رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

تحول در سیستم cop

Felatios

ارسال‌های توصیه شده

سلام میخوام یه نظری بدم که انشالله عملی بشه

با سیستم جدید خودکار ms ای سیستم جوری باشه که فقط ms به ۶۰ متری بازیکن که رسید خودکار ms بده نه نیاز به cmd باشه نه اگر حواسمون نبود بدون زدن کلیدی t اینترو زده و از ماشین بیوفتیم وقتی به ۶۰ متر رسیدیم خودکار ms بده و هر ms ۱۰ ثانیه باشه تا هم ناحقی نشه در مقابل وانتد کیل از نظر بعضی پیدی ها که ۱ ثاننیه یکبار ms میدن تا وانتد کیل کنن این سیستم وقتی با ۳ تاms واجه شد خودکار وانتد ۲ بده امید وارم عملی بشه و حتی اینکه مشاهده یکی خودشو وانتد دار میکنه همه میرن سراغش ار اون طرف همه دسته جمعی میرن راب خب اینجا کسی میدونه این بدبختا گول خوردن یه کاری کنید روی گوشی cop app کلید مخصوص باشه تا تیید بشه تا ۶ ۷ نفری نرن سر یک پلیر ۱ وانتد دار پس مثل service mechanic باشه تایید بشه کسی باز اون سرویسو تایید نکه مرسی نظرات و پیشنهادات رو در پایین بنویسید @Mepogent @Erfandf @MrAfshin و..........

نظرات لطفا

ویرایش شده توسط Amirsattari

ما ملت شهادتیم?اما حسینیم بیا ما منتظریم ??مرد این میدان ما هستیم برای شما???

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

چرا اول پیشنهاد ها میزنید تحول ؟ انگار حس بزرگی پیدا میکنید نسبت به بقیه پیشنهاد ها ؟

شاید یه پلیس از رو کرم 3تا بده بعد نخواد وانتد بده اونوقت چی میشه ؟؟

ناموسا یه ذره از دید های دگ ببینید موضوع رو بعد پیشنهاد بدین.

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Amirsattari گفته است:

روی گوشی cop app کلید مخصوص باشه تا تیید بشه تا ۶ ۷ نفری نرن سر یک پلیر ۱ وانتد دار پس مثل service mechanic باشه تایید بشه کسی باز اون سرویسو تایید نکه

همین الان هم یک پلیس میاد دنبال کسی ک وانتد داره

ایده خوبی نبود

کاش یکم برف بیاد آدم بسازیم ...

N0B0DY.png

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Xtra گفته است:

چرا اول پیشنهاد ها میزنید تحول ؟ انگار حس بزرگی پیدا میکنید نسبت به بقیه پیشنهاد ها ؟

شاید یه پلیس از رو کرم 3تا بده بعد نخواد وانتد بده اونوقت چی میشه ؟؟

ناموسا یه ذره از دید های دگ ببینید موضوع رو بعد پیشنهاد بدین.

خب یکن تغییرش بدن از نظر وانتد دادن وانتد دادنو خودکار نباشه خوبه تو اگر afk باشی بعضی وانتد کیلت میکنن عزیزم

در ۱ ساعت قبل، N0B0DY گفته است:

همین الان هم یک پلیس میاد دنبال کسی ک وانتد داره

ایده خوبی نبود

خب داداش منظورم از نظر دنبال کسی میاد چه بیاد چه نیاد اخرش باید بیاد اونم باشه که ۱۰۰ نفر نیان دنبال یه نفر مثل سیستم مکانیک دیگه ۲ نفر نرن یک نفر بیشتر نره خودت کاپ بودی مگفتی نظر خوبیه

در 2 ساعت قبل، MisGuiDaD گفته است:

تشک پتو هم اگه خاستی بگو بیاریم ?

منظور؟

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، Amirsattari گفته است:

خب داداش منظورم از نظر دنبال کسی میاد چه بیاد چه نیاد اخرش باید بیاد اونم باشه که ۱۰۰ نفر نیان دنبال یه نفر مثل سیستم مکانیک دیگه ۲ نفر نرن یک نفر بیشتر نره خودت کاپ بودی مگفتی نظر خوبیه

داداش تا جاییکه من میدونم الان یگ پلیس یکیو Cuff میکنه و پلیس دیگه ای نمیتونه اونو دستگیر کنه بجز خودش 

کاش یکم برف بیاد آدم بسازیم ...

