رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

معرفی ماشین bullet

parsasafavi

ارسال‌های توصیه شده

PARSOK.png

سلام امروز در این مجله می پردازیم به معرفی ماشین bullet که به تازگی توسط شرکت معروف ArSaCiA به فروش رسیده. این ماشین با قیمت پایه $2.787.500 یکی از گرون ترین ماشین ها هستش که مقاومت سرعت و دور موتور بالایی داره حداکثر سرعتش 203km بر ساعت هست که سرعت بالایی به حساب میاد و 2 نفر رو در خودش جا میده صندوق نداره متاسفانه ولی احتمالا در سری های بعد صندوق دارش هم عرضه میشه. شما میتوانید این ماشین رو با 8.100 عدد عدد طلا بخرید و قیمت فروش به نمایندگی هم $1.115.000 صفر تا صد این ماشین 4 ثانیه هستش و یکی از قدرتمند ترین ماشین های شرکت ArSaCiA هست.

حالا بریم سراغ خود ماشین و عکس های لو رفته از این ماشین قدرتمند.jg2y_gallery11.jpg

uobm_gallery12.jpg

9wcs_gallery14.jpg

ynaj_gallery16.jpg

rjyq_gallery15.jpg

این ماشین برای افراد ثروتمند توصیه می شود و اینکه غصه نخورید گیم بزنید. تن تون سالم دلتون خوش لب تون خندون .??

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 هفته بعد...

سلام

بسیار عالی، کوتاه و مفید به ویژه برای بازیکنان تازه وارد.

نکته ای که من تجربه کردم از این ماشین، مقاوم ترین ماشین در مقایسه با ماشین های هم رده ی خودش (به نسبت سرعتی که داره) هست، اینفرنوس سرعت بسیار بالایی داره و رانندگی باهاش از همه ی ماشین ها لذت بخش و ساده تره (نظر شخصی) اما ضعیف ترین ماشین بین ماشین های رده بالا هست و برای نابودیش نیاز به یک فوت ساده هست. اگر با پرداخت مکرر بیمه مشکل ندارید توصیه ی من اینفرنوس هست، در غیر این صورت بولت توصیه میشه.

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۱۰/۱ در 02:17، parsasafavi گفته است:

PARSOK.png

سلام امروز در این مجله می پردازیم به معرفی ماشین bullet که به تازگی توسط شرکت معروف ArSaCiA به فروش رسیده. این ماشین با قیمت پایه $2.787.500 یکی از گرون ترین ماشین ها هستش که مقاومت سرعت و دور موتور بالایی داره حداکثر سرعتش 203km بر ساعت هست که سرعت بالایی به حساب میاد و 2 نفر رو در خودش جا میده صندوق نداره متاسفانه ولی احتمالا در سری های بعد صندوق دارش هم عرضه میشه. شما میتوانید این ماشین رو با 8.100 عدد عدد طلا بخرید و قیمت فروش به نمایندگی هم $1.115.000 صفر تا صد این ماشین 4 ثانیه هستش و یکی از قدرتمند ترین ماشین های شرکت ArSaCiA هست.

حالا بریم سراغ خود ماشین و عکس های لو رفته از این ماشین قدرتمند.jg2y_gallery11.jpg

uobm_gallery12.jpg

9wcs_gallery14.jpg

ynaj_gallery16.jpg

rjyq_gallery15.jpg

این ماشین برای افراد ثروتمند توصیه می شود و اینکه غصه نخورید گیم بزنید. تن تون سالم دلتون خوش لب تون خندون .??

بیا بریم Bullet بخریم تو ولمون نمیکنی به خدا ?

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

♅ ???? ???? ??????? ?????? ✤  

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه

بهترین ماشین از نظر handling بنظرم همین bullet هست

میگن داغه بازار خیلیا

شروع ما پایان خیلیاس 

این خیلی تلخه واسه خیلیا 

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

????

شب فراق نداند که تا سحر چند است
مگر کسی که به زندان عشق در بند است

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...
در در ۱۳۹۹/۱۰/۱ در 13:47، parsasafavi گفته است:

PARSOK.png

uobm_gallery12.jpg

9wcs_gallery14.jpg

ynaj_gallery16.jpg

rjyq_gallery15.jpg

ماشین خوبه ولی یک میشه کمتر کنید قیمت کل ماشین سرور رو؟

(خدا همیشه پشت همه هست به کارت ادامه بده)?

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

اگه کسی متوجه شده باشه bullet بهتر از infernus هست.

من بگم که اگه کسی bullet داره با infernus مسابقه بده . 

چون من که bullet داشتم سر ۲۰۰kپول باinfernus مسابقه دادیم چند بار bullet برد.

شما هم تست کنین و قدرت bullet رو ببینید،

لینک به دیدگاه

داش پولشو بده حتما میخرم ?

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Yoda.png

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/CHaNoDa.png

Family is everything we have

KAMIKAZE 4 fuckin ever

2020 - Now

لینک به دیدگاه

ماشین Bullet برای کسایی که مثل آدم رانندگی نمی کنند مناسب هستش من با Infernus مشکلی نداشتم تابحال هربار سوار شدم سالم رسیدم به مقصد xD 

????????????????????????????????????
faraz.png
ostadfaraz.png

Coach.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۵/۲۲ در 11:35، OstadFaraz گفته است:

ماشین Bullet برای کسایی که مثل آدم رانندگی نمی کنند مناسب هستش من با Infernus مشکلی نداشتم تابحال هربار سوار شدم سالم رسیدم به مقصد xD 

من با هیچکدوم کنار نمیام، تکرار مکرر: بنده وودو سوار هستم.

??? ??????? Oʅԃ lover                           

MysticisM.png        

mrpatrickold_1jjg.png          

ץรՇเςɭภ1.เгรŦค๓ฬคгєՇค~             

لینک به دیدگاه

PARSOK.png

uobm_gallery12.jpg

9wcs_gallery14.jpg

ynaj_gallery16.jpg

rjyq_gallery15.jpg

ما که نداریم ?

_PhanToM_.png

⚫? ??????? ?? ?????? ??????⚫

_PhanToM_.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...