رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

برگشت دادن اكانت

KurDBoY

ارسال‌های توصیه شده

با عرض سلام خدمت اقا علي @Ali و اقا دانيال @Danial
قضيه از انجا شروع شد وقتي كه از سرور رفتم من ايميل ي كه به اكانت وصل شده بود روش يه اكانت ClashOfClans متصل به اكانت بود را فروختم و تا الان كه ٢ سال گذشته ايميل و فراموش كردم
افشين اقا ، لطفا كردند ايميل اكانت خودم را كه EdmonD است رو بهم دادند من به يارو ايميل دادم كه الان متن شو ميزارم

ايميل اكانت هم Zanko.Ja577@Gmail.Com

متن ايميل:
( با سلام خدمت شما دوست عزيز
دوست عزيز اين ايميل رو يه اكانت ClashOfClans مي باشد كه اسمش .StonE. كه صاحب اولش من بودم قبل از اون كه اكانت رو بفروشم رو همين ايميل من بازي Gta انلاين بازي مي كردم كه واسه اكانت م اين ايميل رو زده بودم . الان رمز اكانت Gta انلاين رو فراموش كرده ام . اگر شما لطف كنيد و اگر ميشه يه ايميل براتون مياد كه حاوي يه لينك مي باشد كه به اكانت Clash شما هيچ ربطي نداره . اگر ميشه اون لينك رو براي من بفرستيد كه بتونم رمز اكانت Gta انلاين م رو عوض كنم . يا حتي مي تونيم يه روزي بياد جايي كه در حضور خودتون اين كار رو انجام بدم. يا بياد تلگرام كه بيشتر توضيح بدم براتون.
با تشكر روز خوش )

من بهشون چند بار ايميل دادم اما جواب ندادن

حتي اين اكانت EdmonD اسمش يه چيز ديگه بود اما تو سايت بريد قسمت اسم هيچي نشون نميده مي توانيد اسم .StonE. رو سرچ كنيد ميبينيد كه مال دو سال پيشه كه واردش نشدم

الان من ميخوام چندتا مدرك ديگر بهتون بدم كه اطمينان حاصل فرماييد كه ان اكانت متعلق به من مي باشد كه دقيق ١ سال زحمت كشيدم براش تا لول ٢٨ شد

در همان زمان ها بود كه ليدر تاكسي شدم كه يك هفته بعد از ان هم هلپر شدم

اولين مدرك عكس از شناسنامه ام است
١) مدارك لازم در پيام خصوصي براتون مي فرستم

دومين مدرك 

٢)مدارك لازم در پيام خصوصي براتون مي فرستم

و سومين مدرك اينه كه وقتي تو بازي انلاين شدم مي توانيد اكانت KurDBoy را Check كنيد و ايميل ي كه به اكانت وصل شده است رو ببنيد

من فقط ازتون مي خوام كه يه كاري كنيد اين اكانت برگرده بخدا خيلي براش زحمت كشيد

حتي اين اكانت انقدر برام مهمه و براش زحمت كشيدم حاظر هستم اگر شده با پول هم اكانت رو دوباره بدست بيارم

خيلي ممنون منتظر جواب تون هستم

لطفا فقط اقا علي يا اقا دانيال جواب بدهند

Kurd_Boy.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با عرض سلام و خسته نباشيد

مي دونم سرتون شلوغه ولي لطفا به فكر ما ، ممبر ها هم باشيد

اسم اكانت EdmonD 

سوابق كاري : ليدري تاكسي در تاريخ 2015/06/27 و هلپر لول 1 در تاريخ 2015/07/10 لول 28

رفرال اي دي : بين 19000 تا 21000 مي باشد

اكانت مولتي : EdmunD 

لول 10

من از شما مي خواهم كه اگر لطف كنيد اكانت هام رو بهم بر گردانيد 1 سال زحمت كشيدم كه اين اكانت لول 28 شد

حتي شده مدارك رو ارائه مي كنم كه اطمينان حاصل كنيد كه صاحب اكانت خودم هستم

حتي شده پول هم پرداخت مي كنم

لطفا لطفا لطفا لطفا بهم كمك كنيد

Kurd_Boy.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...