رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Error: Lotfan bazi ra dobare nasb konid

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری: 

ZombieRanger.png

- لینک پوشه Logs (در داخل پوشه بازی پوشه AGSAL پوشه logs را برای ما فشرده کنید و آپلود کنید و لینک آنرا در اینجا قرار دهید): 

https://uupload.ir/view/u1o2_aglog.rar/

- لینک عکس یا فیلم از مشکل/خطا/بازی: 

https://uupload.ir/files/b6g9_bandicam_2020-11-17_14-07-31-070.jpg

- توضیحات کامل مشکل: 

چند وقت پیش MTA رو نصب کردم، بهم پیشنهاد داد آنتی ویروس هم نصب بکنم که Avast رو نصب کردم. بعدش کم کم همچین مشکلایی واسه ی لانچر به وجود اومد که دیگه هم آنتی ویروس و هم MTA رو کلا از کامپیوترم حذف و Uninstall کردم اما هنوز این مشکل سر جاش هست:

بازی، سمپ و لانچر رو درست و کامل نصب میکنم و بعدش Play رو میزنم و میرم توی بازی ساده و راحت بازی میکنم، اما وقتی از بازی در میام (Q/ یا هرجور دیگه) دیگه نمیتونم واردش بشم و این پیام رو میبینم! مجبور میشم همه چی رو دوباره نصب کنم!

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه
  • مؤسس

با سلام.

حدس می زنم شما نسخه کرک شده Avast رو دانلود کردید که متأسفانه خودش ویروس هست و کامپیوتر شما ویروسی شده است.

این ارور تنها زمانی می آید که فایل vorbisFile.dll از داخل پوشه بازی دستکاری شود. (کامپیوتری که ویروسی نیست فایل ها را دستکاری نمی کند! ویروسی که در کامپیوتر شماست فایل های .dll و .exe ای که استفاده می کنید را دستکاری می کند که وارد هر کامپیوتر دیگری شود آن ها را هم ویروسی کند)

لطفاً Avast را پاک کنید و ویندوز خود را در حالت Safe-mode بوت کنید، سپس در cmd ویندوز از دستور زیر استفاده کنید:
sfc /scannow

و صبر کنید تا اسکن تکمیل شود. بعد از تکمیل اسکن کامپیوتر خود را ریستارت کرده و آنتی ویروس BitDefender یا Kaspersky را نصب کرده (لازم به کرک نیست، می توانید از نسخه Trial 30 روزه استفاده کنید) و یکبار full scan انجام دهید. در صورتی که قبلاً نسخه Trial این آنتی ویروس ها را استفاده کردید از یک آنتی ویروس رایگان خوب استفاده کنید. (در گوگل بگردید، ترجیحاً انگلیسی سرچ کنید)

سپس کامپیوتر خود را ریستارت کرده و در صورت تمایل آنتی ویروس را پاک کنید (در صورتی که شما هر برنامه ای را باز نکنید و فقط برنامه هایی که باز می کنید از جای معتبر باشد هیچ نیازی به آنتی ویروس ندارید) و یک بار از اول بازی، سمپ و لانچر را نصب کنید و لذت ببرید.

لینک به دیدگاه

1. یک آنتی ویروس خوب نصب کردم

2. هر فولدری که مربوط به بازی بود رو در لیست سفید (Exceptions) قرار دادم از جمله فولدر نصب، مودها، فولدر GTA San Andreas User Files (که توی Documents) هست 

3. یه اسکن انجام دادم و کامپیوتر رو خالی از ویروس کردم

4. ویندوز رو آپدیت و ری استارت کردم

مشکل اصلی حل شد اما آیکون لانچر اینجوری شده:

Launcher_Icon.jpg

چجوری اینو درست کنم؟

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه
  • مؤسس
در 11 دقیقه قبل، ZombieRanger گفته است:

1. یک آنتی ویروس خوب نصب کردم

2. هر فولدری که مربوط به بازی بود رو در لیست سفید (Exceptions) قرار دادم از جمله فولدر نصب، مودها، فولدر GTA San Andreas User Files (که توی Documents) هست 

3. یه اسکن انجام دادم و کامپیوتر رو خالی از ویروس کردم

4. ویندوز رو آپدیت و ری استارت کردم

مشکل اصلی حل شد اما آیکون لانچر اینجوری شده:

Launcher_Icon.jpg

چجوری اینو درست کنم؟

از اول لانچر را نصب کنید. (ترجیحاً از اول از arsacia.ir/launch دانلود کنید)

بسته شد.

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...