رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن بی دلیل Kamyab

Radiance

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Radiance.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Kamyab.png

@Ali
 من ب یکی از دوستان گفتم بیا اونجا ایا این تبلیغ حساب میشه ????
من نه آیدی ب کسی دادم نه آیپی نه لینک خاصی و طبق قوانین تنها اشتراک گذاری لینک و ایدی یا هرچیز دیگه تبلیغ میشه ک من هیچکدوم انجام ندادم
bandicam_2020_12_04_15_48_43_993.png

بزرگترین حماقت انسان
لبخند زدن به کسی هست   که ارزش نگاه کردن هم ندارد

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیریت

تبلیغ کردی بن شدی هر زمان که آنبن بشی بابت توهین به ادمین بن میشی.

⛷️ ⛷️

• دوست دارم که 1
  • مرسی 1

Final_Emzaaaa.png

لینک به دیدگاه

شما طبق کدوم قوانین داری میگی من تبلیغ کردم اگه طبق قوانین که توی فروم میگی ک صد در صد مدرک ارائه بدی انبن میشم اگه فرومم نمیگی ک باشد تا رستگار شوین 
جوابه توهین توهینه مدرکه توهینه شما هم موجوده در هرجایی که توهین کردین ولی..... 
باشد تا بی ادبان رستگار شوند

در 2 ساعت قبل، Radiance گفته است:

شما طبق کدوم قوانین داری میگی من تبلیغ کردم اگه طبق قوانین که توی فروم میگی ک صد در صد مدرک ارائه بدی انبن میشم اگه فرومم نمیگی ک باشد تا رستگار شوین 
باشد تا بی ادبان رستگار شوند

?️‍?️?️‍?️

در 2 ساعت قبل، Radiance گفته است:

باشد تا بی ادبان رستگار شوند یا علی و من الله توفیق

هیچ شکایتی نیست 

چه شکایت قبول بشه چه نشه شکایتی نیست مشکلی از مجازات دوباره هم نیست فی امان الله

ویرایش شده توسط Radiance
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...