رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Av دادن, Demote کردن و Ban بی دلیل MaCaVel

MobinNeD

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Hercules.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MaCaVel.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: لازم نیست.

• توضیحات:به نام حضرت دوست که هرچه دارم از اوست. بنده امروز به دلیل نداشتن فیلم بن و دیموت شدم، MaCaVeL دیشب به من توی تلگرام پیام داده که فیلم PaintBall 28 روز پیش زمانی که لیدر بودی رو بده، جواب دادم که اون ماله زمانه لیدریم بوده من پاک کردم، شما فیلم اون PaintBall ی که من بودم رو بدید تا من Recovery کنم و به شما بدم. گفتن شکایت شده نمیتونم بدم بهتون منم گفتم چون مال 1 ماهه پیشه دیلیت کردم و ندارم که بدم.

2- همین امروز دوباره در اونت من علامت :) رو به اشتباهی و از روی ندونستن گذاشتم که سری چت های سرور رو پاک کردم و تا جایی خبر دارم کسی به دلیل [Smile] در پیام اونت AV دریافت نکرده بودن و ایشون 1 AV به من دادن.

3. چند روز پیش بنده یکی از بازیکنان را به دلیل فحاشی به سرور Perm بن دادم ولی باید 30 روز بن میدادم که پس از 1 دقیقه سری متوجه شدم و به تیم مدیریت اینو گزارش دادم و اصلاح شد.(MaCaVeL قبلا گفته بودن اگر تیم کارکنان اشتباهی کنن و سری به ما بگن اصلاح کنیم AV نمیگیرین مانند (/invite) یا (/fw) یا ....) ولی بر خلاف گفتشون به من AV دادن. مثال ( بنده در اینجا و اینجا به دلیل CMD اشتباه AV دریافت کردم ولی اقای MetroPlex در زمان لیدریشون یک بار اینکارو کرده بودن که به دلیل اینکه بعد این کار با MaCaVeL صحبت کردن AV ندادن و خیلی ها مثل این)(لازم به ذکر است که از من شکایتی نشده بود در این کار.

4. حدود 10 روز پیش در یک اونت بنده یک چیز رودر /o اعلام کردم که ایشون به بنده AV داد بدون اختار اولیه. اشتباهه من هم این بود که مثلا بنده نوشتم Nemidonam و ایشون گفتن باید مینوشتید Nemidunam یا Nemidoonam , این مثال بود و دقیقا مشکل من هم در O بوده که ایشون بدونه اینکه یک اختار لفصی بدن یک AV به من دادن.(کسی که به سختی ادمین میشه نباید به دلیل نگذاشتن یک O, و بدون اختار اولیه AV دریافت کنه، حتی در قوانین Faction ها هم اگر یک عضو اشتباهی انجام بده یک اختار لفضی دریافت میکنه و لیدر FW نمیده چه برسه به ادمین ها)

بنده در خواست دارم که موسس مجموعه خودشون به این کار رسیدگی کنن و درخواست Unban و برگشت به تیم کارکنان را دارم. با تشکر

MobinNeD.png

?از مکافات عمل غافل مشو?

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام 

• در مورد در خواست فیلم من از شما باید بگم که طبق قوانین سرور و گفته ی @Ali مدارک برای 30 روز معتبر هستند و باید شما تمامیه مدارک رو برای 1 ماه نگه دارید و ربطی به زمان لیدری و... دیگه نداره
  • شما طبق این مدرک  شما خلاف قوانین و باز هم گفته ی @Ali عمل کردید! ( ندانستن قوانین توجیح بدتری هست. ;-) )
  • باز هم میگم بنا بر قوانین سرور و گفته ی @Ali استفاده از CMD های ادمینی به اشتباه Av داره! ( شخص به اشتباه محروم شده ) ( در نهایت تصمیم مدیریتی بر عهده من هست نه شما )
  • باز هم میگم طبق قوانین سرور و گفته ی @Ali اشتباه O/ دادن و عدم رعایت دستور زبان در آن اخطار داره و تصمیمش با تیم مدیریتی هست شما تصمیم نمیگیری که اخطار لفظی باشه یا Av و در ضمن اخطار های لفظی قبلا به دفعات زیادی داده شده که تیم ادمین میتونن این موضوع رو ثابت کنن. 
  • نقل قول

افراد داخل Staff در هر لحظه بدون هیچ دلیلی با تصمیم Manager یا Founder می توانند از تیم اخراج شوند.

