رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

OsMeyL | خودداری از رنک آپ

Mary

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Maryam.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: OsMeyL.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: 

با سلام خدمت مسئول رسیدگی به شکایت.

وظیفه هر لیدر رنک آپ کردن اعضای فکشن هست مثل وقتی که لیدر ملزم به پاک کردن FW بعد از 14 روز هست. این وظیفه رو ما در مواقع ضروری به لیدر یادآوری میکنیم.

من روز میتینگ مثل هر انسان فراموش کار دیگه ای نمیدونستم رنک آپ دارم. بعد از 24 ساعت از میتینگ متوجه شدم که 4 میتینگ بودم و باید رنک 3 میشدم. به لیدر مربوطه یاد آوری کردم گفتن چک میکنن. دوباره من یک روز کامل منتظرشون موندم و ایشون بعد 24 ساعت آنلاین شدن. وقتی ازشون پرسیدم که چک کردین؟ گفت آره، "میتینگ" رنک آپ میشی.

سوال من اینه، کجای قوانین فروم نوشته شده که رنک آپ فقط در روز میتینگ انجام میشه؟ یعنی اگر کسی AV داشته باشه بخاطر اون AV رنک آپ نشه و وسط هفته AV اون فرد پاک بشه مجبوره یک هفته دیگه برای رنک آپ بعدیش صبر کنه؟

همونطور که میدونید برای دسترسی به هر رنک شما باید تعداد مشخصی میتینگ رو حضور داشته باشید و میتینگ های قبلی در اون لحاظ نخواهد شد. چون من فراموش کردم و 24 ساعت بعد میتینگ به ایشون مراجعه کردم باید مثل فردی که AV داره باهام برخورد بشه و یک هفته از رنک آپ و رنک آپ بعدی و بعدی و بعدی عقب بیوفتم؟!

امیدوارم رسیدگی لازم انجام بشه.

• مدارک (فیلم یا عکس): 

AG_SA_0330.jpg

908.PNG

• مرسی 1
  • هاها 1
  • ناراحت 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم @Mary

لیدر @AwMiR 24 ساعت فرصت برای ارائه دفاعیه دارا خواهد بود.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم و ادمین @Markeloff عزیز!

شما بلافاصله پس از جلسه هفتگی از بازی خارج شدید و هیچ حرفی نزدید!درصورتی که تمامی ممبر هایی که رنک آپ داشتن تا 1 ساعت بعد از میتینگ منتظر موندن و یکی یکی به من میگفتن و چک میکردم و رنک آپ کردم (حتی کسانی که رنک آپ نداشتن چک کردم و توضیح دادم چند میتینگ دیگه رنک شما ارتقا میکنه) من اخطار اقلیت شمارو ظرف 14 روز پاک کردم 

ولی شما قبلش به من نگفته بودید که رنک آپ هم نگاهی بنداز و این سهل انگاری خودتون رو نشون میده که براتون مهم نبوده!

در 14 ساعت قبل، Mary گفته است:

این وظیفه رو ما در مواقع ضروری به لیدر یادآوری میکنیم.

شما روز قبل میتینگ یا حتی موقع میتینگ هم یادآوری میکردید رنک آپ میشدید(البته اینکه آنلاین نمیشدید هم بی تاثیر نبوده که یادتون بره)

بعد از 24 ساعت از میتینگ متوجه شدم که 4 میتینگ بودم و باید رنک 3 میشدم

با یک حساب و کتاب سرانگشتی از مدرکی که خودتون قرار دادید میشه فهمید که بیش از 24 ساعت از جلسه هفتگی اقلیت گذشته و تقریبا دو روز شده که تازه یادتون اومده یاداوری کنید! و سوال اینجاست! مگه من با شما مشکلی دارم که رنک آپ نکنم؟اگه مشکل داشتم باهاتون چرا بدون اینکه به من بگین اخطار اقلیت شمارو پاک کردم!!!پس اینجا متوجه میشید که مشکل از خودتون بوده و میتونستید مثل تمامی ممبرها توی میتینگ بگید رنک آپ دارم چک کن!

سوال من اینه، کجای قوانین فروم نوشته شده که رنک آپ فقط در روز میتینگ انجام میشه؟

با صحبت هایی که با مسئول ليدر ها SFC صورت گرفت درمورد شما گفتن که فقط توی میتینگ رنک آپ امکان پذیره و زمانی که شما توی /F به من گفتید دیگه کار از کار گذشته بود و گفتن که تا میتینگ بعدی باید صبرکنید!

?شما خیلی گلی ولی ما دیگه پیپر نداریم? 

OsMeyL.png

لینک به دیدگاه

با سلام

طیِ صحبت های زده شده با مسئولین، شما این هفته که جلسه داشتید، رنک آپ خواهید شد، همچنین جلسات شما محسوب می شود.

+بسته شد.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...