رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

گزارش مجدد باگ : Rent Car LS

iErfaN

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: ((اکانت رفیقم))

gtagtavv.png

با سلام . در مورد یکی از تاپیک ها میخواستم صحبت کنم ! این تاپیک

- توضیح کامل باگ:  والا اینبار در این باره فیلم گرفتیم که باور کنید.  که در رنت ماشین LS ماشینی که رنت کنیم سر 2 دقیقه UNrent میشه . این را بار ها امتحان کردیم . اما ما یعنی من و @gtagtavv فقط ماشین های Landstalker و Belista Compact را در حال حاضر امتحان کردیم که این مشکل وجود داره . از دوستان و علی گرامی میخواهم یک بار این کار را انجام دهند و باور کنند ! 

اما رنت ماشین LV 2 تا ماشین را امتحان کردیم که یکیش همان Belista Compact اما در LV و + fortune که حدود 5 دقیقه هم صبر کردیم و نرفت . از gtagtavv برای گرفتن فیلم تشکر میکنم. 

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم):  توجه داشته باشید که فیلم برش داده شده بنابراین به Timestamp دقت شود . که حدود یک دقیقه از فیلم پریده جلو . 

فیلمی از ماشین های LS :  

udl6.png

فیلمی از ماشین های LV

udl6.png

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم):  

در Rent car LS یک ماشینی را رنت کنید . : ((ما فعلا Belista Compact و Landstalker را رنت کردیم که پیشنهاد میشود شما هم همینارو رنت کنید. )) حدود 2 دقیقه سوار ماشین نباشید میبینید که میره . 

ادمینی هم نیست که ReSpawn کنه .

بعد یکی از ماشین های LV را رنت کنید و 15 دقیقه هم منتظر بمونید نمیره . 

از شما عذرخواهی میکنم که گزارش را دوباره تکرار میکنم :( فقط خواستم برطرف بشه . 

در 19 ساعت قبل، Erfandf گفته است:

((ما فعلا Belista Compact و Landstalker را رنت کردیم که پیشنهاد میشود شما هم همینارو رنت کنید. ))

+ماشین Tohama هم تست شد . و 2دقیقه ReSpawn شد

ویرایش شده توسط Erfandf

??? ??????? Oʅԃ lover                           

MysticisM.png        

mrpatrickold_1jjg.png          

ץรՇเςɭภ1.เгรŦค๓ฬคгєՇค~             

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مؤسس

با سلام.

با تشکر بابت گزارش و ریزبینی شما. باگ برطرف شد. جوایز 2 برابر داده می شود. بسته شد.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...