رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Refigh - فکشن وارن اشتباه، ست رنک بی مربوط و دخالت در کار لیدر

ZombieRanger

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

ZombieRanger.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Refigh.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

Insanity.png

Invisible.png

• توضیحات: 

• شکایت اول

ایشون بهم فکشن وارن دادن به دلیل:

1. دخالت در راب

یه فکشن وارن دیگه هم میخوان بهم بدن به دلیل:

2. دادن وانتد شریک جرم

جواب 1: بنده کاملا با هماهنگی لیدر و ساب-لیدر NG و دستورالعمل های خاص و دوستانه ی هماهنگ شده بین خودم و مسئولای گارد ملی توی راب رفتم و دخالت کردم. باهاشون مدت زیادیه هماهنگم که بدون توجه به Togcollab اگه راب شد بتونم Ram/ بدم و به رابرا وانتد بدم و حتی نقشی در Fail کردن راب داشته باشم. جدا از این فکشن گارد ملی هیچ وقت هیچ شکایتی از بنده بخاطر دخالت در راب نکرده! بنده در اون بازه ی زمانی که رابرا سوار ماشین بودن و رسیدن به تموم شدن راب یک تیر هم به قصد کشتن سمتشون شلیک نکردم و هیچ وانتدی رو نزدم که نشون دهنده ی نیت بنده در همکاری با گارد ملی بوده نه برای وانتد زدن! که طبق قانون هم بوده:

نقل قول

شما حق دخالت (حتی سوال کردن) در افراد تحت تعقیب اقلیت های دیگر در دسته ویژه را ندارید مگر اینکه خودشان به شما اجازه دهند (مجازات: اخطار لفظی برای بار اول و در صورت تکرار Faction Warn)

در اینجا میبینید که در صورت اینکه خودشان اجازه رو بدن حق دخالت رو دارم که اجازه رو هم دادن! میتونید از خودشون بپرسید. چندین هفتست که این هماهنگی صورت گرفته!

اما آقای @Refigh میان از خودشون قانون درست میکنن و میگن تا زمان Togcollab حق دخالت رو ندارید!

آخه عزیز من!

شما با رفرال خدا میلیونیتون!

شما که تاحالا حتی تا درجه ی سرجوخگی دسته ی ویژه هم با زور و دردسر و دعوا رفتید!

شما که هیچی از همکاری ها، دوستی ها و هماهنگی های دسته ی ویژه نمیدونید به چه حقی میاید خلاف قانون دسته ویژه حرف میزنید و خودتون رو قاضی و قانونگذار حساب میکنید؟ من بسیاری از مواقع با همکارام توی FBI و NG برای رسیدگی به وانتدهای C-7 رسیدگی میکنم هم من MS/ میدم و هم اونها! یعنی چون Collabstatus بسته هست نباید دخالت کنن؟

جناب @iNViSiBIe و @Wick خواهشا اگه مشکلی با همکاری های بنده با گارد ملی دارید بگید!

بزودی خواهید دید که طرف شاکی فقط یک مشت رابر عصبانی هستن که وانتد شدن و البته یه سمت دیگه مسئولی شاکیه که بهتره از دسته ی ویژه فاصله بگیره! چون این افراد وانتد شدن مسئله رو شخصی کردن و با فحش دادن شخصیت خودشون و کل خونوادشون رو زیر سوال بردن حتی اگه لازم شد مدرک فحاشیشون با میکروفن رو میزارم که ببینید چجور آدم هایی هستن! در نهایت خواهید دید که قصد بنده فقط همکاری با گارد ملی بوده که با هماهنگی مسئولینش صورت گرفته به رابر چه ربطی داره که چجور ماموری بیاد روبروشون بایسته؟ این مسائل داخل دپارتمنتی و تاکتیک و روش های مقابله با سرقت هست! 

شما ممکنه به NG بگید National Guard و به PD بگید Police Department اما ما بهشون میگیم: حسن کچل و کچل حسن! آیا فرقی بین این دو تا هست؟ دوستی و همکاری های ما به شما ربطی نداره!

جواب 2: اخطار MP واسه ی موقعی هست که وانتد با شما در ماشین باشه، اگه راننده ی ماشین باشید بهتون اخطار میده که وانتد رو Eject کنید و اگه با وانتد سوار ماشین باشید به عنوان سرنشین میگه که از ماشین مجرم پیاده شوید.

در غیر این صورت شریک جرم حساب میشید!

این اخطارهام بوده:

MP: Az mashine mojrem piyade shavid

MP: Foran mojrem ra /Eject konid

همه ی کسایی که بهشون این اخطارها رو داده بودن از اخطارم سرپیچی کردن پس بهشون وانتد دادم!

کار بنده کاملا طبق قوانین یک سرور RPG بوده! 

آقای @Refigh شما میای میگی خب اونا باید حمله میکردن بهت که شریک جرم بشن! آخه استاد عزیز! چرا متوجه نیستی؟

اگه حمله میکردن وانتد Cop Attack میگرفتن! اگه بی توجهی به پلیس کنن Ignoring Cop میگرفتن و اگه به این اخطار توجه نکنن Crime Partner میگیرن! این وانتدا با هم فرق داره شما که تا دیروز حتی نمیدونستی MP/ چیه با چه حق و منطقی این حرف رو میزنی؟

• مدارک (فیلم یا عکس): 

مدارک فکشن وارن دادنم رو ایشون باید ارائه بدن!

این هم مدرک اینکه دقیقا اخطار بهتون چی میگه و اگه سرپیچی کنید وانتد میشید:

نگاه کنید! اگه راننده ی وانتدا باشید MP به این حالت در میاد که مجرم رو Eject/ کنید (سرپیچی = وانتد):

lupc_bandicam_2020-11-20_15-14-57-924.jp

اگه با مجرمین توی یک ماشین باشید MP به این حالت در میاد که از ماشین مجرمین خارج شوید (سرپیچی = وانتد):

kiln_bandicam_2020-11-20_15-15-16-057.jp

• شکایت دوم

اگه هر شاکی ای شکایت داشته باشه باید بره فروم قسمت گزارش اعضا و لیدر شکایت رو بررسی بکنه اونوقت ایشون به چه حقی میان مستقیم بهم فکشن وارن میدن؟ طرف شاکی باید خود طرف باشه! مثلا یه کاپ بیاد بگه Kill me و من بکشمش این آقا باید بیاد به منFW بده؟!

• شکایت سوم

برکنار کردن از ساب-لیدری در حالی که اصلا به ایشون ربطی نداشت اینکار و حق نداشتن مستقیم در مسائل فکشن و لیدر دخالت کنن!

جناب @LearninG از شما خواهش میکنم یک مسئول کاربلد، متخصص و با تجربه رو مثل Markeloff برای امور دسته ی ویژه بزارید! این دسته خیلی حساس و مهم هست!

• دوست دارم که 2
  • مرسی 1

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیریت

درود

به طور کلی اگرچه مسئول لیدرها با داشتن مدارک و دلایل منطقی حق برکناری ساب لیدر را دارد اما با توجه به مسائل پیش آمده،

شکایت شما تایید شد.

به ادمین مربوطه اخطارهای لازم داده شد.

بسته شد.

• مرسی 1

Final_Emzaaaa.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...