رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Aim mehrshad333

SkRLeX

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Sk%5BR%5DleX.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: mehrshad333.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: mahdilasemi.png

• توضیحات: در اخرین لحظه یکدفع چرخیدن و تمام تیر هاشان اصابت کرد , به ایشان گفته بودم که فیلمشان را نگه دارند

• مدارک (فیلم یا عکس): http://s9.picofile.com/file/8299683034/gta_sa_2017_07_05_14_35_20_394.avi.html

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خدمت دوستان گرامی                           آقای عزیز آیا تا به حال pb رفتید؟.                 وقتی بدون نشونه گیری از فاصله ی نزدیک تیر بزنیم شما راحت kill می‌شید حتی بعد event شما منو تهدید کردید که گزارش میدم من به شما توضیح دادم که cheat نزدم و چیت ایم در باره ی او تحقیق کردم و مشاهده شد کسی که به شما نزدیک تر است به او برخورد میکند ولی شما از من دور بودید پس چرا همان لحظه ی اول kill نشودید؟ بعدشم orginal event /die کرده بود و به من نزدیک تر بود پس چرا تیر به او نخورد اگه چیت بود  orginal event هم بعد کیل تو کیل می شد همان طور که در فیلم می‌بینید بد کیل این آقا تیر های من چرا به orginal event نخورد او که به من نزدیک بود و باید کیل میشد و اگر چیت بود تو یه تیر کیل می‌شدی ویلیام من ۴۰۰ تیر گرفتم که فقط از اونا۲۰۰ مونده بود 

با تشکر 

لینک به دیدگاه

شاید من نزدیک ۲۰۰ تیر به این آقا زدم که بیشترشان اصابت نکرد 

مسله این است اگر چیت هسته چرا orginal event kill نشد؟ وبعد کیل این آقا چرا تیر های من به دیوار عصابت کرد؟ :)

لینک به دیدگاه

طبق قانونی که فاندر عزیز علی تایین کردن شما باید از تمامی موقعیت هایی که از گان استفاده میکنید فیلم تهیه کنید مخصوصا در ایونت ، و من فقط از شما درخواست فیلم اون صحنه رو دارم ، بهتون گفته بودم که فیلم رو نگه دارید ، پس بهونه نیارید

با سپاس فراوان از تیم زحمت کش staff

لینک به دیدگاه

با سلام، بازیکن @Mehrshadiran اگر فیلم دارید در اختیار ما بذارید، در غیر این صورت از سرور محروم میشید!
موفق باشید.
                                                                                                                                      ǶуρησтιƇ# 
                                                                                            http://s8.picofile.com/file/8300251600/me.png

ویرایش شده توسط FaRHaN

Yσυя νєιηѕ ЯυN ΣмρTч

ƓυƝƓσƊ#
FaRHaN.png

لینک به دیدگاه

با سلامی دوباره، ما موظف هستیم حتی اگر شمتا شکایت رو پس بگیرید هم رسیدگی کنیم! بازیکن @Mehrshadiran باید فیلم خودشون رو همین جا بذارن.
موفق باشید.
                                                                                                                                       ǶуρησтιƇ# 
                                                                                            http://s8.picofile.com/file/8300251600/me.png 

Yσυя νєιηѕ ЯυN ΣмρTч

ƓυƝƓσƊ#
FaRHaN.png

لینک به دیدگاه

با سلام، بازیکن مورد نظر به دلیل نداشتن فیلم به مدت 20 روز از سرور محروم شدن.
موفق باشید، بسته شد.
                                                                                                                                       ǶуρησтιƇ# 
                                                                                          me.png  

Yσυя νєιηѕ ЯυN ΣмρTч

ƓυƝƓσƊ#
FaRHaN.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...