رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

پیشنهاداتی برای بهتر شدن بازی

Kiya

ارسال‌های توصیه شده

سلام

به

همع

چند تا ایده به ذهنم رسید هرچند شاید دیده نشه ولی گفتم بزارم شاید ب درد بخوره.

1. وار های قراردادی:

برای وار های قراردادی دیگه نیازی به فروم و پُست دادن نباشه. یک سیستم با دستور دلخواه مثلا RequestWar/  تعبیه بشه تقریبا با کادر شبیه به FR/ که اونجا دسته متوسط ها میتونن تورف، تایم و دسته متوسطی حریف مورد نظر رو انتخاب کنن و درخواست وار بدن. 

از طرفی لیدر دسته متوسطی مقابل میتونه این درخواست رو Accept یا Reject کنه که اگه وار رو قبول کنن، این مشخصات در یک فرم دیگه بازم مشابه FR/ برای ادمین وار فرستاده بشه و بصورت خلاصه وار های

درخواستی رو شرح داده باشه و با کلیک روی هر کدوم بتونه مشخصات وار (ساعت، تورف، دسته متوسط ها و ...) رو ببینه (مانند سیستم دیدن ایونت ها برای ادمین ها) و در صورت مورد تایید بودن وار رو قبول کنه.

نمونه های مشخصات خلاصه: (هر کدام در یک سطر)

Request From: Name , Time: xx:xx

نمونه های مشخصات کامل بعد از کلیک:

Request From: Name

Time: xx:xx

Mafias: LSV VS VLA

Which one requested for war: VLA

بعد از تایید شدن وار توسط ادمین مربوطه، دستور Attack/ به مدت 2 دقیقه در زمان مشخص شده در فُرم برای دسته متوسطی درخواست دهنده فعال بشه.

2. DMV

همونطور که میدونید روزانه تعداد زیادی بازیکن جدید به سرور وارد میشن و طبق معمول میرن که گواهی نامه بگیرن.

بنده خودم بار ها دیدم که یک سری افراد وقتی ماشین های تست گواهینامه رو میبینن میکوبن بهش و طرف رد میشه و طرف قطعا نمیتونه مدرک بگیره یا از همون لول 1 شروع کنه به شکایت (وقتی قوانین رو نمیدونه) و  حالا چقدر طول میشکه که دوباره برگرده و بره گواهینامه بگیره.

من خودم باشم همونجا Q/ میزنم.

به نظر من وقتی یک شخص از دستور Exam/ استفاده میکنه، یکی از گزینه های زیر براش اتفاق بیفته:

1- تلپورت شدن به یک جهان دیگر و تست دادن (همراه با آیتم هایی برای طبیعی کردن فضای شهر)

2-تلپورت شدن به یک پارکینگ (همانند مراحل Driving Skill) و عبور از موانع بدون آسیب دیدن برای گرفتن گواهی نامه.

3. کار نکردن دستور Contract بر روی اعضای دسته متوسطی در حال وار دادن

4. درخواست استعفا

اعضای یک اقلیت بتونن با یک CMD درخواست استعفا بدن و درخواست های استعفا برای لیدر ارسال بشه که بعد از تایید کردن، فرد مورد نظر از اقلیت کیک بشه. (چه آنلاین و چه آفلاین)

@Ali @Meli @AtlaS @Yas @AryiaN @HajAta @AspiriN @83mehrdad83 @Original @LearninG @SFC @BiG @Refigh @Pokers @NightRage

و بقیه...

نظر، واکنش، لایک

یادتون نره

• دوست دارم که 4
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 9 دقیقه قبل، Kiya گفته است:

1. وار های قراردادی:

با اینکه دسته متوسط نبودم (نوشتم { م ا ف ی ا } < شده دسته متوسط :| ) ولی چیزایی که من دیدم واقعا اذیت میشیم . و با این پیشنهاد موافقم . 

