رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

کرش هنگام بازی

ارسال‌های توصیه شده

عکس از محیط کاربری: alimhoh.png

- لینک پوشه Logs (در داخل پوشه بازی پوشه AGSAL پوشه logs را برای ما فشرده کنید و آپلود کنید و لینک آنرا در اینجا قرار دهید): udl6.png

- لینک عکس یا فیلم از مشکل/خطا/بازی: _

- توضیحات کامل مشکل: سلام من بعد از آبدیت v1.1.x12-BETA- دجار یه مشکل شدم.مشکل من اینه که بعد از مدتی بازی کردن (تقریبا 30 دقیقه) وقتی کلیده (Y) رو برای دیدن دوستانم میزنم کرش میشم.بازی رو چندین و چندین بار حذف و نصب کردم ولی جوابگو نبود امید آخرم به ویندوز بود ولی ویندوز رو هم عوض کردم و مشکل همچنان هستش.لطفا کمکم کنید.

@Ali عزیز لطفا میشه کمک کنید

@Ali عزیز لطفا میشه کمکم کنید

در 23 ساعت قبل، alimhoh3253 گفته است:

عکس از محیط کاربری: alimhoh.png

- لینک پوشه Logs (در داخل پوشه بازی پوشه AGSAL پوشه logs را برای ما فشرده کنید و آپلود کنید و لینک آنرا در اینجا قرار دهید): udl6.png

- لینک عکس یا فیلم از مشکل/خطا/بازی: _

- توضیحات کامل مشکل: سلام من بعد از آبدیت v1.1.x12-BETA- دجار یه مشکل شدم.مشکل من اینه که بعد از مدتی بازی کردن (تقریبا 30 دقیقه) وقتی کلیده (Y) رو برای دیدن دوستانم میزنم کرش میشم.بازی رو چندین و چندین بار حذف و نصب کردم ولی جوابگو نبود امید آخرم به ویندوز بود ولی ویندوز رو هم عوض کردم و مشکل همچنان هستش.لطفا کمکم کنید.

@Ali@meli لطفا کمک کنید

Ali@ لطفا کمک کن

@Ali کمک لطفا

لینک به دیدگاه
  • مؤسس

با سلام.

این مشکل مربوط به سمپ می باشد. لطفاً تأیید کنید که با سمپ معمولی هم بعد از مدتی بازی کردن با دکمه "Y" کرش می شوید. به احتمال قوی هم این مشکل مربوط به درایور گرافیکیتان می باشد.

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

من هم قدیما این مشکلو داشتم وقتی y میزدم کرش می شدم

• دوست دارم که 1

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...