رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

وانتد در تورف

ZombieRanger

ارسال‌های توصیه شده

گفتید این مورد رو گزارش باگ بزنم

وقتی یه وانتد وار داشته باشه و توی تورف باشه نمیتونیم دستگیرش کنیم چون وقتی به مرز تورف میرسه اتوماتیک توسط سرور کشته میشه

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 18 دقیقه قبل، ZombieRanger گفته است:

گفتید این مورد رو گزارش باگ بزنم

وقتی یه وانتد وار داشته باشه و توی تورف باشه نمیتونیم دستگیرش کنیم چون وقتی به مرز تورف میرسه اتوماتیک توسط سرور کشته میشه

یه زمانی تو اقلیت GSF که بودم یه پلیر عزیز میومد وسط وار تیر که بهش میخورد زنگ میزد پلیس بعدشم پلیس میومد دستگیر میکرد همین حرف شمارو من به خیلی ها گزارش دادم 
ولی کو گوش شنوا؟

زنده باد اشتباهه خوبه من.
.Berlin.png

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، ZombieRanger گفته است:

@Ali

الان وانتدایی که وار دارن میرن World دیگه هم دردسر ساز میشن

یکاری هم میشه کرد: اینه که هر کس عضو دسته متوسط و دارای Wanted بود تا وقتی پاک نشده سرور اجازه نده بره وار.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

.Having a soft heart in this cruel world is courage, not weakness

داشتن قلبی رئوف در این دنیای بی رحم یک جراته، نه یک نقطه ضعف.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۸/۲۸ در 21:21، AmirJohnson گفته است:

یه زمانی تو اقلیت GSF که بودم یه پلیر عزیز میومد وسط وار تیر که بهش میخورد زنگ میزد پلیس بعدشم پلیس میومد دستگیر میکرد همین حرف شمارو من به خیلی ها گزارش دادم 
ولی کو گوش شنوا؟

این که خوبه خوده کاپ ها میان وسطه وار تا وانتد کیل بگیرن بعد شکایت هم میکنی لیدر یجور میپیچونه که ممبرهاش مجازات نشن

Carroll.png

Nw

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، Carroll گفته است:

این که خوبه خوده کاپ ها میان وسطه وار تا وانتد کیل بگیرن بعد شکایت هم میکنی لیدر یجور میپیچونه که ممبرهاش مجازات نشن

اره اینو خودمم میدونم لیدر ممبراش و دوست داره?

لینک به دیدگاه

• مؤسس

با سلام.

Mafia هایی که در وار هستند و Wanted دارند را نمی توانید کاری کنید و این باگ نیست. صبر کنید تا War به اتمام برسد. بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...