و شما طبق این قانون در اینجا که طبق این فرمی که شما قبول کردید این قانون رو پذیرفتید دلیلی به مدارک دیگه ای نیست

بدرود 

//انتهای پیام

• دوست دارم که 3
لینک به دیدگاه

به نام حضرت دوست که هرچه دارم از اوست

شما حتی یک تیکه از اون فیلم PaintBall که به قول خوذتون من اونجا بودم رو به من ندادید که بدونم واقعا راسته یانه. در ضمن 28 روز چیزی از 1 ماه کم نداره و کسی که شکایت کرده حتما قصدی از این کارش داشته که بعد از 28 روز گفته.

کسانی که در /E خلافی انجام میدهند، اگر بازیکن سرور باشد یک AV میگیرند که در صورت تکرار اونتشان Stop میشود. حالا بنده خبری از تیم StaFF ندارم ولی در یک زمان یکی از لیدر ها این کارو انجام داده بود و کسی به او AV نداده بود.

مورد بعدی اینه که بنده اون شخص را به اشتباهی بن ندادم، بن کاملا صحیح بود و فقط تایم بن اشتباه بود که سریعا با تیم مدیریت در جریان گذاشتم که در بالا هم توضیح دادم که ایشون  در این مورد چی گفته بودن.

نقل قول

(MaCaVeL قبلا گفته بودن اگر تیم کارکنان اشتباهی کنن و سری به ما بگن اصلاح کنیم AV نمیگیرین مانند (/invite) یا (/fw) یا ....) ولی بر خلاف گفتشون به من AV دادن. مثال ( بنده در اینجاو اینجا به دلیل CMD اشتباه AV دریافت کردم ولی اقای MetroPlex در زمان لیدریشون یک بار اینکارو کرده بودن که به دلیل اینکه بعد این کار با MaCaVeL صحبت کردن AV ندادن و خیلی ها مثل این)(لازم به ذکر است که از من شکایتی نشده بود در این کار.

موضوع بعدی اینه:

نقل قول

طی تصمیم غلطی که مدیریت سرور گرفت و گذاشتن Meeting در تایم بسیار نامناسب و برداشت غلط دو عدد AV دریافت کرد و در صورت اشتباه بعدی Demote خواهد شد.

که MaCaVeL بعد از این موضوع از  Manager بودن خود سو، استفاده و بنده از ایشون شاکی هستم.

فیلم 1: برای موسس ارسال شد.

در اینجا ایشون بعد از کشتن NG برای خودش یک Maverick میندازه که فرار کنه.(آیا عضو NG چه گناهی کرده که با  1000 بد دنبال Robber میفته و ایشون به همین راحتی با استفاده کردن از چند CMD ادمینی راحت پا به فرار میگذارند.

فیلم 2: برای موسس ارسال شد.

به نظر من در این فیلم MaCaVeL از WallHack استفاده میکنه.(ایشون دقیقا به ما میگفتن که اعضای NG کی و از کدوم سمت میان و یه جورایی راحت میتونن اونارو بزنن چون میدونن دقیقا از کدوم طرف میان). درسته که استفاده از  WallHack برای ادمین ها آزاد است ولی در هایی مانند اونت های Last Man Standing یا Last Car  Standing و یا ... که مجازه . ولی در موقع Rob زدن این برتری رو به ایشون میده که دقیقا میتونن با استفاده از این برتری NG ها رو از سر راه بردارن.

یکی دیگه از ضعف های مدیریتی MaCaVeL اینه که به جای اینکه به بعضی از ادمین ها که کارشون فقط  Slap دادنه همدیگه و ... هست نظارت نمیکنن و تمام سخت گیری ها و ناعدالتی ها در حق ما میشه که بیشتر کار میکنیم.( Activity ها و Time انلاین نشون داده اینو).

قصد من از ادمینی کمک به سرور بود که خدارو شکر با فعالیت هام اینو نشون دادم.

از موسس درخواست میکنم که خودشون به این موضوع رسیدگی کنن.

MobinNeD.png

?از مکافات عمل غافل مشو?

لینک به دیدگاه

درود!

