رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

فحاشی kingsina

MILADemon

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: nfc.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: kingsina.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: کسی نبود

• توضیحات: من برای ماهی گیری به پول فیش رفتم بهم گفت ای دی تلگرامتو بده من محل ندادم و جواب ندادم تیر زد بهم زنگ زدم 110 بعد از اون فحش داد و منو کیل داد بازم محل ندادم برگشتم پل فیش اونجا فحش مادر داد و بازم منو کیل داد

• مدارک (فیلم یا عکس): 4eau_ag-sa-0058.jpg 5a7u_ag-sa-0059.jpg 32wh_ag-sa-0060.jpg

ویرایش شده توسط star13
غلط املایی
  • دوست دارم که 1
  • چی چی 1

??
تو غروبامون هم خورشید هم ماه و هم ستارس }}

--------------?---------------☀️------------?----------⭐------------
MILADemon.png

?---------------------------------------------------------------------------------------------------------☘️---------------------------------------------------------------------------------------------------------------♻️
بچهای‎‌کار - تردمیل - شب‌که‌میشه - BBC و ...

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام TImeStampe/ شما خاموش بود و با کس دیگری بود KinGSina L  :)

• دوست دارم که 1

?? ???????                          Daggers.png 

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، KhianaT گفته است:

گل پسر هر بنی بشری وقتی این عکس هارو میبینه میفهمه که بازیکن KingSina در حال توهین به بازیکن Nfc بوده ؛ در ضمن شدت توهین بالاس

اگر به شخص شما اینطوری توهین میشد با لبخند میومدی بگی TimeStamp غیر فعاله؟

من درک میکنم که KingSina دوست شماست ولی وقتی میدونی که مقصره ، کامنت بی مورد نزار ❤️

• دوست دارم که 2

Broker.png

try2_gru1.png

Useless.png

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، Fighterman گفته است:

گل پسر هر بنی بشری وقتی این عکس هارو میبینه میفهمه که بازیکن KingSina در حال توهین به بازیکن Nfc بوده ؛ در ضمن شدت توهین بالاس

اگر به شخص شما اینطوری توهین میشد با لبخند میومدی بگی TimeStamp غیر فعاله؟

من درک میکنم که KingSina دوست شماست ولی وقتی میدونی که مقصره ، کامنت بی مورد نزار ❤️

از کجا معلم عکس ها جلی باشه؟ =))

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، star13 گفته است:

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: nfc.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: kingsina.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: کسی نبود

• توضیحات: من برای ماهی گیری به پول فیش رفتم بهم گفت ای دی تلگرامتو بده من محل ندادم و جواب ندادم تیر زد بهم زنگ زدم 110 بعد از اون فحش داد و منو کیل داد بازم محل ندادم برگشتم پل فیش اونجا فحش مادر داد و بازم منو کیل داد

• مدارک (فیلم یا عکس): 4eau_ag-sa-0058.jpg 5a7u_ag-sa-0059.jpg 32wh_ag-sa-0060.jpg

مگه با تو بوده Timestamp/خاموش بوده معلوم نیست با ت بوده یا نه.

آدَم بایَد اَنگَل شِناسی بِخونِه تا یِه سِریارو بشناسِه

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Eigreg گفته است:

مگه با تو بوده Timestamp/خاموش بوده معلوم نیست با ت بوده یا نه.

عزیز دل !!!توی عکس آخری، NFC به kingsina میگه که میرم شکایت میکنم و ایشون میگه برو و حتی نمیگه من با تو نبودم. نکته بعد اینکه عزیز timestamp/ به طور پیش فرض برای همه غیر فعاله و هیچ جای قانون ننوشته برای شکایت باید timestamp/  فعال باشه.

• دوست دارم که 2

C25D14F7_2D66_4690_B44E_4594040D9D33.jpe

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۹/۱۶ در 18:26، sajjaddastjerdi گفته است:

عزیز دل !!!توی عکس آخری، NFC به kingsina میگه که میرم شکایت میکنم و ایشون میگه برو و حتی نمیگه من با تو نبودم. نکته بعد اینکه عزیز timestamp/ به طور پیش فرض برای همه غیر فعاله و هیچ جای قانون ننوشته برای شکایت باید timestamp/  فعال باشه.

شاید به کسه دیگی می گفت برو؟?

لینک به دیدگاه

• توسعه دهنده
در 2 ساعت قبل، KhianaT گفته است:

سلام خدمت شما دوست عزیز ، با این که شما عضو عوامل کارکنان نیستید خیلی خوب به این قوانین تسلط دارید و حق و خیلی خوب ادا میکنید ماشاالله شما با این داوری باید عضو ادمین های سطح 5 باشید ???

از نظر من کسی باید حق رو از نا حق تشخیص بده که خودش 3 عدد اخطا نداشته باشه ?

ولی بازم از اینکه سعی کردی حق رو از کسی که مردک داره و روی هوا حرف نمیزنه بگیری و به دوست خودت بدی ممنونیم ???

انشاالله که هرچی سریع تر اخطار های خودتم پاک بشه بتونی حق های بیشتری رو از کسی بگیری ....

درضمن 

در در ۱۳۹۹/۹/۱۵ در 22:49، KhianaT گفته است:

اگر دستور /TimeStampe لازم بود که در زمان ثبت مردک همیشه فعال باشه در قوانین عمومی حتما ذکر میشد ، ایشاالله ادمین سطح 5 شدی این رو حتما اضافه کن ???