در 11 دقیقه قبل، Kiya گفته است:

2. DMV

بهتره گزینه هاش این باشه که

آیا میخواهید که

1.به جهان دیگر وارد شوید و خطر کمتری در تست رانندگی داشته باشید ؟

2. که همینطوری باشه و مواظب باشیم که خطر زیادی است و مواظب باشید . 

و این فقط برای افراد لول 1 باشد و بقیه لول ها مثل همونی که همیشه هست .

در 13 دقیقه قبل، Kiya گفته است:

از هیتمن کمک نگرفتم :| نمیدونم چگونه هست . 

اما فکر کنم متوجه شدم و موافقم . 

در 14 دقیقه قبل، Kiya گفته است:

4. درخواست استعفا

اعضای یک اقلیت بتونن با یک CMD درخواست استعفا بدن و درخواست های استعفا برای لیدر ارسال بشه که بعد از تایید کردن، فرد مورد نظر از اقلیت کیک بشه. (چه آنلاین و چه آفلاین)

50% 50% 

مخالفت بدلیل اینکه : ممکن است فرد تصمیمش عوض شود و در فکشن بماند. 

موافقت بدلیل : سریع تر شدن استفاء 

خوب بود. الان نمیتونم لایک کنم . ?

??? ??????? Oʅԃ lover                           

MysticisM.png        

mrpatrickold_1jjg.png          

ץรՇเςɭภ1.เгรŦค๓ฬคгєՇค~             

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Erfandf گفته است:

مخالفت بدلیل اینکه : ممکن است فرد تصمیمش عوض شود و در فکشن بماند. 

اضافه شدن دستور برای کنسل کردن این درخواست.

مثال دستور برای ثبت درخواست: FResign/

مثال دستور برای لغو درخواست: Cancel FResign/

لینک به دیدگاه

پیشنهادات شما پذیرفته شد.

در ریستارت فردا صد درصد اعمال خواهد شد.

بسته شد.

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

♥ Nice ♥

Crown.png

هَرکه زَخمَش بیش, گَنگَش بیشتر...

AbneR.png

🩸--------------------------------------------------------------------------------------🩸

Scene.png
Thony.png

🍷🤍 Without any Feeling🤍🍷

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۱۰/۲ در 19:02، Kiya گفته است:

2. DMV

همونطور که میدونید روزانه تعداد زیادی بازیکن جدید به سرور وارد میشن و طبق معمول میرن که گواهی نامه بگیرن.

بنده خودم بار ها دیدم که یک سری افراد وقتی ماشین های تست گواهینامه رو میبینن میکوبن بهش و طرف رد میشه و طرف قطعا نمیتونه مدرک بگیره یا از همون لول 1 شروع کنه به شکایت (وقتی قوانین رو نمیدونه) و  حالا چقدر طول میشکه که دوباره برگرده و بره گواهینامه بگیره.

به نظر من وقتی یک شخص از دستور Exam/ استفاده میکنه، یکی از گزینه های زیر براش اتفاق بیفته:

1- تلپورت شدن به یک جهان دیگر و تست دادن (همراه با آیتم هایی برای طبیعی کردن فضای شهر)

2-تلپورت شدن به یک پارکینگ (همانند مراحل Driving Skill) و عبور از موانع بدون آسیب دیدن برای گرفتن گواهی نامه.

کاملا موافقم

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • 2 سال بعد...

وار های قراردادی:

برای وار های قراردادی دیگه نیازی به فروم و پُست دادن نباشه. یک سیستم با دستور دلخواه مثلا RequestWar/  تعبیه بشه تقریبا با کادر شبیه به FR/ که اونجا دسته متوسط ها میتونن تورف، تایم و دسته متوسطی حریف مورد نظر رو انتخاب کنن و درخواست وار بدن. 