N0B0DY.png

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، Amirsattari گفته است:

با سیستم جدید خودکار ms ای سیستم جوری باشه که فقط ms به ۶۰ متری بازیکن که رسید خودکار ms بده نه نیاز به cmd باشه نه اگر حواسمون نبود بدون زدن کلیدی t اینترو زده و از ماشین بیوفتیم وقتی به ۶۰ متر رسیدیم خودکار ms بده و هر ms ۱۰ ثانیه باشه تا هم ناحقی نشه در مقابل وانتد کیل از نظر بعضی پیدی ها که ۱ ثاننیه یکبار ms میدن تا وانتد کیل کنن این سیستم وقتی با ۳ تاms واجه شد خودکار وانتد ۲ بده امید وارم عملی بشه و حتی اینکه مشاهده یکی خودشو وانتد دار میکنه همه میرن سراغش ار اون طرف همه دسته جمعی میرن راب خب اینجا کسی میدونه این بدبختا گول خوردن یه کاری کنید روی گوشی cop app کلید مخصوص باشه تا تیید بشه تا ۶ ۷ نفری نرن سر یک پلیر ۱ وانتد دار پس مثل service mechanic باشه تایید بشه کسی باز اون سرویسو تایید نکه مرسی نظرات و پیشنهادات رو در پایین بنویسید @Mepogent @Erfandf @MrAfshin و..........

نظرات لطفا

چشم حتما چون شما گفتی چشم 

وات دِ فاز یا سیدی؟ 

4 تا واتند کنار هم هستن 4 تا کاپ میرن بعد از اونجایی که رندوم هست اومدیم 4 تاش به یه نفر /ms داد 

ضمنا کلا تا 60متر میشه /ms و... داد 

و بین هر cmd از جمله /ms /mv و... 4 ثانیه فرصت بینشون هست 1 ثانیه کجا بود؟! شاید طرف سر 3 تا /ms وایساد یعنی باید واتند بگیره؟ سر 3 تا /mt وایساد یعنی باید وانتد بگیره؟ 

جات بودم کلا تاپیکو حذف میکردم

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Amirsattari گفته است:

شما فقط سر سر میخونید یا درک میکنید من اینو میزارم کلا بقهمید بعد جواب بدید اصلا نمفهمید چی گفتم چرا خنگید شماها باو الان عکس بعد ۴ ثانیه که هیچ ۴ صدم ثانیه ms میدن خب بعضی کرم دارن من میگم اکست شه یک نفر بره و ms ۱۰ ثانیه باشه ولی وانتد دادن خودکار نباشخ ایجوری نه کسی خورده شیشه داره هر ۱ ثانیه ms میده فرد تا بیاد g کنه اون ۲ وانتد میده میشه وانتد کیل بفهم چی میخونی

بحث وانتد کیل باشه همه دستاشو خب کار میکنه عزیزم ۶ واند دارو کیل کن ۱۰ کی حد عقل میگیری اما اگر cuff بشه ۵ کی هم از نظر پول هم از نظر activity عزیزم چیزیو نمیدونی خواهش میکنم. نظرات چرت ننویس دارم میگم تایپک که میزاریم برای فهم نه برای خوندن مثل درسته باید بفهمی موضوعو عجب

اولین چیز اینکه من کی حرف دسگیر کردن اوردن دومین کلمه اینکه خب اگر دسگیر شه درست ولی کشی نمیگیه من دارم میگرم سراغ فلان کس ۳ تا میرن اون طرف اپنجا برای راب خالی ممیونه برای زدن راب کار پلیز خیلی زاحت میشه کاری کنن اکستی شه که ۱۰ نفر نرن یکیو بگیرن یک نفر بره یکیو بگیره و اینکه برای ms خودکار برای خودتونه ms خودکار وانتدش خودکار نباشه خوبه خب اگر کسی باشه 1 ms میده بعد وانتد کیل من اینارو شناختم که اینارو میگم خوشگل

قربون شکل ماهت برم ایشالا بری cop خودت میفهمی ? نیاز به توضیح نیست 

یاحق ??

