رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن الکی و پارتی بازی در اونت Moltafet M.A.S

SpeedNeveR

ارسال‌های توصیه شده

فرم:

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: SpeedNeveR.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5Bmoltafet%5Dm.a.s.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: با سلام من در فینال اونت دوئل بودم که دو به دو بود و فینالو بردم اما اقای مولتفت یا هر چی ک هس میاد میگه که باید فانتوم مچ بدی ، در صورتی که فانتوم اصلن راند 1 و 2 نبود و Co org بود مدارک کامل کامل هست ایشون واسه اینکه این فانتوم رفیقشونه بنده رو بن داد من گفتم میدونستی پارتی بازی در اونت دیموت داره ؟ ایشون به دلیل تهدید ادمین بن کرد ، بنده خواستار ان بن شدنمو دارم و امیدوارم حق به حق دار برسه ! و همچنین اقای ملتفت چون رفیقشون هستن فانتوم میگن اضافی موند !!!!!!!!!!!  در صورتی که فانتوم co org اونت بود و اصلن دوئلی نداد ! مدرک به اندازه کافی موجود هست لطفا کوتاهی نکنید. در دو فیلم پاینی که میزارم کاملن مشخصه بنده فینال بودم  و حتی اسمم تو /e گفته شده اما ایشون پارتی بازی کردن Ali taier و Moltafet M.a.s

• مدارک (فیلم یا عکس): http://s8.picofile.com/file/8299075734/gta_sa_2017_06_28_17_46_56_063.mp4.html لینک فینال
لینک قبل فینال که فانتوم org بود و دوئلی نداد : http://s9.picofile.com/file/8299076918/gta_sa_2017_06_28_17_43_27_418.mp4.html

اکر گافی نیست از تمام chatlog ها هم مدرک دارم !

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به نام حق.

مدارک و توضیحات لازم برای ناظر و مدیریت محترم مجموعه ارسال شد.

ممنون از گزارشتان، موفق باشید.

ویرایش شده توسط MohammadMoltafet
  • دوست دارم که 3
لینک به دیدگاه

شما مدرک همینجا بده نه بری ب ناظر بدی

اولن مدرک بده فانتوم راند 2 و 3 دوئل داد

دومن من وقتی پرسیدم چرا باید دوئل بدم گفتی اضافس

مگه میشه این کار ؟ بعدم تهدید میکنی میگی یا پولشو میدی یا بن !!

اونوقت مخیوام بدونم ذکر کردن قوانین ب شما کجاش تهدید ادمینه ؟

گفتم این کار ک میکنید دیموت داره تو قوانین .

لینک به دیدگاه

و وقتی داشتم میرفتم شما گفتید که : بهم پول داده میزارم دوئل بده با این یارو ! مدرکش موجوده خودتونم میدونید

بعد تو whisper گفتید به alitaier ک یا میزاره دوئل بده یا بنش میدید

اینم میخوای بزنی زیرش ؟

همچنین من چهار پنج بار از شما پرسیدم چرا باید با این یارو دوئل بدم گفتید اضافیه و دلیل قانع کننده ای نیوردید !!!!!!!!!

ویرایش شده توسط SpeedNeveR
لینک به دیدگاه

به نام حق و با سلامی دوباره.

اول یک دست‌مریزاد باید به شما گفت که ماشاالله خوب بلدی دروغ بگی.

اینبار رو جواب شما رو میدم ولی محض اطلاعتون میگم که نباید در پست شکایت اکسپت کنید.

در 11 ساعت قبل، SpeedNeveR گفته است :

شما مدرک همینجا بده نه بری ب ناظر بدی

شما تعیین نمیکنید که بنده مدرک رو کجا ارسال کنم، مجموعه مدیریت میشه طبق افراد مشخص شده نه توسط شما.

اولن مدرک بده فانتوم راند 2 و 3 دوئل داد

دوباره میگم که شما تعیین نمیکنید بنده چه مدرکی ارسال کنم.

دومن من وقتی پرسیدم چرا باید دوئل بدم گفتی اضافس

چت لاگ بنده قابل مشاهده میباشد که مدیریت میتوانند چک کنند.(نیازی به اثبات دروغ شما نمیبینم) بنده گفتم که ایشون راند قبل رو تنها موندند و به راند بعدی میان.

مگه میشه این کار ؟ بعدم تهدید میکنی میگی یا پولشو میدی یا بن !!

بله میشه که نفر آخر که تنها مونده به راند بعدی اضافه بشه. قسمت دوم حرفتون رو با مدرک ثابت کنید (مدارک بنده به ناظر و مدیریت ارسال شده و بنده همچین صحبتی نکردم. شاهدین هم در مدارک مشخص هستند  @Leon @FanToM) و همچنین برادر بنده @MoltafetMajid

ونوقت مخیوام بدونم ذکر کردن قوانین ب شما کجاش تهدید ادمینه ؟

اولا ذکر کردن با تهدید کردن کاملا متفاوته. دوما شما نیازی نیست که قانونی رو به هیچ یک از کارکنان مجموعه گوشزد کنید.