از طرفی لیدر دسته متوسطی مقابل میتونه این درخواست رو Accept یا Reject کنه که اگه وار رو قبول کنن، این مشخصات در یک فرم دیگه بازم مشابه FR/ برای ادمین وار فرستاده بشه و بصورت خلاصه وار های

درخواستی رو شرح داده باشه و با کلیک روی هر کدوم بتونه مشخصات وار (ساعت، تورف، دسته متوسط ها و ...) رو ببینه (مانند سیستم دیدن ایونت ها برای ادمین ها) و در صورت مورد تایید بودن وار رو قبول کنه.

نمونه های مشخصات خلاصه: (هر کدام در یک سطر)

نمونه های مشخصات کامل بعد از کلیک:

Request From: Name

Time: xx:xx

Mafias: LSV VS VLA

Which one requested for war: VLA

بعد از تایید شدن وار توسط ادمین مربوطه، دستور Attack/ به مدت 2 دقیقه در زمان مشخص شده در فُرم برای دسته متوسطی درخواست دهنده فعال بشه.

نظرم + هست.

اعضای یک اقلیت بتونن با یک CMD درخواست استعفا بدن و درخواست های استعفا برای لیدر ارسال بشه که بعد از تایید کردن، فرد مورد نظر از اقلیت کیک بشه. (

نظرم + هست

نظرم - هست

• دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Ravin گفته است:

نظرم - هست

به نظر من پیشنهاد خوبیه

خیلی از افرادی که آزمون DMV می‌دن با مزاحمت دیگر پلیرها مواجه می‌شن و اگه این مورد تو یه World دیگه انجام بشه این مشکل رو حل می‌کنه

هلپر هم که زمان Brief خود به خود به لوکیشن پلیر تلپورت میشه

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان

1. وار های قراردادی:

نظر بنده درباره ی این پیشنهاد - می باشد.

2. DMV

نظر بنده درباره ی این پیشنهاد + می باشد. (با کلیات موافقم ولی شیوه و روش های بهتری میتوان اعمال کرد, برای مثال تغییر نحوه دریافت گواهینامه)

برطرف شده است

4. درخواست استعفا

نظر بنده درباره ی این پیشنهاد + می باشد.

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

درود دوست عزیز:

با پیشنهاد شما موافق ام, ممنون بابت وقتی که برای Topic گذاشتید.

نظر شخصی (دیدگاه) بنده در مورد پیشنهاد شما (+) میباشد.

تشکر فراوان بابت پیشنهادتون!

𝑵𝒊𝒈𝒉𝒕 𝑪𝒓𝒂𝒛𝒊𝒆𝒔 𝑭𝒂𝒎𝒊𝒍𝒚

MaSiH.png

AtlaS.png

.................................................................. 

Close ?? ??? ????????? ?? ????, ??? ?? ??? ?????? ?? ???? 

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

درود، ممنون بابت پیشنهادات خوبتون.

مورد 1. برای این مورد وار تمیرینی وجود دارد.

مورد 2. این پیشنهاد بسیار جالب است، اما از حوصله‌ بسیاری از کاربران خارج است، مخصوصا کاربرانی که گواهینامه‌ آنان منقضی شده و میخواهند برای تمدید به DMV مراجعه کنند.

مورد 3. این مورد در حال حاضر در بازی وجود دارد.

مورد 4. این نیز پیشنهاد خوبی است، ولی بنده با این پیشنهاد موقتا مخالفم.

دلیل: زیرا برای اضافه نمودن چنین سیستمی کار های دیگر زیادی باید انجام داد، مثل اضافه کردن لاگ این فعالیت و قابل مشاهده بودن آن توسط مسئولین، این مورد به طور کلی پیشنهاد خوبی است، اما فقط برای این مورد باشد، نه!

برای مورد 4 ایده های خود را جمع آوری کنید جوری که جاهای دیگر به صورت کلی نیز بشود از آن استفاده کرد، منظور آن است جاهایی که استفاده از آن منطقی است را جمع آوری کنید در صورت تمایل در پیشنهادی جدید به ما ارائه دهید.

بسته شد.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...