╗═════════ ೋღ❤ღೋ ═════════╔

مهربانی من 
دعوتنامه ای برای
سوءاستفاده ی تو نیست.

╝═════════ ೋღ❤ღೋ ═════════╚

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، KhianaT گفته است:

به عکسا دقت کن
1 جز من کسی اونجا نبوده و چتی نیست! 
2 بهم گفت کال بدی کیل میشی من کال دادم و منو کشت و گفت: ** ** 
3 من گفتم اس اس فروم و اونم گفت بده!
از شواهد کاملا مشخصه که کی مقصره!

??

MILADemon.png

?---------------------------------------------------------------------------------------------------------☘️---------------------------------------------------------------------------------------------------------------♻️

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، star13 گفته است:

به عکسا دقت کن
1 جز من کسی اونجا نبوده و چتی نیست! 
2 بهم گفت کال بدی کیل میشی من کال دادم و منو کشت و گفت: ** ** 
3 من گفتم اس اس فروم و اونم گفت بده!
از شواهد کاملا مشخصه که کی مقصره!

تو خودت میگی امد FTP کنه و  همرو کشت شاید با کسه دیگری بود که  Call  بدی ****?

در 10 ساعت قبل، toofantootan گفته است:

سلام خدمت شما دوست عزیز ، با این که شما عضو عوامل کارکنان نیستید خیلی خوب به این قوانین تسلط دارید و حق و خیلی خوب ادا میکنید ماشاالله شما با این داوری باید عضو ادمین های سطح 5 باشید ???

از نظر من کسی باید حق رو از نا حق تشخیص بده که خودش 3 عدد اخطا نداشته باشه ?

ولی بازم از اینکه سعی کردی حق رو از کسی که مردک داره و روی هوا حرف نمیزنه بگیری و به دوست خودت بدی ممنونیم ???

انشاالله که هرچی سریع تر اخطار های خودتم پاک بشه بتونی حق های بیشتری رو از کسی بگیری ....

درضمن 

اگر دستور /TimeStampe لازم بود که در زمان ثبت مردک همیشه فعال باشه در قوانین عمومی حتما ذکر میشد ، ایشاالله ادمین سطح 5 شدی این رو حتما اضافه کن ???

تو اصلا حساب نیستی بد میگی ادمین 5؟ =))

ویرایش شده توسط KhianaT
.

لینک به دیدگاه

سینااااااا اون بنده خدا اصن ازارش به مورچه هم نمیرسه بعد تینکه شما تایم چت هاتون غیر فعاله و اینکه سینا جون اصلا توی مدارک شما نیس بعد از رنگ چت سینا مشخصه که این بنده خدا فاصله خیلی زیادی با شما داره اصلا با شما نبوده شما دارید تهمت جات جهنمه نکن این کارا رو بخدا نمیری بهشت میری جهنم حالا خود دانی 

در در ۱۳۹۹/۹/۱۶ در 18:26، sajjaddastjerdi گفته است:

سجاد جون کاری به قوانین نداریم شما فقط به ما بگو چرا توی ی سری از شکایت ها که TImeStampe/ غیر فعاله چرا شکایت رد میشه پس حتما ی داستانی پشتش هست و باید روشن باشه برای خود من چند بار پیش امده و شکایتم رد شده 

لینک به دیدگاه

????

در 3 ساعت قبل، EHSAN0111 گفته است:

سینااااااا اون بنده خدا اصن ازارش به مورچه هم نمیرسه بعد تینکه شما تایم چت هاتون غیر فعاله و اینکه سینا جون اصلا توی مدارک شما نیس بعد از رنگ چت سینا مشخصه که این بنده خدا فاصله خیلی زیادی با شما داره اصلا با شما نبوده شما دارید تهمت جات جهنمه نکن این کارا رو بخدا نمیری بهشت میری جهنم حالا خود دانی 

سجاد جون کاری به قوانین نداریم شما فقط به ما بگو چرا توی ی سری از شکایت ها که TImeStampe/ غیر فعاله چرا شکایت رد میشه پس حتما ی داستانی پشتش هست و باید روشن باشه برای خود من چند بار پیش امده و شکایتم رد شده 

حال کردم احسان بهت میگم ادمین شو میگی نه ?

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، EHSAN0111 گفته است:

?❤️

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، KhianaT گفته است:

تو خودت میگی امد FTP کنه و  همرو کشت شاید با کسه دیگری بود که  Call  بدی ****?

تو اصلا حساب نیستی بد میگی ادمین 5؟ =))

:/ بعد حرفش من کال دادمو بعد کال من کشته شدم! بعد کشته شدن هم به من فحش هم داد! بعد فحش من گفتم اس اس فروم و بعد حرف من گفت بده !
همه اینا با یکی دیگ بوده اونوقت؟ xD 
یکم فکر کن بعد دروغ رو دروغ رفیقات بزار که دونفر غریبه میبینن نخندن! xD 

• دوست دارم که 2

??

MILADemon.png

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Carroll گفته است:

فحاشی فحاشیه ربطی به Timestamp/

و اینکه با کی بوده نداره :|:|

Like

• دوست دارم که 1

??

MILADemon.png

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، laros گفته است:

شکایت شما رد شد.

نقص مدرک.

?

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...