King Of The North

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، Amirsattari گفته است:

بعضی پیدی ها که ۱ ثاننیه یکبار ms میدن

عزیز /ms سه ثانیه limit داره چجوری 1 ثانیه یه بار میدن؟

در 12 ساعت قبل، Amirsattari گفته است:

خب یکن تغییرش بدن از نظر وانتد دادن وانتد دادنو خودکار نباشه خوبه تو اگر afk باشی بعضی وانتد کیلت میکنن عزیزم

خب این کار غیر قانونی هست اگه شما قبل از اینکه کاپ نزدیک شما باشد afk کنید آن فرد نمی تونن وانتد بده

Sprint.png

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Dignity گفته است:

عزیز /ms سه ثانیه limit داره چجوری 1 ثانیه یه بار میدن؟

جدیدا میشه مگه نمیدونستی ??? فک کنم یه گیم دیگه پلی میده 1 ثانیه میشه داد????

در 9 دقیقه قبل، Amirsattari گفته است:

?خوب عزیز کرم داری چرت میگی بعد میگی خودت برو کاپ?

هر وقت شعور حرف زدن داشتی تاپیک بزار کل ucp من کاپ هست بیشتر از تو از قوانین اطلاع دارم سابقمم بیشتره

ویرایش شده توسط djamer

King Of The North

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، djamer گفته است:

هر وقت شعور حرف زدن داشتی تاپیک بزار کل ucp من کاپ هست بیشتر از تو از قوانین اطلاع دارم سابقمم بیشتره

لیدر PD هم بوده پس از تو بیشتر اطلاعات داره

تازه من 2 ماه تو کاپ بودم همچین چیزی کی میگی نبود نمی دونم اینارو از کجا میگی :|

Sprint.png

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، djamer گفته است:

جدیدا میشه مگه نمیدونستی ??? فک کنم یه گیم دیگه پلی میده 1 ثانیه میشه داد????

هههه مزه ها برات کاپ میارم میخندی خب حرف الکی نزن ۱ ثانیه از عمد میده اکتیویتی بزنه.... خدا

در 11 دقیقه قبل، djamer گفته است:

افرین که بلدی برو شکایاتو ببین بعد حرفف......ناسزا بزن عزیز همه ی شکایت مربوط به ms. دادن به موقع خیلی کم اتفاق میوفته و پلیر ها سریع وانتد کیل میشن

در 6 دقیقه قبل، Dignity گفته است:

تازه من 2 ماه تو کاپ بودم همچین چیزی کی میگی نبود نمی دونم اینارو از کجا میگی :|

شما درس میفرماسید برو شکایاتو بببین هم ms. در کمتر ۴ ثانیه داره اتفاق میاوفته

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، Amirsattari گفته است:

ms ۱۰ ثانیه باشه

فشنگ داری میگی اقای مجرم بیا فرار کن :| 

این طوری که تو می گی اگه بشه که بیشتر وانتد ها فرار می کنن

تا پلیس به شما MS میده شما باید سریعا در ماشینش G کنید 

در 32 دقیقه قبل، Amirsattari گفته است:

اولین چیز اینکه من کی حرف دسگیر کردن اوردن دومین کلمه اینکه خب اگر دسگیر شه درست ولی کشی نمیگیه من دارم میگرم سراغ فلان کس ۳ تا میرن اون طرف اپنجا برای راب خالی ممیونه برای زدن راب کار پلیز خیلی زاحت میشه کاری کنن اکستی شه که ۱۰ نفر نرن یکیو بگیرن یک نفر بره یکیو بگیره و اینکه برای ms خودکار برای خودتونه ms خودکار وانتدش خودکار نباشه خوبه خب اگر کسی باشه 1 ms میده بعد وانتد کیل من اینارو شناختم که اینارو میگم خوشگل

خب خوشگل راب چه ربطی به PD داره؟ راب رو همیشه NG و FBI رسیدگی می کنن.

