رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ناعدالتی در اونت itz_ario

ScreaM

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: FaTeH.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Itz_Ario.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: Enzi.png  reza58.png

• توضیحات: با سلام. اونت دوئل بود. دور اول با شاتگان بود زدم و به همراه دو نفر دیگه که reza58 بود و Enzi دور دوم هم دیگل بود که reza58 و Enzi  حذف شدن و من itz_ario رو زدم و هیچکس هم باقی نمونده بود بجز من ولی باز هم sawn off داده میگه باید دوئل بدی نارحتی quitevent بده با هزار بدبختی با گان order مارو زده اخرش هم winner no one میزنه فکر هم میکنه زرنگه وقتی اخرین نفر من موندم که دوئل رو ردم هیچکس هم نمونده دیگه چه چیزیه که باز بخوام دوئل بده نمیدونم کی این حرکتارو به این low level های زیر سن یاد میده!اخرش هم که ez bb هم میزاره نیک و اسکین و لول و UCP طرفو نگا کنی مدیک هم به زور راش میدن چه برسه بخواد وار داده باشه اینجا هم ادعا زرنگی میکنه اونت میزاره پرایس نمیده! خوب بیا ببینم 3 روز متوسط توی 9 ساله دووم میاری اخه پسرم؟

• مدارک (فیلم یا عکس): 0fye_ag-sa-1614.jpg979_ag-sa-1615.jpg

• هاها 1

Every Thing is Black in My World

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...