رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

FPS Drop

Original

ارسال‌های توصیه شده

درود

من چند وقتی هست که بعد از گذشت 10 دقیقه یا 15 دقیقه، برای 30 ثانیه حدودا FPS Drop میخورم :|

FPS من در حالت عادی بین 40 تا 60 هست ولی وقتی FPS Drop میخورم، میرسه بین 15 تا 5 تا.

با سمپ هم امتحان کردم همینطوری بود

اگر میدونید مشکل از کجاست و راه حلی میدونید بگید، @Ali و بقیه ی دوستان.

سیستمم اونقدری ضعیف نیست که Gta Sa رو اینطوری بکشه، ضعیف هست ولی توان داره که 40 - 60 FPS برای همیشه بهم بده

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

منم اول فکر میکردم مشکل از سیستم هست ولی دیدم فقط تو بازی GTA SA این اتفاق واسم میفته و تو بازی های دیگه که خیلی سنگین تر از بازی gta sa هستن مثل واچ داگز یا GTA Vاین اتفاق نمیفته و رو فریم خودشون ثابت هستن.

مورد دیگه این اتفاق بعد اخرین اپدیت واسم افتاد

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Original گفته است:

درود

من چند وقتی هست که بعد از گذشت 10 دقیقه یا 15 دقیقه، برای 30 ثانیه حدودا FPS Drop میخورم :|

FPS من در حالت عادی بین 40 تا 60 هست ولی وقتی FPS Drop میخورم، میرسه بین 15 تا 5 تا.

سیستمم اونقدری ضعیف نیست که Gta Sa رو اینطوری بکشه، ضعیف هست ولی توان داره که 40 - 60 FPS برای همیشه بهم بده

احتمالا یه برنامه مخربی تو رایانت داری که خودبه خود داره فعالیت میکنه بدون اینکه تو خبر داشته باشی،

پیشنهاد میکنم ویروس کشی کنی و یه برنامه تو گوگل پیدا کنی که برنامه های مخرب رایانت رو پاک کنه تا از CPU و Ram درگیر نشن.

یا اگه دیدی بازم درست نشد کل فایل GTA رو پاک کن نصب کن له احتمال زیاد درست میشه!?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

.Having a soft heart in this cruel world is courage, not weakness

داشتن قلبی رئوف در این دنیای بی رحم یک جراته، نه یک نقطه ضعف.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در ۱۳۹۹/۹/۱ در 10:28، Original گفته است:

درود

زمانی که بازی میکنی از طریق Task manger چک کن ببین چند درصد از سی پی یو درگیر هست

کارت گرافیک هم چک کن

زمانی که fps drop میشی سیستم فنش روشن هست و داره کار میکنه

صدا فن واضح وبلند هست؟

سی پی یو داغ نیست؟؟؟

در ضمن هنگام بازی حجم در گیر شده کارت گرافیک رو بررسی کن 

مشکل نداشتن کارت گرافیک و سالم و نصب بودنش رو چک کن

بهم بگو

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۹/۱ در 10:46، 83mehrdad83 گفته است:

منم اول فکر میکردم مشکل از سیستم هست ولی دیدم فقط تو بازی GTA SA این اتفاق واسم میفته و تو بازی های دیگه که خیلی سنگین تر از بازی gta sa هستن مثل واچ داگز یا GTA Vاین اتفاق نمیفته و رو فریم خودشون ثابت هستن.

سیستمم در حدی هست که بتونه 60 FPS ثابت بگیرم مشکل از جای دیگس

در در ۱۳۹۹/۹/۱ در 13:19، NimaB گفته است:

احتمالا یه برنامه مخربی تو رایانت داری که خودبه خود داره فعالیت میکنه بدون اینکه تو خبر داشته باشی،

پیشنهاد میکنم ویروس کشی کنی و یه برنامه تو گوگل پیدا کنی که برنامه های مخرب رایانت رو پاک کنه تا از CPU و Ram درگیر نشن.

یا اگه دیدی بازم درست نشد کل فایل GTA رو پاک کن نصب کن له احتمال زیاد درست میشه!?

اسکن کردم و یک دور ویندوز رو ریست کردم دیروز.

در در ۱۳۹۹/۹/۱۳ در 21:31، Marlboro گفته است:

زمانی که بازی میکنی از طریق Task manger چک کن ببین چند درصد از سی پی یو درگیر هست

کارت گرافیک هم چک کن

زمانی که fps drop میشی سیستم فنش روشن هست و داره کار میکنه

صدا فن واضح وبلند هست؟

سی پی یو داغ نیست؟؟؟

در ضمن هنگام بازی حجم در گیر شده کارت گرافیک رو بررسی کن 

مشکل نداشتن کارت گرافیک و سالم و نصب بودنش رو چک کن

بهم بگو

تک تک اینهارو چک کردم، CPU و Ram درگیر نیستن خیلی صدای فن که قطعا هنگام بازی با توجه به سنگین بودنش میره بالا و از سالم بودن کارت گرافیک اطمینان سالم دارم چون وقتی فقط GTA SA رو باز میکنم این مشکل پیش میاد 

@Ali همچنان مشکل من پابرجاست ممنون میشم شما هم کمکی کنید.

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Original گفته است:

تک تک اینهارو چک کردم، CPU و Ram درگیر نیستن خیلی صدای فن که قطعا هنگام بازی با توجه به سنگین بودنش میره بالا و از سالم بودن کارت گرافیک اطمینان سالم دارم چون وقتی فقط GTA SA رو باز میکنم این مشکل پیش میاد

مشکل از سی پی یو هست که داغ میکنه نرم افزاری نیست

خمیر سی پی یو رو چک کن شاید نیاز به تعویض داشته باشه

سیستمت مال چند وقت پیش هست؟؟

لینک به دیدگاه

• مؤسس

درایور گرافیکی مشکل دار هم می تونه مشکل ایجاد کنه، GTA V اینترفیس Direct3D 11 و 10.1 استفاده می کنه و GTASA از Direct3D 9.0 و اینا کاملاً با هم متفاوت هستند و با دخالت اشکال دار درایور این مشکل پیش میاد. همچنین ویروس یا Overlay های اضافی هم می تونن این مشکل رو ایجاد کنن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...