به نام خالق پیدا و پنهان             ***          که پیدا و نهان داند به یکسان 

*

در در 7/3/2017 در 18:14، HerCuleS گفته است :

شما حتی یک تیکه از اون فیلم PaintBall که به قول خوذتون من اونجا بودم رو به من ندادید که بدونم واقعا راسته یانه. در ضمن 28 روز چیزی از 1 ماه کم نداره و کسی که شکایت کرده حتما قصدی از این کارش داشته که بعد از 28 روز گفته.

شما از کجا میدونید دیدم یا نه حضرت مبین شدی؟ اصلا شما بگو 29 روز و 23 ساعت 59 دقیقه هنوز 1 ماه نشده و کسی هم که شکایت کرده قوانین رو میدونسته شما که ادمین بودی هیچ چیزی نمیدونی

*

کسانی که در /E خلافی انجام میدهند، اگر بازیکن سرور باشد یک AV میگیرند که در صورت تکرار اونتشان Stop میشود. حالا بنده خبری از تیم StaFF ندارم ولی در یک زمان یکی از لیدر ها این کارو انجام داده بود و کسی به او AV نداده بود.

اولا اینکه این قانونی که میگید کجا نوشته شده اول Av بعد Stopevent؟ شما خودت پس خبری نداری دلیل نمیشه نبوده شما هیچ چیزی از قوانین مدیریتی نمیدونین!

*

مورد بعدی اینه که بنده اون شخص را به اشتباهی بن ندادم، بن کاملا صحیح بود و فقط تایم بن اشتباه بود که سریعا با تیم مدیریت در جریان گذاشتم که در بالا هم توضیح دادم که ایشون  در این مورد چی گفته بودن.

در هر صورت اشتباه کردی هر اشتباه ادمینی با تصمیم تیم مدیریت مجازات میشوند مقدار مجازات بر عهده تیم هست نه شما

*

(MaCaVeL قبلا گفته بودن اگر تیم کارکنان اشتباهی کنن و سری به ما بگن اصلاح کنیم AV نمیگیرین مانند (/invite) یا (/fw) یا ....) ولی بر خلاف گفتشون به من AV دادن. مثال ( بنده در اینجاو اینجا به دلیل CMD اشتباه AV دریافت کردم ولی اقای MetroPlex در زمان لیدریشون یک بار اینکارو کرده بودن که به دلیل اینکه بعد این کار با MaCaVeL صحبت کردن AV ندادن و خیلی ها مثل این)(لازم به ذکر است که از من شکایتی نشده بود در این کار.

شما خودت داری میگی Fw، Invite.... نه Ban چه ربطی به هم دارند در رابطه با MetroPlex مدارک ارسال کنید تا پاسخ بدم 

*

در اینجا ایشون بعد از کشتن NG برای خودش یک Maverick میندازه که فرار کنه.(آیا عضو NG چه گناهی کرده که با  1000 بد دنبال Robber میفته و ایشون به همین راحتی با استفاده کردن از چند CMD ادمینی راحت پا به فرار میگذارند.

فیلم به دلیل مسائل امنیتی حذف شد بنده شخصا فیلم رو به موسس دادم و توضیحات لازم داده شد به شما و بقیه میگم بدونید فکر نکید خبری هست یا پارتی بازیه 

توضیحات فیلم رو دادید: بنده بدون دونستن هیچ یک از اعضا سرور با هماهنگی لیدر گارد @Moheb برای مانوری هماهنگی انجام دادیم که تیم من سریع به منطقه بره و برای تمرین تیم گارد و عکس العمل آنها در موقعیت بود که چه کاری انجام میدهند و نیرو های خود رو تمرین دهند که این کار نیاز بود از لیدر گارد درخواست میشود برای تکمیل توضیحات پاسخ خودشون رو ارائه کنند.

*

به نظر من در این فیلم MaCaVeL از WallHack استفاده میکنه.(ایشون دقیقا به ما میگفتن که اعضای NG کی و از کدوم سمت میان و یه جورایی راحت میتونن اونارو بزنن چون میدونن دقیقا از کدوم طرف میان). درسته که استفاده از  WallHack برای ادمین ها آزاد است ولی در هایی مانند اونت های Last Man Standing یا Last Car  Standing و یا ... که مجازه . ولی در موقع Rob زدن این برتری رو به ایشون میده که دقیقا میتونن با استفاده از این برتری NG ها رو از سر راه بردارن.