تا وقتی که Collab PD باز نباشه NG نمی تونه بره به وانتد PD رسیدگی کنه پس اطلاعات شما کمتره عزیز :)

بعدش من خودم 2 هفته PD بودم همچین چیزی که تو میگی نبود فقط هر از گاهی 2 نفر می رفتن به یه وانتد که اونم هر کس زود تر رسیده باشه دستگیر میکرد

و نفر بعدی می رفت به بقیه وانتد ها، بعدشم تو چت D/ وارن دستگیر کردن یک فرد هست اگه با اونجا دقت داشته باشید دیگه وقتی یکی دستگیر شده نمیری سرش :|

Sprint.png

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Amirsattari گفته است:

هههه مزه ها برات کاپ میارم میخندی خب حرف الکی نزن ۱ ثانیه از عمد میده اکتیویتی بزنه.... خدا

افرین که بلدی برو شکایاتو ببین بعد حرفف......ناسزا بزن عزیز همه ی شکایت مربوط به ms. دادن به موقع خیلی کم اتفاق میوفته و پلیر ها سریع وانتد کیل میشن

گردنم کلفته فحش دادم تو تنم وجودشو داشتم دادم ???

در 9 دقیقه قبل، Dignity گفته است:

والا ایشون مثل اینکه لیدر بوده رنک 5 کاپ داره?

King Of The North

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Dignity گفته است:

فشنگ داری میگی اقای مجرم بیا فرار کن :| 

این طوری که تو می گی اگه بشه که بیشتر وانتد ها فرار می کنن

تا پلیس به شما MS میده شما باید سریعا در ماشینش G کنید 

خب خوشگل راب چه ربطی به PD داره؟ راب رو همیشه NG و FBI رسیدگی می کنن.

تا وقتی که Collab PD باز نباشه NG نمی تونه بره به وانتد PD رسیدگی کنه پس اطلاعات شما کمتره عزیز :)

بعدش من خودم 2 هفته PD بودم همچین چیزی که تو میگی نبود فقط هر از گاهی 2 نفر می رفتن به یه وانتد که اونم هر کس زود تر رسیده باشه دستگیر میکرد

و نفر بعدی می رفت به بقیه وانتد ها، بعدشم تو چت D/ وارن دستگیر کردن یک فرد هست اگه با اونجا دقت داشته باشید دیگه وقتی یکی دستگیر شده نمیری سرش :|

ولش کن بزار شاد باشه با این تاپیکش??

هنوز کاپ نرفته اطلاعی نداره دوست نداره جواب حقم میدی ناراحت میشه زور بهش میاد?

تا درودی دیگر بدرود???

King Of The North

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Amirsattari گفته است:

داداش برو PD بعد Timestamp/ تو روشن کن بعد MS بده @Ali به خاطر همین چیزی که میگی 4 ثانیه Limit  گذاشته 

یعنی این همه update برا Cop داده اینو بهش فکر نکنه؟ :|

اگر می گی مه 2 نفر مرن سره یه وانتد ( یکی G باش) خب اگه هردو باهم MS بدن اون فردی که بار دوم MS میده مجازات می شه تمام حرفایی که تو میگی مجازات داره

Sprint.png

لینک به دیدگاه

خب اقا من دیگه حرفی ندارم ولی مجازات به جایی که بشن سیستم عوض شه باو

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Amirsattari گفته است:

خب اقا من دیگه حرفی ندارم ولی مجازات به جایی که بشن سیستم عوض شه باو

سیستم انشالله در PYL :)

@djamer سره مارو اینجا گرم کرد پست اش پرطرفدار ترین شه الکی بحث کردیم :|

Sprint.png

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Dignity گفته است:

سیستم انشالله در PYL :)

@djamer سره مارو اینجا گرم کرد پست اش پرطرفدار ترین شه الکی بحث کردیم :|

?????????????????????

اره دمش گرم خدایی کیف کردیم ??????

King Of The North

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان
در 23 ساعت قبل، Amirsattari گفته است:

نظرات لطفا

زیاد با سیستاماتیک کردن دستور ها موافق نیستم ولی در حالت کلی یه مشکل هست تو این پیشنهاد.

بر فرض مثال جایی که شما می خوای بری ۴ تا بازیکن هست که دارای درجه ی تحت تعقیب هستند و همشون رو باید دستگیر و به زندان انداخت.

الان بین این افراد سیستم به چه کسی MS بده؟

همین الان هم  فقط یک نفر دنبال شخصی که تحت تعقیب هست میره چون قبلا تو چت اقلیت باهم هماهنگ میشن

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...

نظرم + هست.

باید MS ها بدون نیاز به ID یاشه.

برای مثال /Ms میزنیم اگه کسی اطرافمون وانتد داره برای اون بره اگه چند نفر وانتد داش نزدیک ترین.

• دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان

نظر بنده درباره ی این پیشنهاد - می باشد.

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...