و وقتی داشتم میرفتم شما گفتید که : بهم پول داده میزارم دوئل بده با این یارو ! مدرکش موجوده خودتونم میدونید

از ارسال مدارک کوتاهی نکنید!

بعد تو whisper گفتید به alitaier ک یا میزاره دوئل بده یا بنش میدید

واقعا؟ شما به اکانت Organizer هم دسترسی دارید؟ جواب بالا رو بار دیگر مطالعه کنید.

اینم میخوای بزنی زیرش ؟

نه من کاری کرده باشم میگم کردم کاری هم که نکرده باشم میگم نکردم. شما هم جو رو متشنج کن با دروغ شاید به جایی برسی

همچنین من چهار پنج بار از شما پرسیدم چرا باید با این یارو دوئل بدم گفتید اضافیه و دلیل قانع کننده ای نیوردید !!!!!!!!!

بنده همچین صحبتی نکردم. و شما رو کاملا قانع کردم ولی حالا سعی دارید با دروغ گفتن به جایی برسید که انشاالله میرسید. شاهدین و مدارک هستند.

جدا از مدارک ارسال شده توسط بنده تاریخچه صحبت های بنده هم موجود هست که مدیریت میتوانند بررسی کنند.

بنده کاملا صحبت هایی که درون بازی انجام دادم رو گفتم و مانند بعضی از دوستان با دروغ چیزی نگفتم! شما خود دار باش تا جواب مدیریت سرور. بنده دیگه نیازی به جواب دادن به اسپم های شما نمیبینم، بعد از این شکایت هم حتما قوانین انجمن و سرور و پست گذاشتن رو دوباره مطالعه کنید.

تمام بازیکنان قدیمی سرور در جریان هستند که من با هیچکس مشکل و دشمنی ندارم! اگه قصدم سو استفاده از مقامم بود الان اینجا نبودم.

با تشکر از گزارش شما و ناظر و مدیریت سرور! یا حق

ویرایش شده توسط MohammadMoltafet
  • دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

اولن بنده یکی از پلیر های قدیمی سرورم و خیلی وقته پلی میدم اگر شما مشکلی داری تو دیدن به من مربوط نیست

دومن من هیچ کدوم از حرفام دروغ نیست ، مگه میشه یه پلیر یه راند دوئل نده بره رااند بعد ؟ اصلن داریم ؟ 

سومن ، شما نگفتید راند قبل اضافه مونده ، گفتید اضافس ومجبورید دوئل بدید. مدارک بنده تمامن برای ناظر فرستاده شده و صحت دارد و با یک مشت حرف دروغ نمیام جواب بدم.

چهارمن ، بنده به شما گفتم این کار دیموت داره و تهدید نیست ، مگه گفتم دیموتت میکنم ؟ اصلن بنت قا نع کننده نیست. بنده از تمام چت لاگ ها مدرک دارم و فرستاده شد برای ناظر.

پنجمن وقتی به یکی میخوای بگی این کار دیموت داره تهدید نیست ذکر کردن هست.

یعنی چی من تعیین نمیکنم ؟ شاکی منم شما باید مدرک ارائه کنید نه من عزیز

لینک به دیدگاه

در ضمن این کوتاهی شماست ، نه من !

دلیل :  طبق تمامی قوانین واضع اونت ، فردی که تنها میمونه باید با oragnizer دوئل بده نه فینال !

اینو دیگه تمام پلیر ها میدونن و قانون اصلی همینه نه بیاد با فینالیست دوئل بده. در ضمن من فینالیستم نبودم اونتو برده بودم.

لینک به دیدگاه

پس لطفن زودتر صحیح کنید و من الکی بن شدم یه پنج روز دیگم ان بن میشم دیگه فایده نداره حداقل ادمین مورد نظرو مجازات کنید !

با تشکر از دانیال عزیز.

لینک به دیدگاه

و اینم دو مدرک دیگه ی من : که واضح هست تمام دروغای بالاتون برملا میشه اقای ملتفت ! و اینکه میگید اضافه نیستن ، موفق باشید ، همچنین از /e ک منو برنده اعلام کرده !!

orgg.png

orgggg.png

لینک به دیدگاه

به نام حق و با سلامی دوباره.

هرچی بنده سکوت میکنم ولی شما باز هم تهمت میزنید.

بنده اشتباه ارگانیزر رو بهشون گوشزد کردم و سپس خود ایشون در /e اعلام کردن که اونت هنوز ادامه دارد. و شما جایزه اونت را پس دادید.

شما هم سکوت اختیار کن تا رسیدگی مدیریت و با دروغ جو رو متشنج نکن.

یا حق

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...