فیلم پس از ویرایش و حذف موارد امنیتی برای عموم ارسال میشود. بنده اصلا در فیلم به غیر از یک صحنه حضور ندارم چجوری شما این رو ثابت میکنید؟ :)) طبق مدارک و حذف اسم شخص مورد نظر فیلم سوء استفاده شما در این موقعیت داده خواهد شد! | پیوست.1 | پیوست.2

*

یکی دیگه از ضعف های مدیریتی MaCaVeL اینه که به جای اینکه به بعضی از ادمین ها که کارشون فقط  Slap دادنه همدیگه و ... هست نظارت نمیکنن و تمام سخت گیری ها و ناعدالتی ها در حق ما میشه که بیشتر کار میکنیم.( Activity ها و Time انلاین نشون داده اینو).

باز هم به دلیل مسائل که وجود داره نمیشه متاسفانه مدارکی از کارکرد فوق العاده تیم ادمین ارسال کرد ادمین هایی مثل: MetroPlex, NastaraN, BullShark و.... که با تایم آنلاین بالا، کمک به تیم مدیریت و باز کردن تعداد Report های بسیار بالا که موسس میتونه بررسی کنه اما شما حتی از زدن CMD بن دریغ میکردید.

*

قصد من از ادمینی کمک به سرور بود که خدارو شکر با فعالیت هام اینو نشون دادم.

کدوم فعالیت؟

*موارد اضافه برای دیموت شدن شما: 

طبق این مدارکی که در زیر پیوست میشه شما به دلیل : ) از تیم اسپیک کیک میدادید که پس از بررسی های انجام شده و جویا شدن موضوع شما گفتید که حال نمیکنم تو چنل آهنگ باشه قطع کن و سپس کیک کردید! | مدارک دیگه از اینکه شما هلپر رو به دلیل توهین 7 ٍانیه بن دادید در جلسه ی کارکنان گفتم که هرگونه برخورد با تیم کارکنان رو شخصا انجام میدم کسی حق این کار رو نداره! و شما دوبار به این دلیل بن دادید و گزارشی ارسال نکردید. شاهدین در صورت نیاز پاسخ خودشون رو ارسال میکنند.

جمع بندی خلاف های شما در تیم اسپیک: کیکِ بی مورد | بن بی مورد | عدم گزارش هلپر | تکرار عمل 

پیوست.1 پیوست.2پیوست.3 پیوست.4پیوست.5

نکته ی پایانی: شما به این دلیل از من شکایت کردید که بن، Av و Demote اشتباه کردم شما رو اما در حرف های خودتون مدارک و دلیل های این عوامل رو میگید جالبه :)) 

انشاالله عاقبت به خیر شوی و مورد رحمت خداوند قرار گیری 

• دوست دارم که 5
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت تمامی اعضا و ناظر انجمن

بنده به عنوان شاهد و لیدر گارد ملی حرف منیجر محترم را تایید میکنم و به عنوان شاهد شهادت میدم. ایشون با بنده هماهنگ کردن که میخوان توانایی ممبر های گارد ملی در زدن اهداف بر روی ساختمان ها و حتی اهداف سوار بر هلیکوپتر و هواپیما رو مورد سنجش قرار بدن و بنده نیز شاهد این مانور باشم.
فکر نمیکنم این بار اولی باشه که این گونه مانور ها توسط منیجر محترم که در زمان لیدری قبلی بنده ادمین 2 یا 3 بودن، انجام شده باشه.
بار ها این گونه مانور ها رو داشتیم و دلیلی ندیدم که به اعضای فکشن در مورد ارزیابی عملکرد سریع اعضا اطلاعی بدم.
و اعضای گاردی که این
پیام رو مشاهده میکنند بدانند و آگاه باشند که از این گونه مانور و ارزیابی ها باز هم داریم.

با تشکر
لیدر گارد ملی

و من الله توفیق

• دوست دارم که 2
لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
  • مؤسس

با سلام.

با توجه به اشتباهات انجام شده شما 4 عدد AV دریافت کردید و Demote شدن شما کاملاً درست هست، شما به اشتباهات خود هم اعتراف کردید و داخل قوانین همه چیز طبق عملکرد دانیال بوده است.

در مورد مدارک هم، واقعاً 1 ماه زیاد هست و ما این زمان را به 2 هفته تغییر دادیم اما به هر حال شما با 3 عدد AV به صورت کامل Demote میشدید.

امیدوارم که از دست من یا شخص دیگری دلخور نشوید، به هر حال تیم Staff خارج از بازی است و بسیار حساس می باشد.

تاپیک بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...