رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

سو استفاده از مقام monty

HamedBhn

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: hamedbhn.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Monty.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: AMOO_PARSA_X1X1X1.png

• توضیحات: من و دوستم در حال رانندگی کردن بودیم که ایشون و MR.STEPS به ماشین ما تصادف کردن و بعد پیاده شدن و لاستیکام رو با تیر زدن  و گذاشتن به فحاشی های رکیک و مسخره کردن من و بعدش MR.STEPS به monty گفت که به این فلان فلان شده ها 4 تا وانتد بده بهشون بخندیم.....حالا ما در نظر میگیریم که ایشون دچار اشتباهی شده یا هر چیز دیگه چرا اقای پلیس باید به حرف یک نادان عمل کنه؟؟ و با وانتد منو تهدید کنه؟؟ در نهایت هم 5 وانتد بهم داد . فقط خدا به MR.STEPS رحم کرد که صداش رو رکورد نکردم.

• مدارک (فیلم یا عکس): 

zqtu_ag-sa-0022_thumb.jpg

ویرایش شده توسط hamedbehnia
افزودن عکس دوم

و اما نیمه شبی من خواهم رفت

از دنیایی که مال من نیست , از زمینی که مرا بیهوده بدان بسته اند...

285.png                                                                                                               43_sw6.png 

AqA_HaMeD.png 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

شاکی محترم شما باید قسمت شکایت از اعضای Police Department از ایشون شکایت کنید نه اینجا!

رد شد.

بسته شد!

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...