتون قرار گرفته هم زمانی که شما فیلم نداشته باشید این حق رو داره که شمارو Ban کنه!

و از کجا معلوم اشتباه بن نداده باشن؟؟

شما فیلمتون رو بده من اون Admin رو Demote می کنم!

توی این 20 روز میتونستم کلی پیشرفت داشته باشم

چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی؟

علاقه ای به بازی کردن ندارم.

دوست عزیز، زمانی که شما اکانتتون رو ثبت نام می کنید یک صفحه میاد که میگه شرایط استفاده و قوانین رو مطالعه کنید و میگه آیا با قوانین و شرایط استفاده موافق هستید؟ تا زمانی که شما خیر را بزنید از سرور Kick می شوید و نمی توانید به بازی وارد شوید! امتحان کنید!

اگه توی قوانین تغییر ایجاد کنی باعث نمیشه پلیرهات بیشتر بشه؟؟

شما پیشنهاد بهتری برای تشخیص Aimbot داری بفرما عزیز!

ما پلی ندیم و بی دلیل یک پلیری رو بن بدن!!

اولاً که کسی بی دلیل شمارو Ban نکرده اما خوندن شرایط استفاده ضرری هم نداره! https://arsacia.ir/tos

ولی بن دادن واسه 20 روز واقعا زیاده!

شما می توانید با خرید 2000Gold خودتونو Unban کنید! دوست ندارید Gold بخرید صبر کنید تا Unban بشید!

بنده از ادمین Twilight درخواست مدرک دارم که به شما تحویل بده ! که ایشون از کجا میدونن ما Aim یا Cheat ای رو استفاده کردیم؟؟؟

اصلاً نیازی به مدرک نیست! شما مدرک ارائه ندادید و همین کافی هست.

ینی اگه یک پلیر بدون هیچ مدرکی پلیر دیگه ای رو میگفت Aimer یا Cheater هست باید بن بشه؟؟؟؟؟؟

خیر عزیز، کسی که به نظر کسی در حال استفاده از Aimbot هست Report/ میزنه و به ادمین میگه که از طرف درخواست فیلم کنه و اگر فیلم نده Ban میشه.

• دوست دارم که 1

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Ali گفته است :

چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی؟

عجب!! شما هنوز فکر میکنی بنده چیت زدم؟؟

پس این همه حرفم الکی بوده و خودمو دارم خسته میکنم.

به هرحال من دیگه حرفی واسه گفتن ندارم و میدونم ادامه هم بدم فایده نداره.

حیف وقت و زمانی که واسه سرورتون گزاشتم واقعا بعضی چیزها آدمو پشیمون میکنه.

خسته نباشید.

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 19 دقیقه قبل، Mahdi گفته است :

شما هنوز فکر میکنی بنده چیت زدم؟؟

بنده زمانی که شما فیلم ندادید نه میدونم که Cheat زدی نه میدونم که Cheat نزدی!

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...