رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ِDemot بی دلیل RealSlimShady

MyOwnRules

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: JustForLove.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: RealSlimShady.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: فقط جا خوردم گفت خودم گفتم Meli بزاره بیایی Staff خودمم دیموتت میکنم گفتم به چه دلیل گفت برو شکایت کن شماه علی هم نداری بدم بری پیش اون شکایت کنی  @Meli خیلی دوست دارم جواب این شکایت بشنوم چون واقعا ناحقی دیموت شدم اگر عشقش کشید مثل اون چک پیسی ها بزنه بن کنه واقعا بی دلیل دیموت شدم 

• مدارک (فیلم یا عکس): فرستاده شد واسه Founder عزیز

• مرسی 2
  • هاها 1
  • ناراحت 4

رفیق پرچمون بالاست 
بقیه هم میتونن با میلش بازی کنن

Mamad.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیریت

به نام خدا

در 17 ساعت قبل، MyOwnRules گفته است:

شماه

شماره*?

• البته که شما تهدید به شکایت کردید بنده هم گفتم: «شماره ی @Ali رو داری یا بدم.» (اگر شکایت میکنید کامل توضیح دهید?)
  • کدوم Check PC و بن؟!? بد نیست نگاهی بندازیم به بن لاگ هر دو اکانت شما:

1. اکانت MaMad:

mamad.png

مشخصه که من شما رو دوبار به دلیل بن اشتباه آنبن کردم و یکبار چون نظم سرور رو بهم ریختید بن شدید که اشتباه نبوده?

2. اکانت استف شما Pinkgirll یا JustForLove:

justforlove.png

اصلا توسط بنده بن نشده.

پس جالبه بدونم از کدوم بن توسط من حرف میزنید ?

دلایل دیموت:

1.شرایط ورود به استف مجدد شما اینگونه بود که اولا لیدر نشوید، دوما رفتارتان را اصلاح کنید، سوما و از همه مهمتر با بنده درگیر نشید.

از مورد اول جلوگیری کردیم اما شما همان فرد سابق بودید و رفتارتان اصلاح نشد.

2. 

نقل قول

• فحاشی (چه به شوخی چه به جدی) به شدت ممنوع هست و شما باید نهایت ادب و احترام را داشته باشید و حفظ کنید. (گزارش اینگونه افراد Rank Up ندارد و فقط با فرد مورد نظر برخورد خواهد شد)

3.

نقل قول

حفظ ادب و احترام در همه حال چه در برخورد با تیم استف و چه در برخورد با بازیکنان واجب است در صورت مشاهده Demote خواهید شد.

4.

نقل قول

احترام گذاشتن به مقامات بالاتر از خود و گوش کردن به حرف آن ها (در صورتی که خواست ممنوعی کردند SS بگیرید) بسیار واجب است و در صورت دیدن بی احترامی یا گوش نکردن حرف آن ها به سرعت Demote خواهید شد.

اصل بد نیکو نگردد چون که بنیادش بد است

تربیت نا اهلان چون گردکان بر گنبد است

تا @Ali یا @Meli پاسخ شکایت را بدهند بسته شد.

موفق باشید.

• دوست دارم که 2
  • هاها 14
  • چی چی 1
  • ناراحت 1

Final_Emzaaaa.png

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام خدمت شاکی محترم @MyOwnRules

طبق دلایل ذیل شکایت شما رد می شود:

در در ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ در 19:01، MyOwnRules گفته است:

: فقط جا خوردم گفت خودم گفتم Meli بزاره بیایی Staff خودمم دیموتت میکنم گفتم به چه دلیل گفت برو شکایت کن شماه علی هم نداری بدم بری پیش اون شکایت کنی 

- این موارد مختص به چندین ماه پیش می باشد شما پس از آن وارد Staff شدید.

- شما توهین های بسیاری به ادمین موردنظر کردید، اما به هیچ وجه به این دلیل محروم نشدید. (اظهارات سوپروایزر در این زمینه صحیح می باشد)

- دیموتی شما نیز هیچ ارتباطی به Banlog شما ندارد.

-  ادمین های رنک بالاتر قادر به ClearWanted تا زمانی که پلیس به آن ها اخطار نداده است می باشند. (شما خودتان جلوی پلیر را گرفتید و بهشون گفتید Kill بدهند)

در در ۱۳۹۵/۸/۱۶ در 18:21، Ali گفته است:

برای کشتن خود از یک مامور درخواست کنید (مجازات: Faction Warn برای بار اول و در صورت تکرار اخراج از اقلیت با 80FP)

کلام پایانی:

در صورت اصلاح رفتار خودتان می توانید به تیم کارکنان بپیوندید (در طول زمان)

•بسته شد•

ویرایش شده توسط Meli
  • مرسی 2
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...